#DátumDeňČasProgram skúškyOznamy
1.14.09.2021utorok16:15 - 18:30196, 219, 328, 293, 35a, 35b, 59, 34, 300, 281, 312, 103, 154, 254, 234a, 234bMulti centrum
2.11.09.2021sobota08:30 - 23:59GulášZahura
3.07.09.2021utorok16:15 - 18:30196, 219, 328, 293, 35a, 35b, 59, 34, 300, 281, 312, 103, 154, 254, 234a, 234bMulti centrum
4.04.09.2021sobota09:00 - 16:00154, 254, 234a, 281Multi centrum
5.03.09.2021piatok16:15 - 18:30312, 35, 34Multi centrum
6.31.08.2021utorok16:15 - 18:30293, 103Multi centrum
7.28.08.2021sobota07:30 - 16:30

Výstup na "Skalisko".

  • Miesto: parkovisko pri zimnom štadióne (oproti pumpe Shell).
  • Rozdelenie áut: Murko - 5 miest (Murko, Murková + 3)
    Farkaš - 5 miest
    ostatní - oznámte Murkovi, kto berie auto.
  • Cieľ výstupu: Skalisko 1 293 m.n.m.
  • Ukončenie túry: Henclová, resp. SNV (ideme na pivo!?!).
  • Čas výstupu: cca 3 hod.
  • Čas zostupu: cca 2.5 hod.
  • Celkový predpokladaný čas s oddychom a prestávkami: 8 - 9 hod.
  • Výškový rozdiel: 618 m (nenáročný výstup, po peknej lesnej ceste a lesnom chodníčku až na vrchol, odkiaľ je nádherný výhľad).
8.24.08.2021utorok16:00 - 22:00
  • Čas: utorok, 24.8.2020 od 16.00 h do záverečnej (cca 22.00-23.00 h)
  • Miesto: vonkajšia terasa Basketklubu pri športovej hale v Spišskej Novej Vsi - máme rezervované stoly pre cca 30-35 osôb (terasa je krytá, takže zvládneme aj nepriaznivé počasie).
  • Pitie: nealko, káva, čaj, pivo a víno budeme kupovať v bufete, tvrdý alkohol (vodka, Metaxa, slivovica, whisky a iné) donesú Murkovci a máme ho povolený konzumovať ako vlastný nápoj.
  • Jedlo: podávajú tam pečenú klobásu, pizzu, zemiakové placky a iné dobroty - budeme si kupovať, takže hladní nebudeme.
  • Hudba: treba doniesť hudobné nástroje, pretože to bude spojené aj s "hudobnou produkciou", s ktorou sa na akcii počíta - husle (Farkaš, Gubka), gitara (Farkaš, Lorko, Cako), kontrabas (Jacko), viola (Puškášová), djembe (Gubka), ústne harmoniky (Lorko).
A nezabudnite si obliecť tričko CHORUS IGLOVIA!
Basket Klub
9.06.07.2021utorok16:00 - 22:30
  • Čas: streda, 6.7.2020 od 16.00 h do záverečnej (cca 22.00-23.00 h)
  • Miesto: vonkajšia terasa Basketklubu pri športovej hale v Spišskej Novej Vsi - máme rezervované stoly pre cca 30-35 osôb (terasa je krytá, takže zvládneme aj nepriaznivé počasie).
  • Pitie: nealko, káva, čaj, pivo a víno budeme kupovať v bufete, tvrdý alkohol (vodka, Metaxa, slivovica, whisky a iné) donesú Murkovci a máme ho povolený konzumovať ako vlastný nápoj.
  • Jedlo: podávajú tam pečenú klobásu, pizzu, zemiakové placky a iné dobroty - budeme si kupovať, takže hladní nebudeme.
  • Hudba: treba doniesť hudobné nástroje, pretože to bude spojené aj s "hudobnou produkciou", s ktorou sa na akcii počíta - husle (Farkaš, Gubka), gitara (Farkaš, Lorko, Cako), kontrabas (Jacko), viola (Puškášová), djembe (Gubka), ústne harmoniky (Lorko).
A nezabudnite si obliecť tričko CHORUS IGLOVIA!
Basket Klub
10.29.06.2021utorok16:40 - 18:30

Výročná členská schôdza

  1. Privítanie a úvod
  2. Kontrola členskej základne
  3. Voľba pracovnej komisie
  4. Správa o činnosti OZCHI za rok 2020
  5. Správa o hospodárení za rok 2020
  6. Správa revíznej komisie za rok 2020
  7. Návrh rozpočtu na rok 2021
  8. Návrh plánu práce na rok 2021
  9. Diskusia
  10. Záver



293, 35b
Multi centrum
11.22.06.2021utorok16:40 - 18:30293; 293, 183, 35b, 34Multi centrum
12.15.06.2021utorok16:30 - 18:30183; 35bMulti centrum
13.08.06.2021utorok16:25 - 18:25183; 59a, 300Multi centrum
14.01.06.2021utorok16:35 - 18:20183; 60, 300, 155Multi centrum
15.25.05.2021utorok16:25 - 18:20300; 300, 60, 155Multi centrum
16.18.05.2021utorok16:30 - 18:3560; 60, 300Multi centrum
17.13.10.2020utorok16:50 - 18:20197eMulti centrum
18.06.10.2020utorok16:35 - 18:40197a; 197a, 34, 213Multi centrum
19.29.09.2020utorok16:45 - 18:25197e; 127Koncertná sála Reduty
20.26.09.2020sobota09:20 - 13:10197a; 197a, 127; 197eMulti centrum
21.25.09.2020piatok16:30 - 19:00103; 103, 197aMulti centrum
22.22.09.2020utorok16:30 - 18:25103; 103, 213Koncertná sála Reduty
23.17.09.2020štvrtok16:25 - 18:40103; 197aReštaurácia Paríž
24.08.09.2020utorok16:30 - 18:25103; 213Banícka škola
25.03.09.2020štvrtok16:00 - 18:30Banícka škola
26.25.07.2020sobota14:10 - 17:00312, 20Zraz:  Letná 52 (pri fontáne) o 14:10h.
27.01.07.2020streda16:00 - 22:30
  • Čas: streda, 1.7.2020 od 16.00 h do záverečnej (cca 22.00-23.00 h)
  • Miesto: vonkajšia terasa Basketklubu pri športovej hale v Spišskej Novej Vsi - máme rezervované stoly pre cca 30-35 osôb (terasa je krytá, takže zvládneme aj nepriaznivé počasie).
  • Pitie: nealko, káva, čaj, pivo a víno budeme kupovať v bufete, tvrdý alkohol (vodka, Metaxa, slivovica, whisky a iné) donesú Murkovci a máme ho povolený konzumovať ako vlastný nápoj.
  • Jedlo: podávajú tam pečenú klobásu, pizzu, zemiakové placky a iné dobroty - budeme si kupovať, takže hladní nebudeme.
  • Hudba: treba doniesť hudobné nástroje, pretože to bude spojené aj s "hudobnou produkciou", s ktorou sa na akcii počíta - husle (Farkaš, Gubka), gitara (Farkaš, Lorko, Cako), kontrabas (Jacko), viola (Puškášová), djembe (Gubka), ústne harmoniky (Lorko).
A nezabudnite si obliecť tričko CHORUS IGLOVIA!
28.23.06.2020utorok16:35 - 18:30312, 20; 20, 34
29.16.06.2020utorok16:30 - 18:25312; 20; 34
30.09.06.2020utorok16:30 - 18:30312; 20
31.25.02.2020utorok16:35 - 18:25127; 34
32.18.02.2020utorok16:30 - 18:25

Výročná členská schôdza

  1. Privítanie a úvod
  2. Kontrola členskej základne
  3. Voľba pracovnej komisie
  4. Správa o činnosti OZCHI za rok 2019
  5. Správa o hospodárení za rok 2019
  6. Správa revíznej komisie za rok 2019
  7. Návrh rozpočtu na rok 2020
  8. Návrh plánu práce na rok 2020
  9. Diskusia
  10. Záver



103
33.15.02.2020sobota09:15 - 12:45155; 283; 249
34.14.02.2020piatok16:30 - 18:30155; 267, 280
35.11.02.2020utorok16:30 - 18:30127; 103
36.04.02.2020utorok16:25 - 18:2020, 103; 151, 333, 332
37.28.01.2020utorok16:30 - 18:3020; 333, 332, 103
38.21.01.2020utorok16:30 - 18:3520, 333; 332
39.18.01.2020sobota09:20 - 13:00151; 103; 127, 333
40.17.01.2020piatok16:30 - 18:35151; 103
41.14.01.2020utorok16:35 - 18:25151; 20
42.06.01.2020pondelok11:00 - 11:50

Bazilika Sv. Jakuba, Levoča

  • Raduj sa, spievaj celá zem (Georg Friedrich Händel)
  • ~
  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • Psalm XXV (Grzegorz Miśkiewicz)
  • Exsultate justi (Lodovico Viadana)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
  • ~
  • Nad Myjavú vyšla hvězda (Zdeněk Lukáš)
  • Trávička zelená (Viliam Figuš - Bystrý)
  • ~
  • Posvätná noc (úprava: J.L.)
  • Teší sa zem i nebesá (úprava: M.K.)
  • ~
  • Zmes vianočných kolied:
    Co še stalo pri Betľeme (úprava: Zdenko Mikula)
    Kedi jasna hvizda (šarišská)
    Dobri pastir še narodzil (zemplínska)
    Narodzil še nam (zemplínska)
    Z tamtej strani jarka (úprava: Marta Nováková)
  • White Christmas (Irving Berlin)
  • ~ ~ ~
  • Tichá noc (Franz Gruber)
43.21.12.2019sobota16:00 - 21:00

Tichá noc 2019, Spišská Nová Ves - Reduta

  • Raduj sa, spievaj celá zem (Georg Friedrich Händel)
  • ~
  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • Psalm XXV (Grzegorz Miśkiewicz)
  • Exsultate justi (Lodovico Viadana)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
  • ~
  • Nad Myjavú vyšla hvězda (Zdeněk Lukáš)
  • Trávička zelená (Viliam Figuš - Bystrý)
  • Tancuj, tancuj (Nello Milotti)
  • ~
  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • ~ ~ ~ ~
  • Posvätná noc (úprava: J.L.)
  • Teší sa zem i nebesá (úprava: M.K.)
  • ~
  • Shalom aleichem (Gil Aldemá)
  • Jerušalajim šel zahav (Naomi Shemer)
  • ~
  • Zmes vianočných kolied:
    Co še stalo pri Betľeme (úprava: Zdenko Mikula)
    Kedi jasna hvizda (šarišská)
    Dobri pastir še narodzil (zemplínska)
    Narodzil še nam (zemplínska)
    Z tamtej strani jarka (úprava: Marta Nováková)
  • White Christmas (Irving Berlin)
  • ~ ~ ~
  • Izrasla e trepetlika (Petko Stainov)
44.19.12.2019štvrtok16:05 - 19:00296b; 312, 328, 132, 317; 318, 35c, 323; 8; 329, 330; 326, 325; 193, 137, 138, 136, 298, 216; 331
45.17.12.2019utorok16:30 - 18:30331, 323, 325, 326, 216; 193, 137, 138, 136, 298, 329, 330, 35c
46.10.12.2019utorok16:35 - 18:25132, 323, 329, 330; 193, 137, 138, 136, 298, 40
47.07.12.2019sobota09:15 - 13:10296b, 312, 328, 132; 318, 35c, 323; 329, 330, 326, 325; 193, 137, 138, 136, 298, 216, 331
48.06.12.2019piatok16:30 - 18:50323, 330, 329; 323, 193, 137, 138, 136, 298, 237, 318
49.05.12.2019štvrtok17:00 - 18:10

Spišské zborové dni, Gréckokatolícky chrám Premenenia Pána Spišská Nová Ves

  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • Šalom aleichem (Anonymus)
  • Jerušalajim šel zahav (Anonymus)
  • Nieście chwale mocarze (Mikolaj Gomólka)
  • Žalm XXV (Gregorz Miśkiewicz)
  • Exsultate justi (Lodovico Viadana)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
50.03.12.2019utorok16:35 - 18:25296b, 331, 312, 326, 325, 237, 328, 132, 317; 193, 137, 138, 136, 298
51.26.11.2019utorok16:35 - 18:30296b, 40, 229, 330; 193, 137, 138, 136, 298, 331
52.19.11.2019utorok16:25 - 18:30237, 328; 296b, 216, 331
53.16.11.2019sobota09:10 - 13:30312, 132; 317, 318, 35c, 323; 328, 329, 330, 326, 325; 193, 137, 136, 138, 298
54.15.11.2019piatok16:30 - 18:40296b; 216; 216, 331
55.12.11.2019utorok16:30 - 18:25234, 216; 216, 193, 137, 138, 136, 298, 330, 329
56.05.11.2019utorok16:30 - 18:30216, 331; 331, 324
57.29.10.2019utorok16:30 - 18:20216; 216, 331
58.26.10.2019sobota09:00 - 16:00326, 325; 328, 296b; 193, 137, 138, 136, 298; 324, 20; 151
59.25.10.2019piatok16:00 - 19:00193, 136, 137, 136, 329, 330, 20
60.22.10.2019utorok16:35 - 18:350, 296b, 138; 298, 324
61.15.10.2019utorok16:35 - 18:35329, 330; 193, 137
62.08.10.2019utorok17:00 - 18:40329, 330; 193
63.05.10.2019sobota12:15 - 12:30

"Viva il canto", Spišská Nová Ves

  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • Exsultate justi (Lodovico Viadana)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
  • Trávička zelená (Viliam Figuš - Bystrý)
  • Tancuj, tancuj (Nello Milotti)
64.01.10.2019utorok16:40 - 18:25323, 35c; 317, 132, 312
65.24.09.2019utorok16:30 - 18:30312, 317; 317, 35c, 132, 323
66.21.09.2019sobota09:10 - 12:10132; 132, 35c; 317, 323, 312, 35c
67.20.09.2019piatok16:30 - 18:35323; 317, 35c
68.17.09.2019utorok16:30 - 18:30312, 317, 132
69.10.09.2019utorok16:30 - 18:30317; 317, 35c
70.07.09.2019sobota10:00 - 11:15

"Cantiamo insieme", Michalovce

  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • Exsultate justi (Lodovico Viadana)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
  • Trávička zelená (Viliam Figuš - Bystrý)
  • Tancuj, tancuj (Nello Milotti)

06.15 – 06.30 pristavenie autobusu a odchod od Zimného štadióna pri ČS Shell.
06.30 – 06.55 cesta SNV - Spišské Vlachy
06.55 – 08.40 cesta Spišské Vlachy – Michalovce
08.40 – 08.45 Presun peši do Zemplínskeho Osvetového Strediska
08.45 – 09.45 Priestorové a zvukové skúšky pre všetky zbory
10.00 – 11.15 Súťažná prehliadka
11.15 – 11.30 presun na obed – Reštaurácia Bažant ul. Štefánikova
11.30 – 12.45 obed a rozborový seminár
13.00 – 13.15 Vyhodnotenie a spoločný záver
13.30 – 15.15 cesta Michalovce - Spišské Vlachy
15.15 – 15.45 cesta Spišské Vlachy – SNV


71.03.09.2019utorok16:30 - 18:25312, 132; 35c, 317, 323
72.27.08.2019utorok16:30 - 18:30132, 317, 312, 323, 151
73.24.08.2019sobota09:00 - 12:30132, 35c, 323, 151
74.23.08.2019piatok16:00 - 19:00132, 323
75.06.07.2019sobota21:00 - 22:00

pouličné vystúpenie pri kostole sv. Matky, Preveza

  • Slovensko moje (Vojtech Adamec)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Ščedrik (Ivan Ljachov)
  • David a Goliáš (Jaroslav Ježek)
76.06.07.2019sobota19:30 - 20:45

Námestie v strede mesta Preveza

  • Prídi Ty šuhajko (Vilam Figuš Bystrý)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Tancuj, tancuj (Nello Milotti)
77.06.07.2019sobota19:00 - 19:20

Choral Festival of Preveza 2019

  • Otče náš (starosloviensky)
  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • Exsultate justi (Lodovico Viadana)
  • Otče náš (Mikuláš Schneider - Trnavský)
  • Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Missa brevis: Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
Utorok 02.07.2019

17.45 - 18.00 pristavenie autobusu a odchod od Zimného štadióna (oproti ČS Shell)
18.00 – 18.30 cesta SNV - Spišské Vlachy (Rendošová, Sokolská, Farkaš)
18.30 – 24.00 cesta Spišské Vlachy - Prešov – Miskolc - Kecskemét


Streda 03.07.2019

24.00 – 07.30 cesta Kecskemét - Niš (Srbsko)
07.30 – 16.30 prestávka 9 hodín v Niši - historické mesto v Srbsku
16.30 – 19.00 cesta Niš - Veles (severné Macedónsko)
19.00 – 24.00 ubytovanie v meste Veles v Gardenia Hotel Spa


Štvrtok 04.07.2019

06.30 – 07.30 raňajky v Gardenia Hotel Spa a odchod do Kanali (Grécko)
07.30 – 13.00 cesta s prestávkami do Kanali (Grécko)
13.00 – 14.00 ubytovanie v Kanali - Apartements ELENA (Grécko) cca 12 km od Prevezy
14.00 – 18.30 osobné voľno a zoznámenie sa s prostredím (obed si rieši každý sám)
18.30 – 18.45 príprava na odchod autobusom do Prevezy na pochod a otvárací ceremoniál
18.45 – 19.30 cesta do Prevezy a zoznámenie sa s prostredím (autobus je zaparkovaný v Preveze)
19.30 – 20.30 Nováková a Murko majú 1. oficiálny meeting s porotou a organizátormi
- ostatní majú lokálne voľno a prípravu na festivalový pochod stredom mesta Preveza (v tričkách CHORUS IGLOVIA!!)
20.30 – 21.30 festivalový pochod stredom mesta Preveza - všetky zbory, treba mať vlajky SR
21.30 – 23.30 Otvárací ceremoniál a úvodný festivalový koncert (CHORUS IGLOVIA tu nespieva!)
23.30 – 24.00 cesta autobusom z Prevezy do Kanali a spánok


Piatok 05.07.2019

08.00 – 09.00 raňajky v mieste ubytovania v apartmánoch ELENA v Kanali a príprava na výlet
09.00 – 15.00 spoločný výlet autobusom pláž Vrachos a potom rieka Acheron (raft, resp. jazda na koni), vrátane obeda
15.00 – 16.00 osobné voľno
16.00 – 17.30 skúška zboru
17.30 – 20.00 osobné voľno (večeru si rieši každý sám)
20.00 – 20.30 cesta autobusom do Prevezy
20.30 – 21.00 Kostol sv. Charalambosa
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
  • Slyš, ó Bože, volání mé (Antonín Dvořák)
  • Trávička zelená (Viliam Figuš - Bystrý)
  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
21.00 – 21.30 cesta autobusom do Kanali
21.30 – 24.00 osobné voľno


Sobota 06.07.2019 - v tento deň sme celý čas SPOLU, lebo je súťažný koncert!!!!

08.00 – 09.00 raňajky v mieste ubytovania v apartmánoch ELENA v Kanali
09.00 – 11.00 skúška zboru v mieste ubytovania
11.00 – 12.00 osobné voľno - ale nie k moru!!! a príprava na krátky výlet a súťaž (berieme si všetky veci, resp. oblečenie na súťaž a pouličné vystúpenie)
12.00 – 16.00 cesta autobusom na krátky výlet (trasa a náplň bude oznámená), vrátane obeda
16.00 – 17.00 príjazd autobusom do Prevezy a presun na hlasovú skúšku
17.00 – 17.10 príprava na hlasovú skúšku - Kultúrne centrum sv. Metropolis - Preveza
17.10 – 17.20 hlasová skúška - Kultúrne centrum sv. Metropolis - Preveza (teba dodržať čas!!!)
17.20 – 18.00 voľno a čas na jedlo (večera bude zabezpečená!?!)
18.00 – 19.00 rozcvička pred súťažou - pred miestnosťou - Kultúrne centrum sv. Metropolis - Preveza
19.00 – 19.20 súťažný koncert - Kultúrne centrum sv. Metropolis - Preveza (teba dodržať čas!!!)
  • Otče náš (starosloviensky)
  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • Exsultate justi (Lodovico Viadana)
  • Otče náš (Mikuláš Schneider - Trnavský)
  • Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Missa brevis: Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
19.20 – 19.30 presun na pouličné vystúpenie
19.30 – 20.45 Námestie v strede mesta
  • Prídi Ty šuhajko (Vilam Figuš Bystrý)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Tancuj, tancuj (Nello Milotti)
20.45 – 21.00 presun ku kostolu sv. Matky
21.00 – 22.00 pouličné vystúpenie pri kostole sv. Matky
  • Slovensko moje (Vojtech Adamec)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Ščedrik (Ivan Ljachov)
  • David a Goliáš (Jaroslav Ježek)
22.00 – 22.30 cesta autobusom do Prevezy
22.30 – 24.00 osobné voľno


Nedeľa 07.07.2019

08.00 – 09.00 raňajky v mieste ubytovania v apartmánoch ELENA v Kanali a príprava na výlet
09.00 – 09.30 zbalenie si všetkých vecí a naloženie do autobusu - opustenie apartmánov - od tohto času budeme mať veci v autobuse! (Jeden apartmán bude k dispozícii!)
09.30 – 15.00 11 ľudí ide na výlet na more (delfíny), ďalší na výlet do Pargy - všetko vrátane obeda, ostatní majú osobné voľno
-Nováková a Murko majú stretnutie s porotou a organizátormi a spoločný obed
15.00 – 19.30 osobné voľno v mieste ubytovania v Kanali (večeru si rieši každý sám)
19.30 – 20.30 presun autobusom do NIKOPOLISU (Odium Ancient)
20.30 – 21.30 úvodný koncert Záverečného ceremoniálu
21.30 – 22.30 vyhlásenie výsledkov a odovzdanie cien v rámci Záverečného ceremoniálu
22.30 – 23.30 Vystúpenie zborov - laureátov jednotlivých kategórií v rámci Záverečného ceremoniálu
23.30 – 24.00 príprava a odchod do Thessaloník


Pondelok 08.07.2019

00.00 – 04.30 cesta Preveza - Thessaloniky
04.30 – 21.00 osobné voľno v Thessalonikách - prestávka 16,5 hodín - autobus stojí na parkovisku!
21.00 – 24.00 cesta Thessaloniky - Belehrad


Utorok 09.07.2019

00.00 – 06.00 cesta Thessaloniky - Belehrad
06.00 – 15.00 prestávka 9 hodín v Belehrade - hlavné mesto Srbska
15.00 – 24.00 cesta Belehrad - Prešov - Spišské Vlachy - Spišská Nová Ves


Možnosť zmeny programu! Všetko upresníme na mieste, počas každého dňa!

Pokyny na cestu:

  1. / jedlo a pitie - cestujeme dlho, objednané sú iba raňajky, časť stravy si budeme riešiť individuálne.
  2. / komerčné poistenie na cestu (pre prípad úrazu a smrti) bude riešené spoločne pre všetkých
  3. / zahraničný zdravotný preukaz si treba zobrať
  4. / Grécko je krajinou Európskej únie, ale KAŽDÝ musí mať platný cestovný doklad, ktorým je OBČIANSKY PREUKAZ. Tento stačí aj do Maďarska, Srbska a Macedónska.
  5. / z oblečenia a ostatného si treba zobrať:
    - ženy – čierna sukňa, čierne tielko s oválnym výstrihom a širšími ramienkami, bledý kabátik, notové tričká, notovú šatku, čierne topánky
    - muži – smoking, bielu košeľu, čierny motýlik (bude nový!), čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky, čiernu košeľu a kravatu s notami
    - Tento odev bude zabalený v obale a zavesený v batožinovom priestore autobusu na tyč!
    - NOTY a OBALY NA NOTY - aj keď repertoár je potrebné vedieť spamäti!
  6. / budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať
  7. / odporúčame si zobrať so sebou malé prezenty (darčeky) pre prípad nadviazania osobných priateľstiev
  8. / spať sa bude po ceste tam v Gardenia hotel Spa v severomacedónskom meste Veles a potom v apartmánoch ELENA v gréckom meste Kanali (cca 15 km od Prevezy), rozdelenie do izieb bude urobené vopred.
  9. / môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, husle, gitaru a pod. – autobus to uvezie
  10. / nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj repelenty proti komárom, krémy na opaľovanie a pokrývku hlavy
  11. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po neznámych miestach.
  12. / mena v Srbsku srbský dinár, pričom 1 EUR = cca 118 SRD, mena v Macedónsku je macedónsky denár, pričom 1 EUR = cca 61,5 MKD, ale všade sa dá platiť EUR-om.
  13. / Návrat domov je plánovaný v utorok 9.7.2016 v noci okolo 24.00 h.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
78.05.07.2019piatok20:30 - 21:00

"Kostol sv. Charalambosa", Preveza

  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
  • Slyš, ó Bože, volání mé (Antonín Dvořák)
  • Trávička zelená (Viliam Figuš - Bystrý)
  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
79.25.06.2019utorok16:30 - 18:40182, 198; 198, 312, 132, 182, 234b, 197c, 317
80.22.06.2019sobota09:15 - 11:00198, 182; 198, 312, 132, 182, 234b, 197c, 317; 54, 166, 323, 275, 234a, 35c, 300
81.21.06.2019piatok16:30 - 18:30317, 197c, 23b, 182; 182, 132, 312, 198
82.18.06.2019utorok16:45 - 18:20198, 182; 197c, 132
83.14.06.2019piatok14:45 - 23:59

"Cantate Deo 2019", Rzeszów

  • Psalm XXV (Grzegorz Miśkiewicz)
  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • Exsultate justi (Lodovico Viadana)
  • Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
Piatok 14.06.2019

14.45 – 15.00 pristavenie autobusu a odchod od Zimného štadióna pri ČS Shell.
15.00 – 15.30 cesta SNV - Spišské Vlachy
15.30 – 15.45 Spišské Vlachy a nástup 5 členov (Dragošeková, Rendošová, Sokolská, Farkaš, Gubka)
15.45 – 16.30 cesta Spišské Vlachy – Prešov (nástup Lukačovský)
16.30 – 18.30 cesta Prešov - Wiśniowa
18.30 – 19.00 ubytovanie vo Wiśniowa-Zespole parkowom
19.00 – 20.00 večera
20.00 – 21.00 skúška zboru v mieste ubytovania
21.00 – 24.00 voľno


Sobota 15.06.2019

07.30 – 08.30 raňajky v mieste ubytovania a príprava na skúšku
08.30 – 09.45 skúška zboru v mieste ubytovania
09.45 – 10.00 príprava na odchod do Rzeszówa (prezliekame sa do zborového a tak nastúpime do autobusu a civilné šaty si berieme so sebou)
10.00 – 11.00 cesta Zespol parkowy-Rzeszów WDK
11.00 – 11.15 zloženie si všetkých vecí v Dome kultúry (WDK), kde máme šatňu
11.15 – 11.30 presun peši do Farského kostola na festival (cca 300 m)
11.55 – 12.10 Súťažný festival CANTATE DEO vo Farskom kostole
12.10 – 13.10 návrat do WDK, prezlečenie sa do civilu a obed vo WDK
13.10 – 17.30 voľný čas v centre Rzeszówa
17.30 – 17.45 zraz všetkých vo WDK a prezlečenie sa do speváckeho odevu
17.45 – 18.00 presun peši do Farského kostola na festival (cca 300 m)
18.00 – 19.00 vyhlásenie výsledkov festivalu CANTATE DEO vo Farskom kostole (spev 1 piesne, ktorú nám vyberie porota)
19.00 – 20.00 cesta Rzeszów WDK -Wisniówa-Zespol parkowy
20.00 – 20.30 voľný čas a prezlečenie sa na spoločnú večeru
20.30 – 24.00 spoločná večera a posedenie s Podkarpackim chorom Meskim


Nedeľa 16.06.2019

08.00 – 08.30 raňajky v mieste ubytovania
08.30 – 08.45 príprava na odchod
08.45 – 10.00 odchod z ubytovania so všetkými vecami a presun na prehliadku zámku v meste Lanćut (vstupné bude hradené zo spoločných peňazí
10.00 – 15.00 prehliadka zámku a botanickej záhrady v Lanćute
15.00 – 18.00 cesta Lanćut - Spišské Vlachy
18.00 – 18.30 cesta Spišské Vlachy - Spišská Nová Ves


Možnosť zmeny programu! Všetko upresníme na mieste, počas každého dňa!


Pokyny na cestu:

  1. / Jedlo a pitie - cestujeme krátko, pričom spoločnú stravu začíname v piatok večerou. Treba riešiť potom jedlo a pitie v nedeľu cez deň, lebo končíme raňajkami a domov prídeme až večer.
  2. / Komerčné poistenie na cestu (pre prípad úrazu a smrti) bude riešené spoločne pre všetkých.
  3. / Zahraničný zdravotný preukaz si treba zobrať (ak ho máte).
  4. / Poľsko je krajinou Európskej únie, ale KAŽDÝ musí mať platný cestovný doklad, ktorým je OBČIANSKY PREUKAZ alebo PAS.
  5. / z oblečenia a ostatného si treba zobrať zborové tričká CHORUS IGLOVIA a zborový odev:
    - ženy – červené šaty a bledý kabátik
    - muži – čierne nohavice, čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky, bielu košeľu s dlhými rukávmi, červený motýlik (nový!)
    - Tento odev bude zabalený v obale a zavesený v batožinovom priestore autobusu na tyč!
    - NOTY a OBALY NA NOTY - aj keď repertoár je potrebné vedieť spamäti!
  6. /
  7. / Budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať.
  8. / Odporúčame si zobrať so sebou malé prezenty (darčeky) pre prípad nadviazania osobných priateľstiev.
  9. / Spať sa bude v krásnom prostredí Wiśniowa - zespol parkowy cca 42 km od Rzeszówa a program bude spoločný, rozdelenie do izieb bude urobené vopred.
  10. / Môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, husle, gitaru a pod. – autobus to uvezie.
  11. / Nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate.
  12. / Treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po neznámych miestach.
  13. / Mena v Poľsku je zlotý, pričom cca 4 zloté je 1 EUR.
  14. / Návrat domov je plánovaný v nedeľu 16.6.2019 večer okolo 20.00h.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: +421 908 476 422

84.12.06.2019streda14:45 - 20:00

"Koncert v synagóge", Prešov

  • Shalom chaverim (Peter Hamburger)
  • Shalom aleichem (Gil Aldemá)
  • Jerušalajim šel zahav (Naomi Shemer)
  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • Exsultate justi (Lodovico Viadana)
  • Trávička zelená (Viliam Figuš - Bystrý)
  • Tancuj, tancuj (Nello Milotti)
  • Ščedrik (Ivan Ljachov)
  • Les Champ-Elysées (Claude Poletti)
  • Slovensko moje (Vojtech Adamec)
85.11.06.2019utorok16:25 - 18:40328, 132; 328, 312, 132, 234b, 317, 326, 325
86.10.06.2019pondelok17:00 - 18:30Workshop
87.09.06.2019nedeľa16:15 - 18:30

"Jarný koncert", Koncertná sála Reduty Spišská Nová Ves

  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • Exsultate justi (Lodovico Viadana)
  • Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
  • Slovensko moje (Vojtech Adamec)
  • Trávička zelená (Viliam Figuš - Bystrý)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Tancuj, tancuj (Nello Milotti)
  • Ščedrik (Ivan Ljachov)
  • Les Champ-Elysées (Claude Poletti)
88.04.06.2019utorok16:25 - 18:40312, 132, 317; 25, 35c, 323, 155, 234b
89.01.06.2019sobota09:20 - 11:3525, 328, 312; 132, 234b; 132, 35c
90.31.05.2019piatok16:35 - 18:35242, 326, 325, 328, 132; 234b, 317, 323, 166, 269
91.28.05.2019utorok16:25 - 18:00325, 317; 35c
92.26.05.2019nedeľa15:00 - 15:30Volejbalový turnaj - Finále M-SR kadetky
93.25.05.2019sobota12:00 - 15:30

"Spišský Jeruzalem 2019", Spišská Kapitula

  • Psalm XXIX (Mikolaj Gomólka)
  • Exsultate justi (Lodovico Viadana)
  • Psalm XXV (Grzegorz Miśkiewicz)
  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Missa brevis: Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
94.21.05.2019utorok16:25 - 18:25237, 132, 328, 312, 234b, 197c, 317, 0; 328, 317, 132
95.14.05.2019utorok16:30 - 18:25328, 35c; 35c
96.11.05.2019sobota09:15 - 13:45237, 132; 132; 328, 312, 234b, 197c, 317, P, 0, 242, 326, 325, 269, 323, 25
97.10.05.2019piatok16:20 - 18:30198; 182; 182, 312
98.07.05.2019utorok16:25 - 18:30237, 132, 327; 327, 197c
99.30.04.2019utorok16:30 - 18:25237, 328; 234
100.23.04.2019utorok16:30 - 18:25328, 132; 326, 325, 242, 323, 35c
101.16.04.2019utorok16:25 - 18:30132; 35c, 197c, 326, 325, 328
102.13.04.2019sobota09:15 - 12:40312, 171, 182, 317, 132, 197c; 132, 197c, 182; 317, 198, 325
103.12.04.2019piatok16:20 - 18:40328; 326, 325, 242, 312; 317, 197c, 35c
104.09.04.2019utorok16:30 - 18:25238; 35c
105.02.04.2019utorok16:25 - 18:30328; 234a, 234b, 326, 325, 242
106.26.03.2019utorok16:25 - 18:30327, 325, 326; 132, 35c
107.19.03.2019utorok16:30 - 18:30132; 132, 327, 325
108.12.03.2019utorok16:15 - 18:35Výročná členská schôdza; 325, 326, 327, 132
109.09.03.2019sobota09:15 - 14:15242, 325; 326, 132; 132, 35c, 34, 299
110.08.03.2019piatok16:20 - 18:30237, 325; 132
111.05.03.2019utorok16:25 - 18:30242, 326, 325; 237, 35c, 132
112.26.02.2019utorok16:30 - 18:30326, 325; 237
113.19.02.2019utorok16:15 - 18:10326, 325; 325
114.12.02.2019utorok16:15 - 18:30326; 326,242, 299
115.09.02.2019sobota09:30 - 12:45242, 34; 299; 132
116.08.02.2019piatok16:20 - 18:4035b; 242, 34
117.05.02.2019utorok16:30 - 18:30299; 35c, 324
118.29.01.2019utorok16:25 - 18:3535c; 132, 35b
119.22.01.2019utorok16:25 - 18:2535c; 35c, 57
120.19.01.2019sobota09:15 - 14:3535c; 35c; 132, 57; 57, 324, 35b
121.18.01.2019piatok16:15 - 18:40299; 35c
122.15.01.2019utorok16:30 - 18:4035c; 132, 299
123.08.01.2019utorok16:25 - 18:3535c, 132; 132, 299
124.06.01.2019nedeľa14:30 - 16:00

Tichá noc 2018, Lendak, 6.1.2019

  • Veniec vianočných piesní (P. V. J. Kučera)
  • ~
  • Slovensko moje (Vojtech Adamec)
  • Otche nash (Antony Arensky)
  • ~
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Keď sa milý na vojnu bral (Ján Valašťan-Dolinský)
  • Nad Myjavú vyšla hvězda (Zdeněk Lukáš)
  • Tancuj, tancuj (Nello Milotti)
  • ~
  • Daj boh šťastia (úprava: Igor Grega)
  • ~
  • Sláva ti, vďaka ti, Bože, presvätý (z liturgie)
  • Tajomné ticho (z liturgie)
  • ~
  • Zmes vianočných kolied:
    O velikom šťastí
    Vstávajte pastieri
    Vykročme k jasličkám
    Búvaj dieťa krásne
    Veselej Vianočnej doby
  • ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
  • Zimná krajina (úprava: Igor Grega)
  • Čuj, čuj, čuj (H. J. Tenney)
125.22.12.2018sobota16:00 - 20:45

Tichá noc 2018, Spišská Nová Ves - Reduta

  • Veniec vianočných piesní (P. V. J. Kučera)
  • ~
  • Slovensko moje (Vojtech Adamec)
  • Otche nash (Antony Arensky)
  • ~
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Keď sa milý na vojnu bral (Ján Valašťan-Dolinský)
  • Nad Myjavú vyšla hvězda (Zdeněk Lukáš)
  • Tancuj, tancuj (Nello Milotti)
  • ~ ~ ~ ~
  • Daj boh šťastia (úprava: Igor Grega)
  • ~
  • Sláva ti, vďaka ti, Bože, presvätý (z liturgie)
  • Tajomné ticho (z liturgie)
  • ~
  • Zmes vianočných kolied:
    O velikom šťastí
    Vstávajte pastieri
    Vykročme k jasličkám
    Búvaj dieťa krásne
    Veselej Vianočnej doby
  • ~
  • Zimná krajina (úprava: Igor Grega)
  • Čuj, čuj, čuj (H. J. Tenney)
  • ~ ~ ~
  • Ninaj, ninaj, Jezulátko (Ján Cikker)
  • Pri jasliach stojím pokorne (Johann Sebastián Bach)
126.20.12.2018štvrtok16:40 - 18:1566, 99, 144, 37, 313, 39, 141, 154; 323, 131, 326, 325
127.18.12.2018utorok16:30 - 18:20154, 323, 131; 144, 37, 313, 39, 141, 66, 314
128.13.12.2018štvrtok18:00 - 18:30

Ľadový Dóm, Hrebienok, 13.12.2018

  • Slovensko moje (Vojtech Adamec)
  • ~
  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • ~
  • Nad Myjavú vyšla hvězda (Zdeněk Lukáš)
  • Tancuj, tancuj (úprava: Nello Milotti)
  • ~
  • Daj boh šťastia (úprava: Igor Grega)
  • Zimná krajina (úprava: Igor Grega)
  • ~
  • Ščedrik (Ivan Ljachov)
  • David a Goliáš (Jaroslav Ježek)
  • Les Champ-Elysées (Claude Poletti)
  • ~
  • La cucaracha (mexická ľudová)
129.12.12.2018streda18:00 - 18:30

Stretnutie zástupcov RÚVZ, hotel Metropol Spišská Nová Ves, 12.12.2018

  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • ~
  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
  • ~
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • ~
  • Daj Boh šťastia (úprava: Igor Grega)
  • Zimná krajina (úprava: Igor Grega)
  • David a Goliáš (Jaroslav Ježek)
  • ~
  • Tichá noc (Franz Gruber)
  • ~
  • La cucaracha (mexická ľudová)
130.11.12.2018utorok16:20 - 18:158, 312, 275, 166, 109, 154, 300, 40, 144, 37, 313, 39, 141; 25, 312, 275, 166, 318, 323, 109, 154, 269, 199, 300, 155, 190
131.08.12.2018sobota09:15 - 13:2040; 66, 25, 131, 166, 59, 318, 323; 109, 326, 325, 144, 37, 313, 39, 141, 154, 314, 99, 108, 40; 132
132.07.12.2018piatok16:15 - 18:008, 317, 275, 109, 154, 166, 300; 25, 318, 323, 269, 199, 155
133.04.12.2018utorok16:25 - 18:058, 312, 275, 182; 109, 154, 300
134.30.11.2018piatok17:00 - 20:00

Spišské zborové dni, Gréckokatolícky chrám Premenenia Pána Spišská Nová Ves

  • Blagoslovi duše moja Góspoda (z liturgie Sv. Jána Zlatoústeho)
  • Graduale (Leoš Janáček)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
  • Pri jasliach stojím pokorne (Johann Sebastián Bach)
  • Sláva Ti, vďaka Ti, Bože presvätý
  • Otche nash (Antony Arensky)
135.27.11.2018utorok16:25 - 18:30293, 283, 317, 108, 326, 131; 144, 37, 313, 39, 141, 323, 132
136.20.11.2018utorok16:30 - 18:2054, 293, 283, 132; 132
137.17.11.2018sobota09:15 - 14:1525, 312, 275, 166, 318, 323; 109, 154, 269, 300, 155, 190; 59, 66, 326, 325, 314, 99, 108a; P; 141, 39, 313, 37, 141; 293, 131, 283
138.16.11.2018piatok16:40 - 18:30326, 325, 99; 144, 37, 313, 39, 141
139.13.11.2018utorok16:30 - 18:35108a, 131, 323; 66, 99, 314
140.06.11.2018utorok16:25 - 18:25182; 283, 317, 318, 323
141.23.10.2018utorok16:30 - 18:35108, 182, 317; 324, 323, 318, 132
142.20.10.2018sobota09:10 - 12:45293, 131; 144, 37, 313, 39, 141; 324, 323, 314, 132
143.19.10.2018piatok16:40 - 18:50323, 108; 132
144.18.10.2018štvrtok16:15 - 18:30

Uvedenie knihy:
Prebijem sa! Štefánik - Muž železnej vôle

pri príležitosti 100. Výročia vzniku ČSR, Koncertná sieň Reduty

  1. Pieseň - Aká si mi krásna - Spevácky zbor Chorus Iglovia
  2. Privítanie
  3. Predstavenie hostí:
    Jozef Banáš - autor knihy,
    Ružena Kormošová - predsedníčka Klubu Spoločnosti Milana Rastislava Štefánika v Spišskej Novej Vsi
  4. Báseň – Júlia Čurillová
  5. Príhovor primátora mesta - Ján Volný
  6. Hudobný vstup - gitara - Michaela Regecová
  7. Prvá ukážka z knihy - Pavol Pivko, člen Umeleckého súboru Spišského divadla
  8. Prvý okruh otázok autorovi
  9. Hudobný vstup - gitara - Michaela Regecová
  10. Druhá ukážka z knihy - Pavol Pivko, člen Umeleckého súboru Spišského divadla
  11. Druhý okruh otázok hosťom
  12. Poďakovanie
  13. Pieseň - Slovensko moje - Spevácky zbor Chorus Iglovia
  14. Autogramiáda
Moderuje: M. Slejzáková


145.16.10.2018utorok16:25 - 18:2525, 8, 109, 154; 131, 132, 323
146.09.10.2018utorok16:30 - 18:308, 25, 303, 109; 0, 326, 325, 323
147.02.10.2018utorok17:15 - 18:4066, 144, 37, 313, 39, 141, 326, 325, 293
148.29.09.2018sobota09:15 - 13:00293, 313; 326, 325; 37, 38, 283, 323
149.28.09.2018piatok16:20 - 18:30326, 325; 314, 313
150.25.09.2018utorok16:30 - 18:3066, 144, 141; 323, 324
151.18.09.2018utorok16:30 - 18:35324, 131; 66, 323
152.11.09.2018utorok16:15 - 18:30131; 151, 323
153.04.09.2018utorok16:30 - 18:25131; 131, 324
154.01.09.2018sobota14:14 - 16:30312, 201Svadba:Zuzana Murková a Dušan Pisarčík
155.28.08.2018utorok16:00 - 18:30312, 201
156.26.06.2018utorok16:30 - 18:30324, 201, 213
157.19.06.2018utorok16:40 - 18:10324, 201
158.07.06.2018štvrtok17:00 - 23:59Lido degli Estensi0; 30, 54, 71, 166, 266, 269, 295, 303, 318; 155, 162, 190, 199, 249, 284, 300
159.05.06.2018utorok16:40 - 18:20324; 324, 274
160.29.05.2018utorok16:30 - 18:30151, 132, 131
161.22.05.2018utorok16:30 - 18:40151; 131, 324
162.19.05.2018sobota13:30 - 15:00

"Spišský Jeruzalem 2018", Spišská Kapitula

  • Missa brevis: Kyrie (Zdeněk Lukáš)
  • Missa brevis: Gloria (Zdeněk Lukáš)
  • Missa brevis: Agnus Dei (Zdeněk Lukáš)
  • Slyš, ó Bože, volání mé (Antonín Dvořák)
  • Ave Maria (Jaakko Mäntyjärvi)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
  • Ave Maria (Ivan Zajc)
163.15.05.2018utorok17:05 - 18:500, 197a, 197b, 197e; 197a, 197b, 197e, 234a, 320, 317, 312
164.12.05.2018sobota09:15 - 13:000, 232; 197a; 197b, 132, 151
165.11.05.2018piatok16:25 - 18:350, 323; 324
166.02.05.2018streda16:25 - 18:35151, 323; 197a, 324
167.24.04.2018utorok16:15 - 18:30197a, 152; 106
168.17.04.2018utorok16:15 - 19:45Videoprojekcia
169.15.04.2018nedeľa17:00 - 19:20

Slávnostný koncert, Spišská Nová Ves - Reduta

  • Echo (Orlando di Lasso)
  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • Slyš, ó Bože, volání mé (Antonín Dvořák)
  • Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Missa Brevis: Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Missa Brevis: Agnus Dei (Zdeněk Lukáš)
  • Ave Maria (Jaakko Mäntyjärvi)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
  • Laudate omnes gentes (Gerhard Lagrange)
Videoprojekcia
  • Černošský spirituál (Antonín Dvořák)
  • Kahanec na palci (úprava: Igor Grega)
  • Keď sa milý na vojnu bral (Ján Valašťan - Dolinský)
  • Ščedrik (Ivan Ljachov)
  • Air (Johann Sebastian Bach)
  • Napadly písně (Antonín Dvořák)
  • Vyběhla bříza běličká (Antonín Dvořák)
Prestávka
  • Čačina, čačina (Oldřich Halma)
  • Bodaj by vás čerti vzali ... (Eugen Suchoň)
  • Zahučali chladné vetry (Ivan Hrušovský)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Nad Myjavú vyšla hvězda (Ondřej Zindulka)
  • Štyri východoslovenské (Anton Petrík)
Videoprojekcia
  • Tourdion (Anonymus)
  • La montanara (Luigi Pigarelli)
  • An Irish blessing (James E. Moore, Jr.)
  • Hava Nagila (Sakis Negnim)
  • What A Wonderful World (úprava: Mark A. Brymer)
  • V domě straší duch (Jaroslav Ježek)
  • David a Goliáš (Jaroslav Ježek)
  • Les Champs-Elysées (Claude Poletti)
  • La cucaracha (mexická ľudová)
  • Zbor židov (Giuseppe Verdi)
170.12.04.2018štvrtok16:15 - 18:45284, 190, 229, 197d, 197e, 234a, 234b, 320, 311, 76; 317, 250, 162, 305
171.10.04.2018utorok16:30 - 18:5533, 270, 30, 201, 166, 318, 305; 133, 229
172.03.04.2018utorok16:30 - 18:30318, 305; 305
173.27.03.2018utorok16:30 - 19:05Koncertná sála Reduty
284, 133, 276; 284, 276, 133, 281, 300, 155, 190
174.24.03.2018sobota09:20 - 16:00276, 312, 234a, 234b, 197c, 197e, 162, 250; 320, 317, 133, 269, 33, 59a, 284, P, 311, 76, 7, 41; 270, 30, 201, 166, 318, 305, 229, 190
175.20.03.2018utorok16:30 - 18:40274, 284, 249, 199, 229; 162, 281, 300, 155, 162
176.13.03.2018utorok16:20 - 18:35250, 320
177.10.03.2018sobota09:20 - 14:30318, 270, 250; 250, 197c, 197e; 284, 155, 133, P, 201, 229, 249, 305; 199, 281, 300
178.09.03.2018piatok16:25 - 18:5076; 7, 41, 33, 250; 30, 166, 162
179.06.03.2018utorok16:30 - 18:35Výročná členská schôdza
  1. Privítanie a úvod
  2. Kontrola členskej základne
  3. Voľba pracovnej komisie
  4. Prijímanie nového člena
  5. Správa o činnosti OZCHI za rok 2017
  6. Správa o hospodárení za rok 2017
  7. Správa revíznej komisie za rok 2017
  8. Návrh rozpočtu na rok 2018
  9. Návrh plánu práce na rok 2018
  10. Diskusia
  11. Záver

162, 76
180.27.02.2018utorok16:25 - 18:35312, 234, 197e; 57, 305, 318, 76
181.20.02.2018utorok16:25 - 18:35201, 318, 270; 317, 281, 249, 30
182.17.02.2018sobota09:20 - 15:00276, 162; 190, 250; 305, 57
183.16.02.2018piatok16:20 - 18:40270; 201, 199, 190, 241, 276, 311
184.13.02.2018utorok16:25 - 18:25250, 305
185.06.02.2018utorok16:20 - 19:00312, 283; 229, 305, 266, 250
186.30.01.2018utorok16:25 - 18:30281; 133, 284, 199, 269, 305
187.27.01.2018sobota09:15 - 15:05305; 305; 318, 187; 60, 249, 250, 57
188.26.01.2018piatok16:00 - 19:00234a, 234b; 311, 197e, 155
189.23.01.2018utorok16:25 - 18:30234b, 311; 197e, 249, 162, 276
190.16.01.2018utorok16:25 - 18:30162; 183, 234a, 234b, 229
191.13.01.2018sobota09:00 - 16:00276; 276, 162; 162, 276, 250, 305, 57
192.12.01.2018piatok16:15 - 18:50305; 305, 250
193.09.01.2018utorok16:20 - 18:30305
194.20.12.2017streda18:00 - 19:00

Tichá noc 2017, Podolínec - Kláštorný kostol

  • Raduj sa, spievaj celá zem (Georg Friedrich Händel)
  • ~
  • Otče naš (starosloviensky)
  • Zum sanctus (Franz Schubert)
  • Jdeš li bouří (Richard Rodgers)
  • ~
  • Ave Maria (Jaakko Mäntyjärvi)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
  • Sanctus (Urmas Sisask)
  • ~
  • Nesiem vám noviny (Alexander Moyzes)
  • Narodil sa Kristus Pán (Alexander Moyzes)
  • ~
  • Kaj se vam zdi (úprava: Matija Tomc)
  • Siam pastori e pastorelle (Davide Liani)
  • Nebo i zemľa (ukrajinská koleda)
  • ~
  • Amen (Norman Luboff)
  • Šťastné vánoce (Miloslav Ducháč)
  • ~
  • Tichá noc (Franz Gruber)
195.16.12.2017sobota16:00 - 21:00

Tichá noc 2017, Spišská Nová Ves - Reduta

  • Raduj sa, spievaj celá zem (Georg Friedrich Händel)
  • ~
  • Otče naš (starosloviensky)
  • Zum sanctus (Franz Schubert)
  • ~
  • Jdeš li bouří (Richard Rodgers)
  • Keď sa milý na vojnu bral (Ján Valašťan - Dolinský)
  • Ave Maria (Jaakko Mäntyjärvi)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
  • Sanctus (Urmas Sisask)
  • ~ ~ ~ ~
  • Nesiem vám noviny (Alexander Moyzes)
  • ~
  • Narodil sa Kristus Pán (Alexander Moyzes)
  • Kaj se vam zdi (úprava: Matija Tomc)
  • Siam pastori e pastorelle (Davide Liani)
  • ~
  • Radujte se narodi (úprava: Franjo Dugan)
  • Nebo i zemľa (ukrajinská koleda)
  • Witaj Jezu (úprava: Feliks Nowowiejski)
  • Amen (Norman Luboff)
  • Šťastné vánoce (Miloslav Ducháč)
  • ~
  • Sa südames nüüd pane (Matis Metsala)
196.14.12.2017štvrtok16:10 - 18:30321, 254, 224, 315, 185, 306, 287, 290b, 322; 321, 243, 317, 320, 286
197.13.12.2017streda18:00 - 18:30

Slovensko spieva koledy, Radničné námestie Spišská Nová Ves, 13.12.2017

  • Nesiem vám noviny
  • Narodil sa Kristus Pán
  • Búvaj dieťa krásne
  • Radujte se narodi
  • Šťastné vánoce
198.12.12.2017utorok16:30 - 18:40296b, 198, 145, 286, 59a, 320, 317; 317, 322, 157b, 39, 224
199.05.12.2017utorok16:25 - 18:45322, 157b, 39, 306, 296b, 320; 320, 296b, 198, 145, 286, 59a, 317, 243, 322, 157b, 290, 287, 306, 185, 315, 224, 254, 321
200.02.12.2017sobota09:15 - 14:45296b, 198, 145, 286; 286, 59a, 320; 317, 322, 157b, 290, 287, P, 306, 185, 315, 224, 254, 321, 39, 40, 320
201.01.12.2017piatok16:10 - 18:40320; 269b, 306, 224, 254
202.28.11.2017utorok16:20 - 18:35322, 157b, 290, 287; 306, 185, 315, 254, 224
203.24.11.2017piatok16:45 - 19:00

Spišské zborové dni, Gréckokatolícky chrám Premenenia Pána Spišská Nová Ves

  • Starosloviensky otčenáš
  • Sanctus (Urmas Sisask)
  • Zum Sanctus (Franz Schubert)
  • Ubi caritas (Ola Gjeilo)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
204.21.11.2017utorok16:30 - 18:25198, 243, 145, 317, 275; 322, 157b
205.14.11.2017utorok16:25 - 18:30321, 315, 306; 224, 254, 305
206.11.11.2017sobota09:15 - 14:30306, 315, 287, 185, 254; 317, 286, 41, 59; 281, 30, 145, 321, P, 296b, 39, 290, 322, 157b, 305
207.10.11.2017piatok16:20 - 18:40322, 157b; 254
208.07.11.2017utorok16:25 - 18:30157b, 322, 296b; 317
209.31.10.2017utorok16:20 - 18:35296, 243, 290; 287, 306, 315, 275, 320
210.27.10.2017piatok16:15 - 20:05286; 317; 30, 281; 145, 185, 321, 57
211.24.10.2017utorok16:35 - 18:35145, 185, 224, 286
212.21.10.2017sobota10:00 - 10:30

"Viva il canto 2017", Spišská Nová Ves

  • Starosloviensky otčenáš
  • Kyrie eleison (Fridthjov Anderssen)
  • El grillo (Josquin Desprez)
  • Vyběhla bříza běličká (Antonín Dvořák)
  • Keď sa milý na vojnu bral... (Ján Valašťan-Dolinský)
  • Missa brevis: Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Cantate Domino (Vytautas Miškinis)
08.00 zraz spevákov CHORUS IGLOVIA pred evanjelickým kostolom - žiadame o dochvíľnosť, pretože máme vyhradených presne 10 minút na hlasovú skúšku v kostole.
08.10 – 08.20 hlasová skúška vyčlenená pre CHI v evanjelickom kostole - skúšame v civile, ale zborový odev treba mať so sebou.
08.20 – 08.30 presun do auly Technickej akadémie aj so zborovým odevom.
08.30 – 09.45 skúška na súťaž a prezlečenie do speváckeho, vlastné veci zostávajú v aule.
09.45 – 10.00 presun z auly TA do evanjelického kostola iba v speváckom odeve.
10.00 – 10.20 súťaží 1. zbor v poradí - Ženský spevácky zbor Belius z Očovej, my sa pripravujeme pred kostolom, alebo v kostole.
10.20 – 10.40 súťaží 2. zbor v poradí - CHORUS IGLOVIA
10.40 – 11.00 presun z evanjelického kostola do auly TA a prezlečenie sa do civilu (kto potrebuje), resp. zobratie si všetkých vecí a odchod z TA.
11.00 – 15.20 osobné voľno
14.00 – 14.30 v rámci osobného voľna bude obed v jedálni Hotelovej akadémie (možno bude aj skôr - oznámime včas!)
15.20 – 15.30 stretnutie spevákov CHI pred evanjelickým kostolom
15.30 – 17.30 workshop pre spevákov všetkých zborov v evanjelickom kostole, lektor: Luboš Hána - účasť na workshope všetkým spevákom CHI doporučujeme.
16.00 – 17.50 Nováková a Murko - účasť na hodnotiacom a rozborovom seminári - SOS.
17.50 – 18.00 Zraz všetkých spevákov CHI pred evanjelickým kostolom v zborovom úbore. Každý sa prezlečie do zborového úboru doma, alebo kde uzná za vhodné, alebo v priestoroch Radnice, kde sú na to určené oficiálne priestory pre spevácke zbory.
18.00 – 19.45 Vyhodnotenie súťaže a odovzdanie diplomov, záverečný koncert - každý zbor zaspieva jednu skladbu, ktorú im porota vyberie. Názov skladby sa dozvedia dirigenti na hodnotiacom seminári.
19.45 koniec súťaže a rozchod pred evanjelickým kostolom. Každý sa prezlieka, alebo neprezlieka do civilu podľa svojho uváženia.


213.17.10.2017utorok16:25 - 18:20178; 178, 197c, 59a, 41, 48, 171, 198; 198, 171, 48, 41, 59a, 197c, 178
214.10.10.2017utorok16:20 - 18:3048, 178, 198, 171, 48, 41, 59, 197c, 178; 198, 171, 48, 41, 59, 197c, 178
215.07.10.2017sobota09:15 - 15:0041; 197c; 145, 185, 224, 321, P, 178; 59, 57
216.06.10.2017piatok16:25 - 19:00198; 171; 145
217.03.10.2017utorok16:20 - 18:30198; 48, 178, 41, 320, 171
218.26.09.2017utorok16:25 - 18:40317; 317, 321, 320
219.22.09.2017piatok16:05 - 18:45320, 178; 178, 317, 197c
220.19.09.2017utorok16:40 - 18:30198, 171, 41; 41, 317, 57
221.16.09.2017sobota10:15 - 10:47

"Viva il canto 2017", Michalovce

  • Starosloviensky otčenáš
  • El grillo (Josquin Desprez)
  • Vyběhla bříza běličká (Antonín Dvořák)
  • Keď sa milý na vojnu bral... (Ján Valašťan-Dolinský)
  • Kyrie eleison (Fridthjov Anderssen)
  • Missa brevis: Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Cantate Domino (Vytautas Miškinis)
06.00 odchod od Zimného štadióna (oproti ČS Shell)
06.00 – 06.30 cesta SNV - Spišské Vlachy
06.30 – 08.45 cesta Spišské Vlachy - Michalovce
08.45 – 09.00 presun z parkoviska do galérie Zemplínskeho Osvetového Strediska
09.00 – 10.00 akustické skúšky
10.00 – 13.30 súťažná prehliadka zborov
13.30 – 14.00 vyhlásenie výsledkov
14.00 – 16.15 cesta Michalovce - Spišské Vlachy
16.15 – 16.45 cesta Spišské Vlachy - SNV


- ženy – čierne sukne, čierne topánky, červenú blúzku
- muži – čierne nohavice, čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky, smoking, bielu košeľu, červený motýlik
222.12.09.2017utorok16:25 - 18:45198, 48, 41; 59a, 171, 197c, 178
223.05.09.2017utorok16:25 - 18:30178; 48, 41, 59a, 178
224.29.08.2017utorok16:30 - 18:30281; 304
225.22.08.2017utorok16:20 - 18:50198, 187; 59, 171, 178, 269
226.19.08.2017sobota09:20 - 13:2059; 41; 48, 178; 305
227.17.08.2017štvrtok16:25 - 18:45171; 197c, 178
228.27.06.2017utorok16:40 - 18:3033, 304, 133, 292; 198, 48, 197c, 59, 178
229.20.06.2017utorok16:25 - 18:15198, 274; 178, 41
230.13.06.2017utorok16:25 - 18:30317, 178; 60, 304
231.06.06.2017utorok16:25 - 18:35317; 48, 178, 318, 274, 57
232.03.06.2017sobota09:20 - 13:00317; 59, 178; 57; 274, 305
233.02.06.2017piatok16:15 - 18:45317, 57; 57, 178, 305
234.30.05.2017utorok16:25 - 18:30317; 57
235.27.05.2017sobota10:15 - 14:30

"Spišský Jeruzalem 2017", Spišská Kapitula

  • Soli Deo Gloria (Paul Kiekestat)
  • Starosloviensky otčenáš
  • Missa brevis: Gloria (Zdeněk Lukáš)
  • Kyrie eleison (Fridthjov Anderssen)
  • Sanctus (Urmas Sisaks)
  • Spasi Nas (Štefan Ladižinský)
  • Ave Maria (Ivan Zajc)
236.23.05.2017utorok16:25 - 18:35178; 198, 197c, 171, 243, 275, 312, 307, 317
237.16.05.2017utorok16:15 - 18:30312, 275, 243, 171, 197, 198, 307, 60, 30
238.08.05.2017pondelok08:30 - 12:30307, 198, 197, 171, 243, 275, 312;60, 318; 30, 317
239.07.05.2017nedeľa14:10 - 19:30281, 274, 279; 197, 250, 102; 102, 57
240.07.05.2017nedeľa08:00 - 09:30274
241.06.05.2017sobota15:10 - 19:10305, 178; 178, 41; 133, 243, 279
242.06.05.2017sobota08:30 - 12:30307, 198; 171, 59; 305
243.05.05.2017piatok17:35 - 19:3033, 312; 48, 178

PROGRAM POBYTU v Trenčianskych Tepliciach 5.5.-8.5.2017

Piatok 05.05.2017

xx.xx – 17.00 príjazd členov zboru do ubytovacieho zariadenia Domu SZSU v Trenčianskych Tepliciach a ubytovanie
- vlak ide: zo SNV o 11.05 (R606), resp. 13.05 (R608)
- v Trenčianskej Teplej ste o 14.25, resp. 16.25
- autobus do Trenčianskych Teplíc ide každých 15 min
17.00 – 17.30 ubytovanie a zoznámenie sa s terénom a prostredím
17.30 – 19.30 skúška I. (s prestávkami a kávou)
19.30 – 20.00 večera v mieste ubytovania
20.00 – 24.00 osobné voľno


Sobota 06.05.2017

07.30 – 08.00 raňajky v mieste ubytovania
08.00 – 08.30 osobné voľno a príprava na skúšku zboru
08.30 – 12.30 skúška II. (s prestávkami a kávou)
12.30 – 13.00 obed v mieste ubytovania
13.00 – 15.00 osobné voľno
15.00 – 19.00 skúška III. (s prestávkami a kávou)
19.00 – 24.00 spoločné opekanie v mieste ubytovania


Nedeľa 07.05.2017

07.30 – 08.00 raňajky v mieste ubytovania
08.00 – 09.30 skúška IV. (s prestávkami a kávou)
09.30 – 12.00 osobné voľno
12.00 – 12.30 obed v mieste ubytovania
12.30 – 14.00 osobné voľno
14.00 – 19.30 skúška V. (s prestávkami a kávou)
19.30 – 20.00 večera v mieste ubytovania
20.00 – 24.00 spoločný večer + pozeranie videa s komentárom dirigentky


Pondelok 08.05.2017

07.30 – 08.00 raňajky v mieste ubytovania
08.00 – 08.30 osobné voľno
08.30 – 12.30 skúška VI. (s prestávkami a kávou)
12.30 – 13.00 obed v mieste ubytovania
13.00 – 14.00 zbalenie sa a odchod z ubytovne
- vlak ide: z Trenčianskej Teplej o 13.33 (R607), resp. 15.33 (R609)
- v SNV ste o 16.55, resp. 18.55

NÁVRAT do Spišskej Novej Vsi je plánovaný v pondelok 08.05.2017 okolo 18.55 h!!

Možnosť zmeny programu! Všetko upresníme na mieste, počas každého dňa!

Pokyny na cestu:

  1. / čísla skladieb budú na webe, resp. ich oznámi Marta Nováková na skúške-vopred!
  2. / jedlo a pitie si treba zobrať na cestu TAM , pričom spoločnú stravu začíname v piatok 5.5. večerou a končíme v pondelok 8.5. obedom. V sobotu večer bude spoločné opekanie v mieste ubytovania. Každý si predmet opekania donesie so sebou. Chlieb a horčica bude donesená, resp. kúpená spoločne. Taktiež bude spoločne zabezpečená a donesená káva, čaj a minerálka!
  3. / zborový odev si brať netreba, treba si ale vziať:
    - pohodlné oblečenie na skúšky, budeme prevažnú časť dňa vo vnútri, v miestnosti
    - NOTY na skúšanie
  4. / budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať
  5. / spať budeme v Dome SZSU a program bude spoločný, rozdelenie do izieb bude urobené vopred
  6. / môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, gitaru, husle a pod. Treba to dať do áut Murkovi, alebo Lukačovskému
  7. / nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik či pršiplášť
  8. / počas osobného voľna možnosť absolvovať liečebnú procedúru (viď. cenník)
  9. / treba si zobrať aj tričká CHORUS IGLOVIA!
  10. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme pracovať, teda skúšať veľa hodín
  11. / cestovné pre dôchodcov by malo byť zadarmo, resp. iba za miestenku vo vlaku, pre ostatných je cena cestovného lístka SNV – T. Teplá okolo 11,00 EUR, spolu počítajte na celé cestovné (tam-späť) okolo 25,00 EUR!
  12. / Návrat domov je plánovaný v pondelok 08.05.2017 večer okolo 19.00 h.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
244.02.05.2017utorok16:25 - 18:25250, 178; 274, 57
245.25.04.2017utorok16:25 - 18:4048, 274; 57
246.18.04.2017utorok16:25 - 18:30243; 171, 305
247.11.04.2017utorok16:25 - 18:30250; 178, 305
248.04.04.2017utorok16:40 - 18:40178; 178, 250, 305
249.04.04.2017utorok16:40 - 18:40178; 178, 250, 305
250.28.03.2017utorok16:30 - 18:4033, 41; 305
251.21.03.2017utorok16:30 - 18:30198; 269, 178
252.18.03.2017sobota09:15 - 15:00292, 305; 305, P, 274; 274
253.17.03.2017piatok16:15 - 18:3548; 250
254.15.03.2017streda16:25 - 18:4059; 59, 41, 178
255.07.03.2017utorok16:25 - 18:20178; 178, 59
256.28.02.2017utorok16:30 - 18:45Výročná členská schôdza
  1. Privítanie a úvod
  2. Kontrola členskej základne
  3. Voľba pracovnej komisie
  4. Prijímanie nového člena
  5. Správa o činnosti OZCHI za rok 2016
  6. Správa o hospodárení za rok 2016
  7. Správa revíznej komisie za rok 2016
  8. Návrh rozpočtu na rok 2017
  9. Návrh plánu práce na rok 2017
  10. Diskusia
  11. Záver

33, 292, 41, 305
257.21.02.2017utorok16:25 - 18:30305; 250
258.18.02.2017sobota09:15 - 13:0057; 57, 305; 292, 250
259.17.02.2017piatok16:15 - 18:4057; 57
260.14.02.2017utorok16:25 - 18:4059a; 41, 57
261.07.02.2017utorok16:25 - 18:4533, 178; 41, 274
262.31.01.2017utorok16:15 - 18:30178; 305
263.24.01.2017utorok16:20 - 18:3533; 59a; 41
264.21.01.2017sobota09:15 - 14:0059a; 59a; 41, 274; 274, 305
265.20.01.2017piatok16:00 - 18:4533, 41; 41, 274
266.17.01.2017utorok16:25 - 18:35305; 41, 316
267.10.01.2017utorok16:15 - 18:30178; 274, 305
268.20.12.2016utorok17:00 - 19:00

Slávnostná vianočná akadémia, Odorín

  • Echo (Orlando di Lasso)
  • ~
  • Ave verum corpus (Wolfgang Amadeus Mozart)
  • Slyš, ó Bože, volání mé (Antonín Dvořák)
  • Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • ~ ~ ~ ~
  • Soli Deo glória (Paul Kiekestat)
  • Novina z Betléma (úprava: Igor Grega)
  • Vykročme k jasličkám (úprava: Peter Franzen)
  • Ninaj, ninaj, Jezulátko (úprava: Ján Cikker)
  • Zvuk bubnov (americká koleda)
  • Čuj, čuj, čuj (John Harisson Tenney)
  • ~
  • Tichá noc (Franz Gruber)
269.17.12.2016sobota16:00 - 20:30

Tichá noc 2016

  • Echo (Orlando di Lasso)
  • ~
  • Ave verum corpus (Wolfgang Amadeus Mozart)
  • Kyrie eleison (Fridthjov Anderssen)
  • ~
  • Slyš, ó Bože, volání mé (Antonín Dvořák)
  • Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Laudate omnes gentes (Gerhard Lagrange)
  • ~ ~ ~ ~
  • Soli Deo glória (Paul Kiekestat)
  • ~
  • Novina z Betléma (úprava: Igor Grega)
  • Vykročme k jasličkám (úprava: Peter Franzen)
  • O velikom šťastí (koleda)
  • ~
  • Ninaj, ninaj, Jezulátko (úprava: Ján Cikker)
  • Ave Maria (Ivan Zajc)
  • Zvuk bubnov (americká koleda)
  • Čuj, čuj, čuj (John Harisson Tenney)
  • ~
  • Witaj Jezu (úprava: Feliks Nowowiejski)
270.15.12.2016štvrtok16:15 - 18:5540; 276, 27, 171, 234a, 234b, 311; 307, 73, 313, 144, 99, 312, 147, 314, 315
271.13.12.2016utorok16:25 - 18:30276, 144; 40, 147, 314, 307, 311
272.06.12.2016utorok16:30 - 18:35276, 144; 40, 147, 314, 307, 311
273.03.12.2016sobota09:20 - 13:1527; 171, 234a, 234b, 311; 144, 311; 307, 314, 73, 147, 313, 144, 276, 315
274.02.12.2016piatok16:25 - 18:40307, 73, 313; 99, 312, 147, 276, 314
275.29.11.2016utorok16:25 - 18:25314; 314, 276, 315, 313
276.25.11.2016piatok16:30 - 18:30

Spišské zborové dni, Gréckokatolícky chrám Premenenia Pána Spišská Nová Ves, 25.11.2016

  • Otče náš (Mikuláš Schneider - Trnavský)
  • Ave verum (Wolfgang Amadeus Mozart)
  • Kyrie Eleison (Fridthjov Anderssen)
  • Slyš, ó Bože, volání mé (Antonín Dvořák)
  • Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Zdravo Marijo (Ivan Zajc)
277.23.11.2016streda16:30 - 18:00

Spišské zborové dni, Koncertná sála Reduty Spišská Nová Ves, 23.11.2016

  • Echo (Orlando di Lasso)
  • Kyrie Eleison (Fridthjov Anderssen)
  • Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Ninaj, ninaj Jezulátko (úprava: Ján Cikker)
  • Mikulecká dědina (úprava: Oldřich Halma)
  • David a Goliáš (Jaroslav Ježek)
278.22.11.2016utorok16:15 - 18:30276, 171; 234b, 99, 187, 300, 312
279.19.11.2016sobota09:15 - 13:00147, 73, 187, 182, 27; 134a, 134b, 312, 315; 311, 147, 57
280.18.11.2016piatok16:20 - 18:5573, 313; 313, 307, 276, 171, 234b; 99, 300
281.15.11.2016utorok16:25 - 18:45276, 171, 314; 314, 311
282.08.11.2016utorok16:25 - 18:40276, 171; 234a, 234b, 187, 303, 73, 313, 314
283.04.11.2016piatok16:20 - 18:4573, 147; 147, 314; 57
284.02.11.2016streda16:30 - 18:3599, 314; 315, 307, 276, 57
285.25.10.2016utorok16:25 - 18:30314; 314, 315, 307
286.18.10.2016utorok16:40 - 18:3073, 313; 315, 99
287.16.10.2016nedeľa16:00 - 17:30

"Musica Sacra Concert", Rovinj

  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • Otče náš (Mikuláš Schneider Trnavský)
  • Mikulecká dědina (úprava: Oldřich Halma)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
288.15.10.2016sobota20:30 - 22:00

"Koncert priateľstva", Pazin

  • Kyrie eleison (Fridthjov Anderssen)
  • Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Missa brevis: Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Zahučali chladné vetry (úprava: Ivan Hrušovský)
  • Ščedrik (Ivan Ľjachov)
  • Ja parobek v mladym veku, Mala ja frajera (slovenské ľudové)
  • ~~~
  • Zdravo Marijo (Ivan pl. Zajc)
  • Laudate omnes gentes (Gerhard Lagrange)
  • Ave verum corpus (Wolfgang Amadeus Mozart)
289.14.10.2016piatok18:00 - 18:30

Vrsar

  • Prídi ty šuhajko (úprava: Viliam Figuš - Bystrý)
  • David a Goliáš (Jaroslav Ježek)
  • La cucaracha (mexická ľudová)
Štvrtok 13.10.2016 (strava je v tento deň riešená samostatne)

19.00 odchod od Zimného štadióna (oproti ČS Shell)
19.00 – 19.30 cesta SNV - Spišské Vlachy (Dragošeková, Rendošová, Sokolská, Farkaš)
19.30 – 20.30 cesta Spišské Vlachy - Prešov – (ČS Shell - Žáková)
20.30 – 04.30 cesta Prešov – Zagreb (s hygienickými prestávkami - podľa plánu cesty)


Piatok 14.10.2016 (stravu začíname večerou, raňajky a obed si rieši každý sám)

04.30 – 06.00 príchod, umytie, naraňajkovanie a príprava na prehliadku Zagrebu
06.00 – 13.30 Zagreb – prehliadka mesta (šoféri budú v autobuse v dohodnutý čas)
13.30 – 17.00 cesta Zagreb - Vrsar
17.00 – 17.50 ubytovanie v hoteli Pineta (Vrsar)
17.50 – 18.00 presun peši do Belvederu na uvítací drink
18.00 – 18.30 stretnutie všetkých zborov a uvítací drink - každý zbor (aj CHI) spieva 1 pieseň
  • Čačina, čačina (úprava: Oldřich Halma)
18.30 – 19.30 večera v hoteli Pineta
19.30 – 20.00 voľný čas, oddych
20.00 – 20.30 peší presun účastníkov z hotela do kostola sv. Martina vo Vrsare
20.30 – 21.30 Otvárací galakoncert-chorvátsky zbor "Capella Odak" zo Zagrebu - my sme iba diváci!
21.30 – 21.45 presun peši naspäť do Belvederu, Lungo Mare
22.00 – 24.00 uvítací drink a párty so živou hudbou


Sobota 15.10.2016 (budeme cestovať našim autobusom!)

08.00 – 08.45 raňajky v hoteli Pineta
08.45 – 09.45 skúška zboru CHI v priestoroch hotela
09.45 – 10.00 príprava na výlet do mesta Vrsar a okolia
10.00 – 12.00 výlet do mesta Vrsar a okolia - peši
12.00 – 13.30 voľný čas a zbalenie si všetkých zborových vecí na koncert do Pazinu
13.30 – 14.00 výlet do Žminju - agroturizmus - autobusom
14.00 – 16.00 obed v agroturism Krculi
16.00 – 16.30 cesta do Pazinu - autobusom
16.30 – 18.30 prehliadka kaštieľa a prijatie u p. primátora Pazinu
18.30 – 19.00 príprava na koncert
19.00 – 19.20 akustická skúška v koncertnej sále
19.20 – 19.40 akustická skúška spoločných skladieb (Zdravo Marijo, Laudate omnes gentes, Ave verum)
19.40 – 20.30 voľný čas a príprava na koncert
20.30 – 22.00 "Koncert priateľstva" v Pazine v koncertnej sále (CHI, Corale Caminese, Roženice)
  • Kyrie eleison (Fridthjov Anderssen)
  • Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Missa brevis: Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Zahučali chladné vetry (úprava: Ivan Hrušovský)
  • Ščedrik (Ivan Ľjachov)
  • Ja parobek v mladym veku, Mala ja frajera (slovenské ľudové)
  • ~~~
  • Zdravo Marijo (Ivan pl. Zajc)
  • Laudate omnes gentes (Gerhard Lagrange)
  • Ave verum corpus (Wolfgang Amadeus Mozart)
22.00 – 22.30 malé občerstvenie a prípitok po koncerte
22.30 – 23.00 presun autobusom do hotela Pineta vo Vrsare


Nedeľa 16.10.2016 (budeme cestovať naším autobusom! – večeru si rieši každý sám!)

08.00 – 08.45 raňajky v hoteli Pineta
08.45 – 12.30 voľný čas pre Chorus Iglovia
12.30 – 13.30 obed v hoteli Pineta
13.30 – 14.30 voľný čas, prevlek do speváckeho, odhlásenie sa z hotela
14.30 – 15.10 presun autobusom do kostola sv. Eufemie v Rovinj
15.10 – 16.00 presun peši z autobusu do kostola sv. Eufemie
16.00 – 17.30 "Musica Sacra Concert" v Rovinj - kostol sv. Eufemie - CHI spieva 4 piesne
  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • Otče náš (Mikuláš Schneider Trnavský)
  • Mikulecká dedina (úprava: Oldřich Halma)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
17.30 – 17.45 rozlúčka s hostiteľmi a odchod
17.45 – 06.15 cesta Rovinj - Prešov (s hygienickými prestávkami - podľa plánu cesty)


Pondelok 17.10.2016

06.15 – 07.30 Prešov - Spišské Vlachy - SNV

NÁVRAT do Spišskej Novej Vsi je plánovaný v pondelok 17.10.2016 okolo 7.30 h ráno!!

Možnosť zmeny programu! Všetko upresníme na mieste, počas každého dňa!

Pokyny na cestu:

  1. / repertoár: viď. plán cesty
  2. / jedlo a pitie si treba zobrať na cestu TAM na štvrtok večer a na piatok raňajky, obed (je možnosť si to kúpiť v Zagrebe), pričom spoločnú stravu začíname v piatok večerou. Na cestu SPÄŤ si tiež treba z domu zobrať nejakú konzervu, chlieb a pitie sa kúpi pri mori v Rovinji.
  3. / komerčné poistenie na cestu (pre prípad úrazu a smrti) bude riešené spoločne pre všetkých
  4. / zahraničný zdravotný preukaz si treba zobrať (ak ho máte)
  5. / Chorvátsko je krajinou Európskej únie, ale KAŽDÝ musí mať platný cestovný doklad, ktorým je OBČIANSKY PREUKAZ alebo PAS
  6. / z oblečenia a ostatného si treba zobrať:
    - ženy – čierne sukne, čierne topánky, červenú blúzku a tričko s notami
    - muži – čierne nohavice, čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky, smoking, bielu košeľu, červený motýlik, čiernu košeľu s dlhými rukávmi, kravatu s notami
    - Tento odev bude zabalený v obale a zavesený v batožinovom priestore autobusu na tyč!
    - treba si zobrať aj obe tričká CHORUS IGLOVIA, každý musí mať jedno z nich biele!
    - športovejšie oblečenie hlavne na prechádzky po Zagrebe a okolí, toto sa týka aj obuvi, skrátka obliecť sa a obuť čo najpohodlnejšie
    - plavky!!!, lebo ideme k moru, ale na samotné kúpanie v mori bude iba minimum času!
    - NOTY a OBALY NA NOTY
  7. / budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať
  8. / odporúčame si zobrať so sebou malé prezenty (darčeky) pre prípad nadviazania osobných priateľstiev
  9. / spať sa bude v hoteli Pineta (Pineta 1, 52450 Vrsar, Croatia), rozdelenie do izieb bude urobené vopred.
  10. / môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, husle, gitaru a pod. – autobus to uvezie
  11. / nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik či pršiplášť
  12. / rovnako odporúčame zobrať si malý vak na turistiku po Zagrebe a okolí
  13. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po neznámych miestach, pričom pôjdeme TAM skoro 12 hodín v autobuse a rovnaký čas aj SPÄŤ.
  14. / mena v Chorvátsku je KUNA (1,00EUR=7,49 KUNA)
  15. / V Chorvátsku máme zaplatené všetko, s výnimkou:
    - strava v piatok 14.10.2016 do večere (budete mať ešte z domu)
    - večera v nedeľu 16.10.2016 v Rovinji, alebo po ceste
    Doporučujeme zobrať si cca 30-40 EUR. Toto množstvo Vám vystačí na kúpenie malých darčekov pre rodinu, ako aj na vstupy do múzeí v miestach našich „potuliek“ a na stravu.
  16. / Návrat domov je plánovaný v pondelok 17.10.2016 ráno okolo 7.30 h.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
290.11.10.2016utorok16:30 - 18:30171; 171, 27, 199, 187, 312, 311
291.04.10.2016utorok16:15 - 18:30313, 276; 276, 171, 234bSkúška v Redute
292.01.10.2016sobota09:15 - 14:15312; 270, 171, 234b, 197c, 201, 269, 303, 295; 8, 182, 187, 166, 27, 312, 310; 313, 99, 301
293.30.09.2016piatok16:00 - 18:40250; 250, 99, 313
294.27.09.2016utorok16:25 - 18:30269, 197c, 27; 201, 187, 311, 171
295.20.09.2016utorok16:30 - 18:30197a, 312; 182, 187, 311
296.13.09.2016utorok16:30 - 18:30312; 187, 57, 197a, 274
297.10.09.2016sobota09:15 - 14:35311; 171, 312; 27, 234a, 234b, 274, P, 274, 57
298.09.09.2016piatok16:15 - 18:30171; 187, 304, 311
299.06.09.2016utorok16:30 - 18:35311; 171
300.30.08.2016utorok16:30 - 18:20311; 311
301.02.07.2016sobota19:30 - 20:45

Slovenj Gradec

  • Missa brevis: Gloria (Zdeněk Lukáš)
  • Missa brevis: Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Tebe poem (Piotr Iľjič Čajkovskij)
  • Spirit of God (James E. Moore jr.)
  • Alleluia (Gordon Young)
  • ~~~
  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • Prídi Ty šuhajko ... (úprava: Viliam Figuš Bystrý)
  • Zahučali chladné vetry (úprava: Ivan Hrušovský)
  • Ja parobek ... (ľudová)
  • Mala ja frajera (ľudová)
  • Ó, lásko, lásko (moravská ľudová)
  • Za naším huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Čačina, Čačina (úprava: Oldřich Halma)
  • ~~~
  • Tourdion (anonymus)
  • Hava Nagila (úprava: Sakis Negnim)
  • Swing Low Sweet Chariots (černošský spirituál)
  • Materino srce (Gregor Zafošnik)
  • La montanara (úprava: Luigi Pigarelli)
  • Les Champs-Elysées (Claude Poletti)
  • An irish blessing (James E. Moore jr.)
  • Klobouk ve křoví (Jaroslav Ježek)
  • David a Goliáš (Jaroslav Ježek)
  • La cucaracha (mexická ľudová)
  • Vasaros Šokis (úprava: Banajtis Gorbulskis)


Štvrtok 30.06.2016 (strava je v tento deň riešená samostatne)

19.00 odchod od Zimného štadióna (oproti ČS Shell)
19.00 – 19.40 cesta SNV - Spišské Vlachy (Rendošová, Sokolská, Farkaš)
19.40 – 20.20 cesta Spišské Vlachy - Prešov – (pumpa Shell - Žáková)
20.20 – 07.00 cesta Prešov – Ljublana (s hygienickými prestávkami - podľa plánu cesty)


Piatok 01.07.2016 (stravu začíname večerou, raňajky a obed si rieši každý sám)

07.00 – 08.00 príchod, umytie, naraňajkovanie a príprava na prehliadku Ljublany
08.00 – 16.00 Ljublana – prehliadka mesta (šoféri budú v autobuse v dohodnutý čas)
16.00 – 17.30 cesta Ljublana - Slovenj Gradec
17.30 – 19.00 ubytovanie v hoteli Vabo (Slovenj Gradec)
19.00 – 20.00 večera v hoteli Vabo
20.00 – 22.00 stretnutie dirigentov a vedúcich zborov, ostatní voľný program


Sobota 02.07.2016 (budeme cestovať našim autobusom!)

08.00 – 08.45 raňajky v hoteli Vabo
08.45 – 09.00 príprava na výlet do SG a okolia
09.00 – 14.00 výlet – mesto Slovenj Gradec a okolie – podľa pokynov hostiteľov
14.00 – 15.00 obed v hoteli Vabo
15.00 – 17.30 voľný čas, oddych
17.30 – 19.30 generálna skúška pre CHORUS IGLOVIA (miesto určí hostiteľ) a presun na koncert
19.30 – 20.45 koncert VONKU s ozvučením - 2 zbory (NOVADORAMUS a CHORUS IGLOVIA)
21.15 – 24.00 večera v hoteli Vabo a spoločné posedenie NOVADORAMUS a CHORUS IGLOVIA


Nedeľa 03.07.2016 (budeme cestovať naším autobusom! – obed a večeru si rieši každý sám!)

08.00 – 08.45 raňajky v hoteli Vabo
08.45 – 09.00 rozlúčka s hostiteľmi a odchod
09.00 – 11.30 cesta Slovenj Gradec - Medvija (Chorvátsko)
11.30 – 18.00 voľný program, oddych pri mori
18.00 – 05.00 cesta Medvija - Košice (s hygienickými prestávkami - podľa plánu cesty)


Pondelok 04.07.2016

05.00 – 07.00 cesta Košice - Prešov - Spišské Vlachy - SNV

NÁVRAT do Spišskej Novej Vsi je plánovaný v pondelok 4.7.2016 okolo 7.00 h ráno!!

Možnosť zmeny programu! Všetko upresníme na mieste, počas každého dňa!

Pokyny na cestu:

  1. / repertoár: dodá dirigentka
  2. / jedlo a pitie si treba zobrať na cestu TAM na štvrtok večer a na piatok raňajky, obed (je možnosť si to kúpiť v Ljublane), pričom spoločnú stravu začíname v piatok večerou. Na cestu SPÄŤ si tiež treba z domu zobrať nejakú konzervu, chlieb a pitie sa kúpi pri mori v Medviji.
  3. / komerčné poistenie na cestu (pre prípad úrazu a smrti) bude riešené spoločne pre všetkých
  4. / zahraničný zdravotný preukaz si treba zobrať (ak ho máte)
  5. / Slovinsko a Chorvátsko je krajinou Európskej únie, ale KAŽDÝ musí mať platný cestovný doklad, ktorým je OBČIANSKY PREUKAZ alebo PAS
  6. / z oblečenia a ostatného si treba zobrať:
    - ženy – čierne sukne, čierne topánky, tričko s notami
    - muži – čierne nohavice, čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky, čiernu košeľu s dlhými rukávmi, kravatu s notami
    - Tento odev bude zabalený v obale a zavesený v batožinovom priestore autobusu na tyč!
    - športovejšie oblečenie hlavne na prechádzky po Ljublane a okolí, toto sa týka aj obuvi, skrátka obliecť sa a obuť čo najpohodlnejšie
    - plavky!!! (ideme k moru)
    - NOTY a OBALY NA NOTY
  7. / budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať
  8. / odporúčame si zobrať so sebou malé prezenty (darčeky) pre prípad nadviazania osobných priateľstiev
  9. / spať sa bude v hoteli Vabo (Glavni trg 43, 2380 Slovenj Gradec, Slovenia), rozdelenie do izieb bude urobené vopred.
  10. / môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, husle, gitaru a pod. – autobus to uvezie
  11. / nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik či pršiplášť, ale aj pokrývku hlavy na pláž
  12. / rovnako odporúčame zobrať si malý vak na turistiku po Ljublane a okolí
  13. / treba si zobrať aj tričká CHORUS IGLOVIA, každý musí mať jedno z nich biele!!
  14. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po neznámych miestach, pričom pôjdeme TAM skoro 12 hodín v autobuse a rovnaký čas aj SPÄŤ.
  15. / mena v Slovinsku je EUR, takže nie je čo riešiť, v Chorvátsku je to KUNA (1,00EUR=7,49 KUNA)
  16. / V Slovinsku máme zaplatené všetko, s výnimkou:
    - strava v piatok 1.7.2016 do večere (budete mať ešte z domu)
    - obed a večera v nedeľu 3.7.2016 v Rijeke, pri mori, (budeme „rozlezení“, takže každý sa stará o seba)
    Doporučujeme zobrať si cca 30-40 EUR. Toto množstvo Vám vystačí na kúpenie malých darčekov pre rodinu, ako aj na vstupy do múzeí v miestach našich „potuliek“ a na stravu.
  17. / Návrat domov je plánovaný v pondelok 4.7.2016 ráno okolo 7.00 h.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
302.28.06.2016utorok16:30 - 18:30309, 310, 155, 190, 301; 229, 304, 300
303.21.06.2016utorok16:25 - 18:15197b, 197c, 196, 241, 192; 8, 54, 303, 295, 71, 166, 270; 284, 229, 280, 310, 249, 155, 199, 304, 300, 190, 301
304.18.06.2016sobota09:15 - 13:25284, 249; 155, 190, 280, 229; 310, 304, 300; 284, 229, 280, 310, 249, 155, 199, 304, 300, 190, 301
305.17.06.2016piatok16:15 - 18:55309, 310; 197b, 197c, 196, 241, 192; 8, 54, 201, 303, 295, 71, 166, 270; 304, 301
306.14.06.2016utorok16:40 - 18:35310, 309, 192, 197b, 241, 196, 197c; 71, 201, 54, 303, 295, 266, 114, 284, 280, 304, 301
307.31.05.2016utorok16:40 - 18:25309, 310; 155, 304, 114, 229, 301
308.24.05.2016utorok16:25 - 18:15250, 310
309.22.05.2016nedeľa15:00 - 16:00

Katedrála sv. Martina - Spišská Kapitula

  • Graduale (Leoš Janáček)
  • Locus Iste (Anton Bruckner)
  • Missa brevis: Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Missa brevis: Agnus Dei (Zdeněk Lukáš)
  • Pri jasliach stojím pokorne (Johann Sebastian Bach)
  • Biblické písně: Slyš, ó, Bože, volání mé (Antonín Dvořák)
  • Biblické písně: Hospodin je můj pastýř (Antonín Dvořák)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
13.15 pristavenie autobusu Eurobus - Zimný štadión (ČS Shell)
13.20 – 14.00 cesta SNV - Spišské Vlachy - Spišská Kapitula
14.00 – 15.00 príchod, prezentácia, hlasová skúška
- k dispozícii jedna šatňa na biskupskom úrade
15.00 – 16.00 prehliadka zborov - Katedrála sv. Martina
- Chorus Minor, Chorus Iglovia, Dimitrios
16.30 – 17.10 cesta Spišská Kapitula - Spišské Vlachy - SNV

Čas odchodu sa môže zmeniť podľa dohody s organizátorom

310.21.05.2016sobota09:20 - 13:30310, 301; 280, 249; 283, 183, 197c, 197e, 108, 234a, 234b, 275, 229, 284, 304, 281, 250, 190
311.20.05.2016piatok16:15 - 18:35309, 187; 71, 54, 266, 303, 295, 114, 301; 301
312.17.05.2016utorok16:45 - 18:10309, 283, 183, 197c, 197e, 108, 234a, 234b, 275
313.10.05.2016utorok16:30 - 18:35309, 304; 234b, 234a, 102
314.03.05.2016utorok16:25 - 18:35187, 275, 108; 234a, 234b, 304
315.26.04.2016utorok16:25 - 18:35250; 274
316.23.04.2016sobota09:00 - 09:20

Hudobná sieň Moyzes

  • Starosloviensky otčenáš
  • Napadly písně (Antonín Dvořák)
  • Missa brevis: Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Missa brevis: Agnus Dei (Zdeněk Lukáš)
  • Ščedrik (Ljachov)
  • Čačina, Čačina (úprava: Oldřich Halma)
317.22.04.2016piatok17:30 - 19:00

Hudobná sieň Klarisky

  • Missa brevis: Gloria (Zdeněk Lukáš)
  • Tebe poem (Piotr Iľjič Čajkovskij)
  • Zahučali chladné vetry Ivan Hrušovský)
  • Za naším huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • An irish blessing (James E. Moore jr.)
  • David a Goliáš (Jaroslav Ježek)
318.21.04.2016štvrtok19:00 - 20:45

Jezuitský kostol

  • Graduale (Leoš Janáček)
  • Locus Iste (Anton Bruckner)
  • Pri jasliach stojím pokorne (Johann Sebastian Bach)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
  • Spirit of God (James E. Moore jr.)
  • Otče náš (Mikuláš Schneider Trnavský)
Štvrtok 21.04.2016

12.00 odchod od Zimného štadióna od ČS Shell
12.00 – 17.30 cesta SNV - B. Bystrica - Bratislava (s hygienickými prestávkami)
17.30 – 18.00 ubytovanie v hoteli JURKIDOM (Domkárska 4, BA) a prezlečenia sa do speváckeho odevu
18.00 – 18.30 krátka skúška na 1. koncert
18.30 – 19.00 presun z hotela do centra – Jezuitský kostol
19.00 – 20.45 Otvárací koncert (Jezuitský kostol), v tom vystúpenie CHI v trvaní max. 15 min.
20.45 – 21.00 presun z centra do hotela
21.00 – 22.00 večera v hoteli
22.00 – 24.00 spoločné posedenie CHI


Piatok 22.04.2016

08.00 – 09.00 raňajky a príprava na výlet
09.00 – 13.00 výlet na hrad Červený kameň cca 50 km od Bratislavy (spoločne autobusom)–vstup o 11.00 h
13.00 – 14.00 obed v reštaurácii Štadión pod hradom Červený kameň
14.00 – 15.00 odchod a cesta do hotela (v tom prezretie si súťažnej sály Moyzes na Vajanského 12)
15.00 – 15.30 osobné voľno v hoteli
15.30 – 16.45 skúška zboru v hoteli na 2. koncert a prezlečenie sa do speváckeho odevu
16.45 – 17.30 presun do centra mesta – sieň Klarisky
17.30 – 19.00 Festivalový koncert (Klarisky), v tom vystúpenie CHI v trvaní max. 15 min.
19.00 – 19.30 presun autobusom z centra do hotela
19.30 – 20.00 osobné voľno
20.00 – 21.00 večera v hoteli
21.00 – 22.00 spoločná skúška zboru pred súťažným vystúpením – v hoteli


Sobota 23.04.2016

06.30 – 07.00 raňajky v mieste ubytovania
07.00 – 08.20 skúška zboru v hoteli – príprava na súťaž a prezlečenie do koncertného na izbách, zobratie si aj civilných vecí a presun do autobusu
08.20 – 08.50 presun na miesto súťaže (už oblečení) – Hudobná sieň Moyzes, Vajanského nábr. 12
08.50 – 09.00 nástup zboru CHI na súťažné vystúpenie pred sálu
09.00 – 09.20 súťaž v kategórii miešaných zborov – Hudobná sieň Moyzes, Vajanského nábr. 12
09.20 – 09.40 prezlečenie sa do civilu (v autobuse)
09.40 – 10.00 presun na hrad Devín
10.00 – 12.30 prehliadka hradu Devín – vstup podľa príchodu
12.30 – 13.30 obed v reštaurácii Devín, Rímska ul. č.4
13.30 – 14.00 presun do centra Bratislavy
14.00 – 16.55 rozchod a osobné voľno v centre Bratislavy
16.55 – 17.45 vyhlásenie výsledkov festivalu na nám. P. O. Hviezdoslava v Bratislave
17.45 – 18.45 osobné voľno v centre Bratislavy
18.45 – 19.00 presun autobusom do hotela
19.00 – 20.00 večera v hoteli
20.00 – 24.00 spoločné posedenie CHI (Nováková a Murko idú na festivalovú recepciu pre zbormajstrov)


Nedeľa 24.04.2016

08.00 – 08.40 raňajky v mieste ubytovania
08.40 – 09.00 odhlásenie sa z ubytovania (check-out) a odchod na výlet
09.00 – 10.30 obchodný dom IKEA Bratislava – rozchod a voľno v OD IKEA
10.30 – 12.00 cesta na zámok Topoľčianky
12.00 – 13.00 prehliadka zámku v Topoľčiankach – vstup o 12.00 h
13.00 – 14.00 obed v reštaurácii Gazdovský hostinec v Topoľčiankach
14.00 – 16.00 prehliadka zámockého parku a zubrej obory, príp. žrebčína v Topoľčiankach
16.00 – 20.00 cesta z Topoľčianok do Spišskej Novej Vsi s prestávkami


Možnosť zmeny programu, najmä večerného! Všetko upresníme na mieste, počas každého dňa!

Pokyny na cestu:

  1. / repertoár:
    - súťažný koncert: Hudobná sieň Moyzes (23.4.2016 o 9.00 h) - Starosloviensky otčenáš, Napadly písně, Missa brevis: Sanctus, Agnus Dei, Ščedrik, Čačina, Čačina
    - nesúťažný koncert: Jezuitský kostol (21.4.2016 o 19.00 h) – repertoár dodá dirigentka
    - nesúťažný koncert: Hudobná sieň Klarisky (22.4.2016 o 17.30 h) – repertoár dodá dirigentka
  2. / jedlo a pitie si treba zobrať na cestu TAM na štvrtok poobede, pričom spoločnú stravu začíname vo štvrtok 21.4.2016 neskorou večerou.
  3. / z oblečenia a ostatného si treba zobrať:
    - ženy – čierne sukne, červenú blúzku, čierne topánky, tričko s notami
    - muži – smoking, bielu košeľu, červený motýlik, čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky, čiernu košeľu s dlhými rukávmi, kravatu s notami
    - Tento odev bude zabalený v obale a zavesený v batožinovom priestore autobusu na tyč!
    - športovejšie oblečenie hlavne na prechádzky po Bratislave a okolí, toto sa týka aj obuvi, skrátka obliecť sa a obuť čo najpohodlnejšie
    - NOTY - len pre skúšku, inak vystupujeme BEZ nôt – a to bez výnimky!
  4. / budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať
  5. / odporúčame si zobrať so sebou malé prezenty (darčeky) pre prípad nadviazania osobných priateľstiev
  6. / spať sa bude v hoteli JURKIDOM (Domkárska 4, BA), rozdelenie do izieb bude urobené vopred.
  7. / môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, husle, gitaru a pod. – autobus to uvezie
  8. / nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik či pršiplášť
  9. / rovnako odporúčame zobrať si malý vak na turistiku po Bratislave a okolí
  10. / treba si zobrať aj tričká CHORUS IGLOVIA !!
  11. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po známych i neznámych miestach
  12. / Návrat domov je plánovaný v nedeľu 24.04.2016 večer okolo 20.00 h.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
319.19.04.2016utorok16:25 - 18:40192, 283, 197b, 198, 182, 300; 198, 7, 197c, 197e, 269, 270, 201, 108a, 190
320.12.04.2016utorok16:20 - 18:25198, 7, 197c, 197e, 269, 270; 201, 283, 266
321.09.04.2016sobota09:15 - 12:30198, 7; 197c, 197e, 199, 270; 198, 7, 197c, 197e, 199, 270
322.08.04.2016piatok16:20 - 18:30283, 187, 108, 275; 108, 275, 241, 182, 197b, 196, 199, 300
323.05.04.2016utorok16:25 - 18:40276, 241, 269, 300, 234a, 234b; 171, 250, 274
324.02.04.2016sobota09:20 - 14:15301B, 197e; 182, 166, 201, 300; 234a, 234b, 172; 172, 276, 250
325.01.04.2016piatok16:20 - 18:45269, 198; 7, 197c, 108, 196, 199, 197b, 27; 234a, 301
326.29.03.2016utorok16:35 - 18:35197e; 197c, 234a
327.22.03.2016utorok16:25 - 18:30283, 183, 300; 198, 7, 197c, 269
328.15.03.2016utorok16:30 - 18:35234a; 102, 250
329.11.03.2016piatok10:45 - 11:20

150. výročie Gymnázia

  • Štátna hymna SR
  • Aká si mi krásna
330.08.03.2016utorok16:25 - 18:350, 8, 198, 7, 270; 197c, 301B
331.05.03.2016sobota09:20 - 13:30193; 250; 250, 171, 102; 274, 276
332.04.03.2016piatok16:20 - 18:400, 27; 274, 197e
333.01.03.2016utorok16:30 - 18:35250, 171; 276, 234a
334.23.02.2016utorok16:30 - 18:40
  1. Privítanie a úvod
  2. Kontrola členskej základne
  3. Voľba pracovnej komisie
  4. Prijímanie nového člena
  5. Správa o činnosti OZCHI za rok 2015
  6. Správa o hospodárení za rok 2015
  7. Správa revíznej komisie za rok 2015
  8. Návrh rozpočtu na rok 2016
  9. Návrh plánu práce na rok 2016
  10. Diskusia
  11. Záver

276, 234a, 234b, 102, 171
335.20.02.2016sobota09:15 - 15:35102; 7; 7, 198; 276, 27, P, 171, 250, 299
336.19.02.2016piatok16:25 - 18:55234a, 234b; 197c; 171
337.16.02.2016utorok16:25 - 18:40234; 234, 171
338.09.02.2016utorok16:30 - 18:3027, 276; 197e
339.02.02.2016utorok16:25 - 18:3027; 270
340.26.01.2016utorok16:30 - 18:30276; 276, 234, 27
341.23.01.2016sobota09:00 - 13:20276; 276, 234; 102
342.22.01.2016piatok16:25 - 18:25276; 234
343.19.01.2016utorok16:15 - 18:30

Premonštrátny kostol, Košice

  • Blagoslovi duše moja Góspoda (z liturgie Sv. Jána Zlatoústeho)
  • Alleluia (Gordon Young)
  • ~
  • Kyrie - Missa brevis (Zdeněk Lukáš)
  • Gloria - Missa brevis (Zdeněk Lukáš)
  • Sanctus - Missa brevis (Zdeněk Lukáš)
  • Agnus Dei - Missa brevis (Zdeněk Lukáš)
  • Locus iste (Anton Bruckner)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
Utorok 19.1.2016

14.00 - 14.15 Pristavenie autobusu a odchod od Zimného štadióna pri ČS Shell
14.15 – 14.45 cesta SNV - Spišské Vlachy
14.45 – 15.00 Spišské Vlachy a nástup 4 členov
15.00 – 16.00 cesta Spišské Vlachy – Košice
16.00 – 16.30 Košice - zaparkovanie a presun peši (cca 400m) do Premonštrátneho kostola
16.30 – 18.00 Vystúpenie na omši
18.00 – 19.00 voľno (kúpa vstupeniek centrálne) a presun do Štátneho divadla v Košiciach (cca 100m od kostola)
19.00 – 22.00 návšteva operného predstavenia TRUBADÚR
22.00 – 22.15 presun peši a nástup do autobusu
22.15 – 23.15 cesta Košice - Spišské Vlachy
23.15 – 23.45 cesta Spišské Vlachy - SNV

Pokyny na cestu:

  1. / jedlo a pitie: po omši bude voľno cca 1.00h - zobrať so sebou alebo možnosť niečo si kúpiť v Košiciach
  2. / zborový odev neberieme!!! V kostole vystupujeme v tom, v čom budeme oblečení a ani sa nevyzliekame, pretože tam bude zima!!!
    - ženy – čierne nohavice (sukne), čierne topánky a čierny alebo tmavý kabát - pozor, potom ideme do divadla na operu!!
    - muži – oblek a kravatu (pretože ideme do divadla na operu!!), čierny (tmavý) kabát
    - NOTY a OBALY NA NOTY (ak je potrebné)
  3. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme na výlete až do polnoci
  4. / Cena zájazdu je 10,00 EUR/1 osoba. V cene je doprava a vstupné na operu. Poplatok vyberá Jozef Lukačovský na skúške, alebo potom v autobuse!

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
344.12.01.2016utorok16:25 - 18:25196, 197e; 276, 102
345.10.01.2016nedeľa10:00 - 11:15

Kostol Františkánov

  • Čože je to za novina (koleda z Turca)
  • Na nebesiach (Chorvátska koleda)
  • Narodil sa nám Spasiteľ (M. Praetorius)
  • Zabehni Ďuríček do bučinky (Hontianske Nemce)
  • Tichá noc (Franz Gruber)
  • Daj Boh šťastia (úprava: Igor Grega)

~~~~~

  • Alelluia (Gordon Young)
  • Graduale (Leoš Janáček)
  • Locus iste (Anton Bruckner)
  • Missa brevis - Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Starosloviensky otčenáš
  • Blagoslovi duše moja Gospoda (z liturgie Sv. Jána Zlatoústeho)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
346.09.01.2016sobota16:00 - 18:30

Kostol sv. Petra a Jana z Dukli

  • Veniec vianočných piesní (P. V. J. Kučera)
  • Pri jasliach stojím pokorne (Johann Sebastián Bach)
  • Zimná krajina (Igor Grega)
  • Na nebesiach (Chorvátska koleda)
  • Veselej vianočnej doby (koleda)
  • Spirit of God (James E. Moore Jr.)
  • Zmes východoslovenských kolied:
    Co še stalo pri Betleme
    Kedy jasna hvizda
    Dobri pastir še narodzil
    Z tamtej strany jarka
    Pospiechali do Betlema

Sobota 9.1.2016

09.00 odchod od Zimného štadióna od ČS Shell
09.00 – 09.30 cesta SNV - Spišské Vlachy
09.30 – 09.45 Spišské Vlachy a nástup 5 členov
09.45 – 11.15 cesta Spišské Vlachy – Zborov (nástup A. Žákovej)
11.15 – 13.00 cesta Zborov - Miejsce Piastowe
13.00 – 13.30 ubytovanie v cirkevnom zariadení podľa rozpisu
13.30 – 14.30 obed a oddych
14.30 – 15.00 cesta do Krosna (cca 7 km)
15.00 – 16.00 občerstvenie a generálka v kostole sv. Petra a Jana z Dukli
16.00 – 18.30 koncert 4 zborov v kostole sv. Petra a Jana z Dukli
18.30 – 24.00 večera a spoločné posedenie 4 účinkujúcich zborov v Krosne


Nedeľa 10.1.2016

07.30 – 08.00 raňajky v mieste ubytovania
08.00 – 09.00 generálka na nedeľňajšie vystúpenie v Krosne
09.00 – 09.15 odchod z ubytovania so všetkými vecami a presun na prehliadku mesta Krosna
09.15 – 09.45 prehliadka mesta Krosna
09.45 – 10.00 krátka skúška v kostole OO Františkánov
10.00 – 11.00 omša v kostole OO Františkánov s našimi 6 skladbami
11.00 – 11.15 krátky koncert po omši v tom istom kostole
11.15 – 12.00 presun na obed na určenom mieste
12.00 – 13.00 obed na určenom mieste
13.00 – 14.15 cesta Krosno - Bardejov
14.15 – 16.00 prehliadka Bardejova – námestie, kostol sv. Egídia (pamiatky UNESCO)
16.00 – 16.30 cesta Bardejov - Hervartov
16.30 – 17.30 prehliadka celodreveného katolíckeho kostolíka v Hervartove (pamiatka UNESCO)
17.30 – 18.00 cesta Hervartov - Zborov a rozlúčka s A. Žákovou
18.00 – 19.00 cesta Zborov - Spišské Vlachy
19.00 – 20.00 cesta Spišské Vlachy - SNV


Naspäť ideme cez Zborov a Spišské Vlachy!
Možnosť zmeny programu! Všetko upresníme na mieste, počas každého dňa!

Pokyny na cestu:

  1. / jedlo a pitie si netreba brať, lebo cestujeme krátko, pričom spoločnú stravu začíname v sobotu obedom.
  2. / komerčné poistenie na cestu (pre prípad úrazu a smrti) bude riešené spoločne pre všetkých
  3. / zahraničný zdravotný preukaz si treba zobrať (ak ho máte)
  4. / Poľsko je krajinou Európskej únie, ale KAŽDÝ musí mať platný cestovný doklad, ktorým je OBČIANSKY PREUKAZ alebo PAS
  5. / z oblečenia a ostatného si treba zobrať zborový odev:
    - ženy – čierne sukne, červenú blúzku, čierne topánky
    - muži – smoking, bielu košeľu, červený motýlik, čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky
    - Tento odev bude zabalený v obale a zavesený v batožinovom priestore autobusu na tyč!
    - NOTY a OBALY NA NOTY
  6. / budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať
  7. / odporúčame si zobrať so sebou malé prezenty (darčeky) pre prípad nadviazania osobných priateľstiev
  8. / spať sa bude v cirkevnom zariadení v Miejsce Piastowom cca 7 km od Krosna a program bude spoločný, rozdelenie do izieb bude urobené vopred. Treba si zobrať uterák
  9. / môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, husle, gitaru a pod. – autobus to uvezie
  10. / nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik či pršiplášť
  11. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po neznámych miestach
  12. / mena v Poľsku je zlotý, pričom cca 4 zloté je 1 EUR
  13. / Návrat domov je plánovaný v nedeľu 10.1.2016 večer okolo 20.00 h.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
347.08.01.2016piatok16:05 - 18:45108b, 140, 307, 308; 154, 141, 183, 293, 275, 193, 137, 138, 298, 294
348.19.12.2015sobota16:00 - 20:30

Tichá noc 2015

  • Veniec vianočných piesní (P. V. J. Kučera)
  • ~
  • Starosloviensky otčenáš
  • ~
  • Missa brevis (Zdeněk Lukáš)
    Kyrie
    Gloria
    Sanctus
    Benedictus
    Agnus Dei
  • ~ ~ ~ ~
  • Čože je to za novina (koleda z Turca)
  • ~
  • Pri jasliach stojím pokorne (Johann Sebastián Bach)
  • Panis angelicus (César Franck)
  • Spirit of God (James E. Moore Jr.)
  • ~
  • White Christmas (Irving Berlin)
  • Na nebesiach (Chorvátska koleda)
  • Je tichá noc (Adolphe Adam)
  • Daj Boh šťastia (úprava: Igor Grega)
  • ~
  • David a Goliáš (Jaroslav Ježek)
  • V domě straší duch (Jaroslav Ježek)
  • La cucaracha (Mexická ľudová)
  • ~
  • Radujte se narodi (úprava: Franjo Dugan)
349.17.12.2015štvrtok16:15 - 18:5066, 184, 108, 241, 216, 245, 109, 143; 143, 177, 40, 193; 197
350.15.12.2015utorok16:25 - 18:40108, 109, 190, 216; 197, 143
351.08.12.2015utorok16:25 - 18:25177, 143, 306; 197
352.05.12.2015sobota09:15 - 14:00143, 177; 108, 197; 300, 281, 190; 198, 109, 184, 245; 216, 40, 193, 177, 138, 294
353.04.12.2015piatok16:20 - 18:40306, 109, 108, 66; 137, 138, 296, 294, 193
354.01.12.2015utorok16:25 - 18:40306, 109, 108, 184, 245; 197d, 197e, 66, 216
355.26.11.2015štvrtok18:00 - 20:00

Spišské Zborové Dni

Grékokatolícky chrám
  • Graduale (Leoš Janáček)
  • Missa Brevis - Kyrie (Zdeněk Lukáš)
  • Missa Brevis - Gloria (Zdeněk Lukáš)
  • Spirit of God (James E. Moore Jr.)
  • Starosloviensky otčenáš
356.25.11.2015streda17:00 - 18:30

Spišské Zborové Dni

koncertná sála Reduty
  • Zeľjonyj lug (Alexander Andrejevič Archangeľskij)
  • Missa Brevis - Sanctus (Zdeněk Lukáš)
  • Missa Brevis - Benedictus (Zdeněk Lukáš)
  • Ja parobek (úprava: Ján Krasko)
  • Mala ja frajera (úprava: Ján Krasko)
  • An Irish Blessing (James E. Moore Jr.)
  • V domě straší duch (Jaroslav Ježek)
357.24.11.2015utorok16:20 - 18:30197e, 216, 114, 197c, 197d; 303, 295, 199, 281, 283, 197a, 197b, 241, 198
358.19.11.2015štvrtok16:25 - 18:40114, 197c, 197d, 303, 295, 199, 281; 114, 281, 197a, 198
359.10.11.2015utorok16:20 - 18:35190, 25; 197e, 108, 216
360.07.11.2015sobota09:15 - 15:2066, 109, 184, 245; 197a, 197b; 108, 241, 198, 303, 295, 281, 300, P, 143, 177, 199, 143, 114, 143, 216
361.06.11.2015piatok16:15 - 18:40306, 66; 66, 109, 108a; 184, 245
362.03.11.2015utorok16:25 - 18:30114, 197c, 197d, 283; 143, 66
363.27.10.2015utorok16:25 - 18:35114, 199, 281; 66, 109
364.20.10.2015utorok16:25 - 18:35114, 281, 190; 197a, 197b, 197c, 197d
365.13.10.2015utorok16:30 - 18:35187, 114, 190; 190, 197e
366.10.10.2015sobota09:15 - 13:10306; 197a; 197b, 197c; 197c, 197d, 190, 114, 187
367.09.10.2015piatok16:20 - 18:20114; 25, 198, 177
368.06.10.2015utorok17:00 - 18:30198; 143, 114, 281
369.29.09.2015utorok16:25 - 18:35306; 0, 197e
370.22.09.2015utorok16:25 - 18:30197e; 197e, 114
371.14.09.2015pondelok16:25 - 18:30177, 197c; 197d
372.08.09.2015utorok16:30 - 18:3025, 143; 197c, 177
373.02.09.2015streda16:30 - 18:20198; 197d, 197e
374.05.07.2015nedeľa10:00 - 12:00

Kostol Sv. Štefana Trenčianske Teplice

  • Gloria (Zdeněk Lukáš)
  • ~~~~~
  • Alleluia (Gordon Young)
  • ~~~~~
  • Otče náš (Mikuláš Schneider-Trnavský)
  • ~~~~~
  • Tebe poem (P.I.Čajkovskij)
  • ~~~~~
  • Bože čos' ráčil (Mikuláš Schneider-Trnavský)
  • ~~~~~
  • Graduale (Leoš Janáček)
  • Spirit of God (James E. Moore Jr.)
  • Blagoslovi duše moja Góspoda (z liturgie Sv. Jána Zlatoústeho)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
  • ~~~
  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Ja parobek v mladym veku (ľudová)
  • Mala ja frajera (ľudová)
375.04.07.2015sobota08:30 - 22:00115, 305a; 305b; 305c; 43, P, 143, 187; 190, P, 197a, 192, 182, 196, 115, 283, 241, 293, 275, 8, 166, 303, 295
376.03.07.2015piatok17:35 - 20:30198, 25; 114Piatok 3.7.2015

do – 17.00 príjazd členov zboru do ubytovacieho zariadenia Domu SZSU v Trenčianskych Tepliciach a ubytovanie (vlak ide: SNV 11.11, resp.13.11, Trenčianska Teplá 14.25, resp. 16.25 h, potom autobusom do Trenčianskych Teplíc, ide každých 15 min., alebo možno využiť Taxi 0903 169 813, 0908 628 222, 0944 432 600)
17.00 – 17.30 zoznámenie sa s terénom a prostredím
17.30 – 20.30 skúška I. (s prestávkami a kávou)
20.30 – 23.00 spoločné opekanie v mieste ubytovania


Sobota 4.7.2015

07.30 – 08.00 raňajky v mieste ubytovania
08.00 – 08.30 osobné voľno a príprava na skúšku zboru
08.30 – 12.30 skúška II. (s prestávkami a kávou)
12.30 – 13.00 obed v mieste ubytovania
13.00 – 14.00 osobné voľno
14.00 – 18.00 skúška III. (s prestávkami a kávou)
18.00 – 18.30 večera v mieste ubytovania
18.30 – 19.00 osobné voľno
19.00 – 20.00 skúška IV. (príprava na nedeľný koncert v kostole)
20.00 – 22.00 posedenie pri videu a rozbor koncertov


Nedeľa 5.7.2015

07.30 – 08.00 raňajky v mieste ubytovania
08.00 – 09.00 skúška V. (generálka na koncert v kostole)
09.00 – 10.00 prezlečenie a presun peši do kostola
10.00 – 12.00 omša so vstupmi CHI a koncert CHI po omši v kostole
12.00 – 12.30 presun peši do ubytovne a prezlečenie
12.30 – 13.00 obed v mieste ubytovania
13.00 – 14.00 osobné voľno a odchod (vlak ide: Trenčianska Teplá 15.24, SNV 18.49)



Možnosť zmeny programu! Všetko upresníme na mieste, počas každého dňa!

Pokyny na cestu:

  1. / koncert bude kostole: repertoár dodá Marta Nováková
  2. / jedlo a pitie si treba zobrať na cestu TAM , pričom spoločnú stravu začíname v sobotu 4.7. raňajkami a končíme v nedeľu 5.7. obedom. V piatok večer bude spoločné opekanie v mieste ubytovania. Každý si predmet opekania donesie so sebou. Chlieb a horčica bude donesená, resp. kúpená spoločne. Taktiež bude spoločne zabezpečená a donesená káva, čaj a minerálka!
  3. / z oblečenia a ostatného si treba zobrať zborový odev:
    - ženy – čierne sukne, červenú blúzku, čierne topánky
    - muži – smoking, bielu košeľu, červený motýlik, čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky
    - pohodlné oblečenie na skúšky, budeme prevažnú časť dňa vo vnútri, v miestnosti
    - NOTY na skúšanie a OBALY NA NOTY na vystúpenie, komu sú potrebné!
  4. / budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať
  5. / spať budeme v Dome SZSU a program bude spoločný, rozdelenie do izieb bude urobené vopred
  6. / môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, gitaru, husle a pod. Treba to dať do áut Murkovi, alebo, Lukačovskému.
  7. / nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik či pršiplášť
  8. / treba si zobrať aj obe tričká CHORUS IGLOVIA!
  9. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme pracovať, teda skúšať veľa hodín
  10. / cestovné pre dôchodcov by malo byť zadarmo, resp. iba za miestenku vo vlaku, pre ostatných je cena cestovného lístka SNV – T. Teplá okolo 11,00 EUR, spolu počítajte na celé cestovné (tam-späť) okolo 25,00 EUR!
  11. / Návrat domov je plánovaný v nedeľu 5.7.2015 večer okolo 19.00 h.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
377.30.06.2015utorok16:25 - 18:40198, 25; 43
378.26.06.2015piatok17:00 - 18:30

Dni mesta Spišské Vlachy

  • El grillo (Josquin Desprez)
  • ~~~~~
  • Graduale (Leoš Janáček)
  • Tebe poem (P.I.Čajkovskij)
  • Spirit of God (James E. Moore Jr.)
  • Alleluja (Gordon Young)
  • ~~~~~
  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Zahučali chladné vetry ... (Ivan Hrušovský)
  • Ja parobek v mladym veku (ľudová)
  • Mala ja frajera (ľudová)
  • ~~~~~
  • Tourdion (Anonymus)
  • Hava nagila (úprava: Sakis Negnim)
  • Swing Low Sweet Chariots (černošský spirituál)
  • Ščedrik (Ljachov)
  • ~~~~~
  • David a Goliáš (Jaroslav Ježek)
379.23.06.2015utorok16:25 - 18:1548, 283, 196, 241, 192, 8, 166, 201; 303, 295, 284, 229, 280, 269, 300
380.20.06.2015sobota09:15 - 14:35182; 192, 197a; 197b, 115, 197e, 300, P, 197e, 197d; 201, 283, 304
381.19.06.2015piatok16:20 - 18:3059b, 115; 249, 284, 229, 280, 300
382.16.06.2015utorok16:30 - 18:35300; 303, 195, 197b, 197c, 197e, 251
383.09.06.2015utorok16:25 - 18:30115, 197a; 197a, 197b, 197c
384.02.06.2015utorok16:25 - 18:35304, 300; 197c
385.26.05.2015utorok16:25 - 18:35304; 304, 59b
386.19.05.2015utorok17:00 - 18:40304; 197b, 197c
387.12.05.2015utorok16:35 - 18:2515; 304, 197c
388.09.05.2015sobota14:00 - 15:30

70. Výročie konca II. svetovej vojny

Havlíčkův Brod, 9.5.2015
  • Čačina, čačina ... (úprava: Oldřich Halma)
  • ~~~
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Ó lásko, lásko ... (Moravská ľudová)
  • ~~~
  • Prídi ty šuhajko (úprava: Viliam Figuš - Bystrý
  • Ja parobek v mladym veku (ľudová)
  • Mala ja frajera (ľudová)
  • Prší, prší (úprava: Miroslav Hroněk)
  • ~~~
  • Joj mamo (úprava: Zdenko Mikula)
  • ~~~
  • Tourdion (Anonymus)
  • Swing Low Sweet Chariots (černošský spirituál)
  • Yesterday (The Beatles)
  • La Montanara (úprava: Luigi Pigarelli)
  • ~~~
  • Ščedrik (Ljachov)
  • Diru, diru, dina (úprava: Paul Widyawan)
  • Hava nagila (úprava: Sakis Negnim)
  • ~~~
  • David a Goliáš (Jaroslav Ježek)
  • V domě straší duch (Jaroslav Ježek)
  • ~~~
  • Les Champ Elysées (Mike Deighan)
389.08.05.2015piatok19:00 - 21:30

Stamicove slávnosti

Havlíčkův Brod, 8.5.2015
  • El grillo (Josquin Desprez)
  • Graduale (Leoš Janáček)
  • Locus iste (Anton Bruckner)
  • Tebe poem (P.I.Čajkovskij)
  • Blagoslovi duše moja Góspoda (z liturgie Sv. Jána Zlatoústeho)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
  • Spirit of God (James E. Moore Jr.)
  • ~~~~~
  • Napadly písně (Antonín Dvořák)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • An Irish Blessing (James E. Moore Jr.)
  • Ščedrik (Ljachov)
  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • Zahučali chladné vetry ... (Ivan Hrušovský)
  • Čačina, čačina ... (úprava: Oldřich Halma)

Zájazd do Havlíčkovho Brodu

štvrtok 07.05.2015 (strava je v tento deň riešená samostatne)

21.45 – 22.00 nástup a odchod od Zimného štadióna oproti ČS Shell
22.00 – 22.10 SNV (sídlisko Západ I.) - nástup členov zboru (Ivančák, Kafka)
22.10 – 22.15 Smižany (Kultúrny dom) – nástup členov zboru (Lukačovský, Repková)
22.15 – 06.30 Cestovanie autobusom do Českého Krumlova s hygienickými zastávkami (Žilina a motorest Devět křížů)


piatok 08.05.2015 (začíname večerou, autobus zostáva parkovať v mieste ubytovania)

06.30 - 14.00 príchod do Českého Krumlova, prehliadka zámku (spoločne), mesta a voľný program
14.00 - 16.00 cesta z Českého Krumlova do Havlíčkovho Brodu
16.00 - 17.00 ubytovanie v hoteli SLUNCE, osobné voľno a príprava na 1. koncert
17.00 - 17.30 presun peši do miesta skúšky 1. koncertu – Klášterní kostel sv. Rodiny
17.30 - 17.40 skúška Jasoňa a CHI – spoločné skladby
17.40 - 18.10 skúška CHORUS IGLOVIA
18.10 - 19.00 osobné voľno na mieste
19.00 - 20.30 Samostatný koncert oboch zborov – záverečný koncert 14. ročníka hudobného festivalu Stamicovy slavnosti (ktorého je Jasoň spoluusporiadateľom)
20.30 - 20.45 presun peši do hotela
20.45 - 21.30 večera v hoteli
21.30 - 22.00 videomapping na Havlíčkovom námestí – náhľad do histórie mesta prostredníctvom audiovizuáonej projekcie (robí to mesto Havlíčkův Brod)
22.00 - 22.30 pracovné stretnutie vedenia oboch zborov v hoteli Slunce – ostatní voľno


sobota 9.5.2015 (budeme cestovať našim autobusom!)

07.15 - 08.00 raňajky v hoteli
08.00 - 08.15 príprava na výlet
08.15 - 11.15 výlet autobusom do Jihlavy – prehliadka expozíxcie múzea v podzemí + prehliadka mesta (sprevádzajú členovia Jasoňa) a návrat do Havlíčkovho Brodu
11.15 - 12.00 obed v hoteli
12.00 - 12.15 príprava na odchod, zobratie vecí na 2. koncert
12.15 - 12.30 presun do miesta skúšky na 2. koncert v dolnej časti Havlíčkovho námestia
12.30 - 13.00 akustická skúška CHORUS IGLOVIA
13.00 - 14.00 voľno pred samotným koncertom – k dispozícii budú priestory na radnici
14.00 - 16.00 spoločný koncert Jasoňa a CHI na námestí (krytá tribúna a ozvučenie)
16.00 - 19.00 odchod do hotela a osobné voľno (alebo aj obrátene)
19.00 - 24.00 večera a spoločné posedenie oboch zborov v hoteli Slunce


nedeľa 10.5.2015 (budeme cestovať našim autobusom – obed a večeru si rieši každý sám!)

08.00 - 09.00 raňajky
09.00 - 09.30 rozlúčka s hostiteľmi a odjazd do Telče
09.30 - 11.00 cesta z Havlíčkovho Brodu do Telče
11.00 - 12.30 prehliadka zámku v Telči – spoločne
12.30 - 15.00 prehliadka mesta a osobné voľno v Telči – samostatne
15.00 - 22.00 Cestovanie autobusom domov s hygienickými zastávkami (motorest Devět křížů a Žilina)



Možnosť zmeny programu! Všetko upresníme na mieste, počas každého dňa!!!

Pokyny na cestu:

  1. / repertoár: dodá Marta Nováková
  2. / jedlo a pitie si treba brať na cestu TAM na štvrtok večer a na piatok do večera, pričom spoločnú stravu začíname v piatok večerou. Na cestu SPÄŤ si tiež treba z domu zobrať niečo, alebo si môžete kúpiť niečo v Telči.
  3. / komerčné poistenie na cestu (pre prípad úrazu a smrti) bude riešené spoločne pre všetkých.
  4. / zahraničný zdravotný preukaz si treba zobrať (ak ho máte)
  5. / Česko je krajinou Európskej únie, ale KAŽDÝ musí mať platný cestovný doklad, ktorým je OBČIANSKY PREUKAZ alebo PAS
  6. / z oblečenia a ostatného si treba zobrať:
    - zborový odev: ženy – čierne sukne a červené blúzky, čierne topánky a tričko s notami!, muži – smoking, bielu košeľu, červený motýlik, čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky ako aj čiernu košeľu a kravatu s notami. Tento odev bude zabalený v obale a zavesený v batožinovom priestore autobusu na tyč!
    - športovejšie oblečenie hlavne na prechádzky po Českom Krumlove, Jihlave a Telči, toto sa týka aj obuvi, skrátka obliecť sa a obuť čo najpohodlnejšie
    - NOTY a OBALY NA NOTY (komu sú potrebné)
  7. / budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať
  8. / odporúčame si zobrať so sebou malé prezenty (darčeky) pre prípad nadviazania osobných priateľstiev
  9. / spať sa bude v hoteli SLUNCE a program bude spoločný, rozdelenie do izieb bude urobené vopred (dvojice)
  10. / môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, gitaru a pod. – autobus to uvezie
  11. / nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik či pršiplášť
  12. / rovnako odporúčame zobrať si malý vak na turistiku
  13. / treba si zobrať aj tričká CHORUS IGLOVIA, pričom KAŽDÝ musí mať 1 biele!
  14. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po neznámych miestach, pričom pôjdeme TAM skoro 9 hodín v autobuse a rovnaký čas aj SPÄŤ.
  15. / mena v Česku je Kč, výmenný kurz je okolo 27,80 Kč/1
  16. / V Česku máme zaplatené všetko vrátane vstupov do zámku v Českom Krumlove a Telči, s výnimkou: a/ strava v piatok 8.5.2015 doobeda v Českom Krumlove
    b/ obed a večera v nedeľu 10.5.2015 v Telči (budeme „rozlezení“, takže každý sa stará o seba)
  17. / Doporučujeme zobrať si cca 560 Kč (cca 20 EUR). Toto množstvo Vám vystačí na kúpenie malých darčekov pre rodinu a kávu, resp. stravu.
  18. / Návrat domov je plánovaný v nedeľu 10.5.2015 večer okolo 22.00 h.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
390.05.05.2015utorok16:25 - 18:35270, 71, 54, 303, 295, 277, 70; 284, 67, 268, 229, 300, 281, 155
391.28.04.2015utorok16:30 - 18:2548, 283, 183, 196, 293, 275, 241; 281, 7, 166, 199, 8, 201
392.21.04.2015utorok16:25 - 18:25303; 281, 70, 303, 295
393.18.04.2015sobota09:15 - 15:307, 166, 270; 201, 303, 295; 303, 295, 54, 266, 71, 30, 284, 229, 249, P, 280, 67, 155; 268, 303, 281, 0
394.17.04.2015piatok16:15 - 18:5048, 283, 183; 196, 293, 275, 241, 199, 8; 300, 281
395.14.04.2015utorok16:25 - 18:35251, 0, 268; 155, 303, 295, 281
396.07.04.2015utorok16:00 - 18:25301, 295, 303, 283, 241, 280; 0, 201, 300
397.31.03.2015utorok16:25 - 18:35266, 199; 201, 300
398.24.03.2015utorok16:30 - 18:40251, 295, 303, 281; 300, 268, 0
399.23.03.2015pondelok17:30 - 19:00

"Veľka noc prihodzi"

Koncertná sála Reduty Spišská Nová Ves, 23.3.2015
  • El grillo (Josquin Desprez)
  • Locus iste (Anton Bruckner)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
  • Ščedrik (Ljachov)
  • La Montanara (úprava: Luigi Pigarelli)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Čačina, čačina ... (úprava: Oldřich Halma)
400.21.03.2015sobota09:15 - 14:35251, 166, 270; 270, 229; 48, 183, 275, 269, 249, 166, 270, P, 197a, 197b, 197c, 281
401.20.03.2015piatok16:20 - 18:40166, 201; 201; 281
402.17.03.2015utorok16:25 - 18:4048, 183, 275; 269, 249, 281
403.10.03.2015utorok16:15 - 18:30303, 281; 197a, 197e
404.03.03.2015utorok16:20 - 18:30201; 7, 243, 275, 300
405.24.02.2015utorok15:45 - 18:25301; 48, 183, 166, 249; 292, 30
406.21.02.2015sobota09:25 - 15:0030; 30, 281; 270, 229, 299, P, 197a, 197c, 197d, 197b, 197e
407.20.02.2015piatok16:20 - 18:55300; 197a; 229
408.17.02.2015utorok16:15 - 18:30
409.10.02.2015utorok16:20 - 18:40300; 300, 197a
410.03.02.2015utorok16:25 - 18:30300; 197c, 197d, 299
411.27.01.2015utorok16:20 - 18:35299; 197d, 197c
412.24.01.2015sobota09:15 - 16:00299; 299, 30; 197c, P., 197c, 197d
413.23.01.2015piatok16:10 - 18:50299; 299, 30
414.20.01.2015utorok16:25 - 18:35295, 281; 299
415.13.01.2015utorok16:25 - 19:00281, 295
416.20.12.2014sobota16:00 - 20:30

Tichá noc 2014

  • Zimná krajina (Igor Grega)
  • ~
  • Pozdrav (Antonio Lotti)
  • Graduale (Leoš Janáček)
  • Blagoslovi duše moja Góspoda (z liturgie Sv. Jána Zlatoústeho)
  • ~
  • Tourdion (Anonymus)
  • Yesterday (Beatles)
  • La Montanara (úprava: Luigi Pigarelli
  • Ščedrik (Ljachov)
  • ~
  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • Prídi ty šuhajko (úprava: Viliam Figuš - Bystrý
  • Ej lásko, lásko (úprava: Ezechiel Ambros)
  • |Joj mamo (úprava: Zdenko Mikula)
  • ~ ~ ~ ~
  • Počúvajte kresťania (úprava: K. Wurm)
  • ~
  • Adeste fideles (Latinská hymna)
  • Spirit of God (James E. Moore Jr.)
  • Zabehni Ďuríček do bučinky (Hontianske Nemce)
  • ~
  • Co še stalo pri Betľeme (úprava: Zdenko Mikula)
  • Kedy jasna hvizda (Šarišská koleda)
  • Dobry pastir še narodzil (Zemplínska koleda)
  • Z tamtej strany jarka (úprava: Marta Nováková)
  • Pospiechali do Betlema (koleda)
  • ~
  • Kaj se vam zdi pastirci vi (úprava Matija Tomc)
19.12.2014 – Piatok

11.30 – 12.30 príjazd hostí a ubytovanie v ubytovni RESA v Spišskej Novej Vsi
12.30 – 13.30 obed v reštaurácii Tatra
13.30 – 18.00 výlet do Spišskej Novej Vsi so sprievodcom (M. Dirga, F. Kafka)
18.00 – 19.00 večera v reštaurácii Tatra
19.00 – 21.00 stretnutie vedúcich a dirigentov zborov v ubytovni
19.00 – 21.00 ostatní voľný program – prechádzka po meste Spišská Nová Ves


20.12.2014 – Sobota

08.00 – 08.30 raňajky v ubytovni
08.30 – 08.45 príprava na výlet
08.45 – 12.00 výlet do Levoče (historické mesto) a pohľad na Spišský hrad
     F. Kafka, M. Kafka, J. Brincko, M. Dirga + sprievodkyňa
12.00 – 12.45 obed v reštaurácii U 3 Apoštolov v Levoči
12.45 – 13.10 presun Z Levoče na ubytovňu RESA do Spišskej Novej Vsi
13.10 – 13.20 presun do koncertnej sály Reduta v Spišskej Novej Vsi - autobusom
14.00 – 14.05 príchod členov CHORUS IGLOVIA do Reduty
13.20 – 14.20 generálna skúška zboru NovAdoramus
14.20 – 14.40 generálna skúška oboch zborov spolu (Tichá noc a spoločná skladba)
14.40 – 15.30 generálna skúška CHORUS IGLOVIA
15.30 – 16.00 príprava na 1. koncert
16.00 – 17.50 I. vianočný koncert „Tichá noc 2014“
17.50 – 19.00 príprava na 2. koncert
19.00 – 20.50 II. vianočný koncert „Tichá noc 2014“
20.50 – 21.10 príprava sály na recepciu
21.10 – 00.00 slávnostná recepcia zborov a hostí v koncertnej sále Reduty


21.12.2014 – Nedeľa

08.30 – 09.30 raňajky v ubytovni
09.30 – 10.00 rozlúčka s hosťami
10.00      odjazd hostí do Slovinska


417.18.12.2014štvrtok16:20 - 18:25154, 160, 283, 293, 284, 67, 249, 269, 8, 54, 292, 70; 219, 297, 241, 140, 193, 137, 138, 298, 294, 290, 40
418.16.12.2014utorok16:25 - 18:50154, 160, 283, 293, 284, 67, 249; 292, 219, 297, 281, 140, 193, 137, 138, 298, 294
419.09.12.2014utorok16:25 - 18:40219, 297, 140; 241, 193, 137, 138, 298, 294, 290
420.06.12.2014sobota09:15 - 14:10219, 297, 241; 140, 298, 193, 137, 138, 294, 290, 40, P, 54, 292, 70, 293, 67, 290, 219, 297, 193, 137, 138, 298, 294
421.05.12.2014piatok16:15 - 18:50154, 160, 283, 293, 284, 67, 249, 269; 298, 193, 137, 138, 294
422.02.12.2014utorok16:25 - 18:30140, 241, 249, 67, 8
423.25.11.2014utorok16:30 - 18:30241, 249, 193, 137, 138, 294, 154
424.21.11.2014piatok18:00 - 20:00

Spišské Zborové Dni

Grékokatolícky chrám
  • Graduale (Leoš Janáček)
  • Pozdrav (Antonio Lotti)
  • Locus Iste (Anton Bruckner)
  • Tebe poem (Pjotr Iľjič Čajkovskij)
  • Blagoslovi duše moja Góspoda (z liturgie Sv. Jána Zlatoústeho)
425.19.11.2014streda16:00 - 18:30

Spišské Zborové Dni

koncertná sála Reduty
  • Pozdrav (Antonio Lotti)
  • Graduale (Leoš Janáček)
  • Ej lásko, lásko (úprava: Ezechiel Ambros)
  • Ščedrik (Ljachov)
  • An Irish Blessing (James E. Moore Jr.)
  • Joj mamo (úprava: Zdenko Mikula)
426.18.11.2014utorok16:25 - 18:3570, 199; 160, 283, 292, 269, 199, 70
427.11.11.2014utorok16:15 - 18:30154, 193, 137, 138, 294, 70; 219, 293
428.08.11.2014sobota09:15 - 14:50160, 283; 292, 269, 199, 70; 70, 183, 196, 193, 137, 138, P, 294, 293, 297, 278, 154
429.07.11.2014piatok16:15 - 18:50219, 193; 70; 296, 297, 199
430.04.11.2014utorok16:25 - 18:35293, 199; 269, 137
431.28.10.2014utorok16:25 - 18:30294, 160, 70; 283, 183, 196, 293, 219
432.21.10.2014utorok16:30 - 18:30137, 138, 294; 70, 278
433.18.10.2014sobota09:10 - 14:00193, 154; 283; 292, 269, 219, 199, P, 293, 183, 290
434.17.10.2014piatok16:10 - 18:50193; 196, 70; 294, 219
435.14.10.2014utorok16:15 - 18:30154, 160; 199, 281
436.07.10.2014utorok16:20 - 18:40293, 70; 160
437.30.09.2014utorok16:25 - 18:35292, 283; 293
438.23.09.2014utorok16:20 - 18:30281; 281, 292
439.16.09.2014utorok16:25 - 18:35281; 283
440.09.09.2014utorok16:15 - 18:300, 278; 278, 281
441.02.09.2014utorok16:15 - 18:300; 278
442.05.07.2014sobota21:00 - 22:30

Camino al Tagliamento

Park zo XVI. storočia
  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • Napadly písně (Antonín Dvořák)
  • Za našim huménkem (úprava: Zdeněk Lukáš)
  • Prídi ty šuhajko (úprava: Viliam Figuš – Bystrý)
  • Joj mamo (úprava: Zdenko Mikula)
  • Ó, lásko, lásko (moravská ľudová)
  • Prší, prší (úprava: Miroslav Hroněk)
  • Čačina, čačina (úprava: Oldřich Halma)
  • ~~~~
  • Hava nagila (židovská pieseň)
  • Swing Low Sweet Chariot (černošský spirituál)
  • La montanara (Toni Ortelli)
  • Ščedrik (Ljachov)
  • Diru diru dina (úprava: Paul Widyawan)
  • Yesterday (Beatles)
  • Les Champ Elysées (Mike Deighan)

štvrtok 03.07.2014 (strava je v tento deň riešená samostatne)
18.45 – 19.00 nástup a odchod od Zimného štadióna oproti ČS Shell
19.00 – 19.40 SNV – Spišské Vlachy (ZŠ) – nástup členov zboru (Gubka, Uličná, Farkaš, Sokolská, Rendošová, Dragošeková)
19.40 – 20.20 Spišské Vlachy – Prešov (ČS Shell)– nástup členov zboru (Žáková)
20.20 – 09.00 Prešov – Camino al Tagliamento – cestovanie autobusom s hygienikými zastávkami (podľa plánu cesty)


piatok 04.07.2014 (začíname obedom, autobus zostáva parkovať v mieste ubytovania)
09.00 – 12.30 príchod, ubytovanie a voľný program
12.30 – 13.30 obed v mieste ubytovania
14.00 – 19.00 výlet na bicykloch ( cca 20 km) s návštevou monumentov, kostolov, zaujímavých miest, prírodných úkazov vinární a fariem a továrne na organy (Zanin) – pre nebicyklujúcich bude k dispozícii súbežne auto, alebo autobus
19.00 – 20.00 voľný čas, oddych
20.00 – 21.00 večera – ideme na ňu spoločne autobusom


sobota 05.07.2014 (budeme cestovať našim autobusom!)
08.00 – 09.00 raňajky v mieste ubytovania
09.00 – 18.00 výlet autobusom do Grado, Aquileia, Sesto al Reghena, Spilimbergo, San Daniele atď. (s obedom počas výletu)
18.00 – 19.30 voľný čas, oddych
19.30 – 20.30 skúška pre CHORUS IGLOVIA a Corale Caminese v parku zo XVI. st.
20.30 – 21.00 príprava na koncert
21.00 – 22.30 koncert - 2 zbory (Corale Caminese a CHORUS IGLOVIA)
22.30 – 24.00 večera a spoločné posedenie s Corale Caminese


nedeľa 06.07.2014 (budeme cestovať našim autobusom!)
08.00 – 09.00 raňajky
09.00 – 19.00 výlet do Benátok! – autobusom, obed v Benátkach si zabezpečuje a platí každý sám!
19.00 – 20.30 voľný program, oddych
20.30 – 21.30 večera – ideme na ňu spoločne autobusom


pondelok 07.07.2014 (okrem raňajok je strava v tento deň riešená samostatne)
07.30 – 08.00 raňajky
08.00 – 08.30 odchod do Bibione, alebo Lignano Sabbiadoro na celý deň k moru
09.00 – 17.00 voľný program, oddych
17.00 – 07.00 cestovanie autobusom s hygienikými zastávkami (podľa plánu cesty)



Možnosť zmeny programu! Všetko upresníme na mieste, počas každého dňa!!!

Pokyny na cestu:

  1. / repertoár: dodá Marta Nováková
  2. / jedlo a pitie si treba brať na cestu TAM na štvrtok večer a na piatok doobeda, pričom spoločnú stravu začíname v piatok obedom. Na cestu SPÄŤ si tiež treba z domu zobrať nejakú konzervu, chlieb a pitie sa kúpi v Benátkach, resp. Bibione-Taliansko.
  3. / komerčné poistenie na cestu (pre prípad úrazu a smrti) bude riešené spoločne pre všetkých.
  4. / zahraničný zdravotný preukaz si treba zobrať (ak ho máte)
  5. / Taliansko je krajinou Európskej únie, ale KAŽDÝ musí mať platný cestovný doklad, ktorým je OBČIANSKY PREUKAZ alebo PAS
  6. / z oblečenia a ostatného si treba zobrať:
    - zborový odev: ženy – čierne sukne a červené blúzky, čierne topánky a tričko s notami!, muži – smoking, bielu košeľu, červený motýlik, čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky Tento odev bude zabalený v obale a zavesený v batožinovom priestore autobusu na tyč!
    - športovejšie oblečenie hlavne na prechádzky po Camino a okolí, toto sa týka aj obuvi (budeme sa aj bicyklovať), skrátka obliecť sa a obuť čo najpohodlnejšie
    - plavky, lebo ideme aj k moru!!
    - NOTY a OBALY NA NOTY
  7. / budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať
  8. / odporúčame si zobrať so sebou malé prezenty (darčeky) pre prípad nadviazania osobných priateľstiev
  9. / spať sa bude v kempe, resp. kempoch, je možné rozdelenie zboru do skupín, ale len na nocľah, strava a program bude spoločný, rozdelenie do izieb bude urobené vopred
  10. / môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, gitaru a pod. – autobus to uvezie
  11. / nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik či pršiplášť, ale aj pokrývku hlavy na pláž
  12. / rovnako odporúčame zobrať si malý vak na turistiku po Camino a okolí
  13. / treba si zobrať aj tričká CHORUS IGLOVIA, pričom KAŽDÝ musí mať 1 biele tričko
  14. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po neznámych miestach, pričom pôjdeme TAM skoro 13 hodín v autobuse a rovnaký čas aj SPÄŤ.
  15. / mena v Taliansku je EUR, takže nie je čo riešiť!
  16. / V Taliansku máme zaplatené všetko, s výnimkou: a/ strava v piatok 4.7.2014 doobeda (budete mať ešte z domu)
    b/ obed v nedeľu 6.7.2014 v Benátkach (budeme „rozlezení“, takže každý sa stará o seba)
    c/ strava v pondelok 7.7.2014 –obed a večera v Bibione na pláži
    d/ doplácame si raňajky v pondelok a ubytovanie z nedele na pondelok, čo je zahrnuté už vo výbere peňazí do Talianska. Doporučujeme zobrať si cca 30,00-40,00 EUR. Toto množstvo Vám vystačí na kúpenie malých darčekov pre rodinu, ako aj na vstupy do múzeí v miestacdh našich „potuliek“ a stravu.
  17. / Návrat domov je plánovaný v utorok 8.7.2014 ráno okolo 7.00 h.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
443.01.07.2014utorok16:35 - 18:05229, 280, 249, 269, 268, 67, 155; 166, 75
444.28.06.2014sobota09:00 - 12:308, 7, 166, 54; 75, 71, 266, 270; 229, 280, 249, 269; 268, 67, 155
445.24.06.2014utorok16:30 - 18:458, 7, 54, 71, 280, 67; 166, 266, 75, 270, 249, 269, 229, 155, 268
446.17.06.2014utorok16:35 - 18:3567, 8, 7, 284; 166, 71, 54, 269, 229, 67
447.10.06.2014utorok16:25 - 18:40268; 71, 70, 229, 67
448.07.06.2014sobota09:00 - 16:00280, 67; 67, 229; 70, P, 268, 155, 269
449.06.06.2014piatok16:15 - 18:5567; 67, 70; 249
450.03.06.2014utorok16:25 - 18:30280, 67; 67
451.27.05.2014utorok16:30 - 18:30268, 229; 70, 249
452.20.05.2014utorok18:00 - 19:45283, 269; 268, 278
453.17.05.2014sobota09:15 - 14:15269; 249; 283; 229, P, 278
454.16.05.2014piatok16:15 - 18:50229; 229, 70, 269
455.13.05.2014utorok16:25 - 18:35269; 70
456.06.05.2014utorok16:20 - 18:30249; 269
457.29.04.2014utorok16:20 - 18:30249; 249, 229
458.15.04.2014utorok16:20 - 18:40249; 249
459.12.04.2014sobota17:05 - 19:20

Vítanie jari

Radnica mesta Kisújszállás
  • Locus Iste (Anton Bruckner)
  • ~~~~
  • Alleluja (Giuseppe Zelioli)
  • Sactus (Urmas Sisaks)
  • Otče náš (Mikuláš Schneider – Trnavský)
  • Tebe poem (Peter Iljič Čajkovskij)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
  • Alleluia (Gordon Young)
  • ~~~~
  • El grillo (Josquin Desprez)
  • Napadly písně (Antonín Dvořák)
  • Za našim huménkem (Zdeněk Lukáš)
  • Tourdion (Anonymus)
  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • Prídi ty šuhajko (úprava: Viliam Figuš – Bystrý)
  • Prší, prší (úprava: Miroslav Hroněk)
  • Čačina, čačina (úprava: Oldřich Halma)
  • Les Champ Elysées (Mike Deighan)
  • ~~~~~~
  • Nabucco - Zbor židov (Giuseppe Verdi)
piatok 11.4.2014
11.45 – 12.00 nástup a odchod od Zimného štadióna od pumpy Shell
12.00 – 12.30 SNV – Spišské Vlachy – nástup členov zboru (Gubka, Uličná, Farkaš, Sokolská, Rendošová, Dragošeková J., Dragošeková L.)
12.30 – 13.00 Spišské Vlachy – Prešov– nástup členov zboru (Žáková, Nováková)
13.00 – 13.50 Prešov – Košice – nástup tlmočníčky
13.50 – 17.30 Košice – Kisújszállás – ubytovanie (check-in) - hotel Kumánia – Illésy utca 5
17.30 – 20.30 wellness, bazény a osobné voľno
20.30 – 21.00 večera v hoteli a pokyny na ďalší deň
21.00 – 24.00 osobné voľno


sobota 12.4.2014
07.30 – 08.15 raňajky v hoteli Kumánia
08.15 – 08.45 príprava na prehliadku mesta
08.45 – 12.30 prehliadka mesta Kisújzsállás – peši aj autobusom
12.30 – 13.30 obed v hoteli Kumánia
13.30 – 14.00 oddych v hoteli Kumánia
14.00 – 14.30 presun na generálku oboch zborov (spolu s oblečením)
14.30 – 17.00 generálka oboch zborov v mieste koncertu
17.00 – 19.00 slávnostný koncert „Vítanie jari“ pri príležitosti 30. výročia vzniku spevácekho zboru Phoenix – Kisújszállás
19.00 – 24.00 slávnostná večera a spoločné posedenie oboch zborov a hostí v mieste koncertu


nedeľa 13.4.2014
08.00 – 09.00 raňajky –hotel Kumánia
09.00 – 09.30 rozlúčka s hostiteľmi a odchod z hotela (check-out) do Debrecína
09.30 – 10.30 cesta do Debrecína
10.30 – 15.00 prehliadka Debrecína – obed, resp. strava je už v samostatnej réžii
15.00 – 18.30 Debrecín – Košice –výstup tlmočníčky
18.30 – 20.00 príchod: Košice, Prešov, Spišské Vlachy, Spišská Nová Ves



PRÍPADNÁ ZMENA PROGRAMU BUDE VČAS OZNÁMENÁ!!!

Pokyny na cestu:

  1. / repertoár: viď. vyššie
  2. / jedlo a pitie si netreba brať na cestu. Stravu bude treba riešiť až v nedeľu na obed, resp. poobede v Debrecíne!
  3. / komerčné poistenie na cestu (pre prípad úrazu a smrti) bude riešené spoločne pre všetkých.
  4. / zahraničný zdravotný preukaz si treba zobrať (ak ho máte)
  5. / Maďarsko je krajinou Európskej únie, ale KAŽDÝ musí mať platný cestovný doklad, ktorým je OBČIANSKY PREUKAZ alebo PAS
  6. / z oblečenia a ostatného si treba zobrať:
    - zborový odev: ženy – čierne sukne a červené blúzky, čierne topánky, muži – smoking, bielu košeľu, červený motýlik, čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky Tento odev bude zabalený v obale a zavesený v batožinovom priestore autobusu na tyč!
    - športovejšie oblečenie hlavne na prechádzky po Kisújszállási, Debrecíne a okolí, toto sa týka aj obuvi, skrátka obliecť sa a obuť čo najpohodlnejšie
    - plavky – ideme do wellnesu a bazénov, ktoré sú pre nás ZADARMO!!
    - NOTY (len pre skúšku, inak vystupujeme BEZ nôt – výnimky povoľuje dirigentka)
  7. / budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať
  8. / oficiálne dary a ďakovný prejav máme za zbor pripravené, rovnako ide s nami oficiálna tlmočníčka
  9. / spať sa bude spolu v hoteli Kumania, rozdelenie do izieb bude urobené vopred
  10. / môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, gitaru a pod. – autobus to uvezie
  11. / nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik či pršiplášť
  12. / rovnako odporúčame zobrať si malý vak na turistiku po Kisújszállási a Debrecíne
  13. / treba si zobrať aj tričká CHORUS IGLOVIA, pričom KAŽDÝ musí mať 1 biele tričko
  14. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po neznámych miestach, pričom pôjdeme TAM skoro 5 hodín v autobuse a rovnaký čas aj SPÄŤ.
  15. / mena v Maďarsku je forint, v kurze 1EUR = 307 HUF
  16. / V Maďarsku máme zaplatené všetko, s výnimkou: a/ strava v nedeľu 13.4.2014 naobed a poobede v Debrecíne
    b/ vstupy do múzeí a návšteva Debrecína v nedeľu 13.4.2014
    Doporučujeme vymeniť si cca 20,00 EUR, čo je cca 6000,00 Forintov. Toto množstvo Vám vystačí na kúpenie malých darčekov pre rodinu, ako aj na vstupy do múzeí v Debrecíne a stravu.
  17. / Návrat domov je plánovaný v nedeľu 13.4.2014 okolo 20.00 h.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
460.08.04.2014utorok16:20 - 18:4598, 183, 243, 182, 196, 275, 192; 48, 7, 166, 284, 8, 54, 266, 270
461.01.04.2014utorok16:25 - 18:20229; 70
462.29.03.2014sobota09:15 - 14:1098, 183; 243, 182, 196, 275, 192; 48, 7, 166, 284, 8, 54, P, 266, 270, 155, 229
463.28.03.2014piatok16:15 - 18:5576, 0, 68; 196, 284, 70, 229
464.25.03.2014utorok16:20 - 18:2576, 68; 68, 0
465.18.03.2014utorok16:20 - 18:3076, 68; 0, 70
466.11.03.2014utorok16:15 - 18:3076; 68
467.25.02.2014utorok16:20 - 18:30
  1. Privítanie a úvod
  2. Kontrola členskej základne
  3. Voľba pracovnej komisie
  4. Prijatie nových členov OZCHI
  5. Správa o činnosti OZCHI za rok 2013
  6. Správa o hospodárení za rok 2013
  7. Správa revíznej komisie za rok 2013
  8. Návrh rozpočtu na rok 2014
  9. Návrh plánu práce na rok 2014
  10. Voľba 5 členov výboru a 3 členov RK na roky 2014-2018
  11. Diskusia
  12. Záver
468.22.02.2014sobota12:00 - 21:30

Súťažné vystúpenie

Hudobná škola, Gnilna 3, Staré mesto
  • Napadly písně (Antonín Dvořák)
  • Cantate Domino (Vitautas Miškinis)
  • Čačina, čačina (úprava: Oldřich Halma)
  • Domine non sum dignus (Mikuláš Schneider Trnavský)

Nesúťažný koncert

kostol sv. Mikuláša, Svätojánska 72, Staré mesto
  • Alleluja (Giuseppe Zelioli)
  • Locus Iste (Anton Bruckner)
  • Domine non sum dignus (Mikuláš Schneider - Trnavský)
  • Sactus (Urmas Sisaks)
  • Tebe poem (P. I. Čajkovskij)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
  • Otče náš (Mikuláš Schneider - Trnavský)
  • Alleluia (Gordon Young)
štvrtok 20.2.2014 (strava je v tento deň riešená samostatne)

18.00 – odjazd z parkoviska pred Zimným štadiónom OPROTI pumpe SHELL (väčšina)
18.00 – 24.00 cestovanie autobusom s hygienickými zastávkami cez Poľsko – podľa plánu cesty


piatok 21.2.2014 (strava je v tento deň riešená samostatne, spoločne máme až večeru!)

00.00 – 09.00 cestovanie autobusom s hygienickými zastávkami cez Poľsko do Gdyne
09.00 – 10.00 hygienická prestávka po ceste a príprava na návštevu akvária v Gdyni
10.00 – 12.00 Akvárium v Gdyni – prehliadka spojená s expozíciou (vstupné je v cene pobytu)
12.00 – 13.00 odchod a cesta do Gdańska
13.00 – 14.00 obed (Hudobná škola, Gnilna 3, Staré mesto)
14.00 – 16.00 ubytovanie – hotel Gryf – Jana z Kolna 22/26, Gdańsk a osobné voľno
16.00 – 18.00 skúška zboru v mieste ubytovania
18.00 – 19.00 večera (Hudobná škola, Gnilna 3, Staré mesto)
19.00 – 22.00 večerná prehliadka Gdańska, alebo osobné voľno


sobota 22.2.2014 (strava je zabezpečená usporiadateľmi)

07.30 – 08.15 raňajky v hoteli Gryf
08.15 – 10.00 skúška zboru v mieste ubytovania
10.00 – 11.00 presun na miesto súťaže (spolu s oblečením) – Hudobná škola, Gnilna ul. 3, Staré mesto
11.00 – 12.00 akustická skúška zboru v mieste súťaže – Hudobná škola, Gnilna ul. 3, Staré mesto
12.00 – 13.00 súťaž v kategórii miešaných zborov – Hudobná škola, Gnilna ul. 3, Staré mesto
13.00 – 14.00 obed (Hudobná škola, Gnilna 3, Staré mesto)
14.00 – 17.30 city tour – prehliadka mesta so sprievodcom
17.30 – 18.30 večera (Hudobná škola, Gnilna 3, Staré mesto)
18.30 – 19.30 presun na miesto nesúťažného koncertu – kostol sv Mikuláša, Svätojánska 72, Staré mesto
19.30 – 21.00 nesúťažný koncert (My +5 zborov) – kostol sv. Mikuláša, Svätojánska 72, Staré mesto
21.00 – 21.30 návrat do hotela Gryf a osobné voľno
21.30 – 23.30 prehliadka večerného Gdańska – spoločný, ale dobrovoľný program


nedeľa 23.2.2014 (strava je zabezpečená usporiadateľmi)

08.00 – 09.00 raňajky –hotel Gryf
09.00 – 09.30 príprava na výlet
09.30 – 13.00 Zámok Malbork -prehliadka spojená s expozíciou so sprievodcom
13.00 – 14.00 obed (Hudobná škola, Gnilna 3,)
14.00 – 16.30 návrat do hotela Gryf - osobné voľno (alebo podľa ďalších pokynov)
16.30 – 17.30 príprava a presun na Galakoncert, Hudobná škola, Gnilna ul. 3, Staré mesto
17.00 – 20.00 Galakoncert, Hudobná škola, Gnilna ul. 3, Staré mesto
20.00 – 24.00 večera posedenie s účastníkmi a organizátormi festivalu v priestoroch galakoncertu
24.00odjazd do Lodže


pondelok 24.2.2014 (strava je v tento deň riešená samostatne)

00.00 – 05.30 cesta do Lodže (s pravidelnými prestávkami)
05.30 – 14.30 prehliadka mesta Lodž, vrátane katedrály a Starého mesta –osobné voľno
14.30 – 21.30 cesta do Spišskej Novej Vsi (s pravidelnými prestávkami)



UPOZORNENIE!
Možnosť zmeny programu, najmä večerného. Všetko upresníme na mieste, počas každého dňa!



Pokyny na cestu:

  1. / repertoár: súťažný koncert: 1.Cantate domino, 2.Domine non sum dignus, 3.Napadly písně, 4.Čačina, čačina nesúťažný koncert: 1. Alleluja (Zellioli), 2. Locus iste, 3. Domine non sum dignus, 4. Sanctus, 5. Tebe poem, 6. Spasi nas, 7. Otče náš, 8. Alleluja (Young)
  2. / jedlo a pitie si treba zobrať na cestu TAM na štvrtok večer a na piatok doobeda, pričom spoločnú stravu začíname v piatok obedom. Na cestu SPÄŤ si tiež treba z domu zobrať nejakú konzervu, chlieb a pitie sa kúpi v Lodži – Poľsko.
  3. / komerčné poistenie na cestu (pre prípad úrazu a smrti) bude riešené spoločne pre všetkých
  4. / zahraničný zdravotný preukaz si treba zobrať (ak ho máte)
  5. / Poľsko je krajinou Európskej únie, ale KAŽDÝ musí mať platný cestovný doklad, ktorým je OBČIANSKY PREUKAZ alebo PAS
  6. / z oblečenia a ostatného si treba zobrať:
    - zborový odev: ženy – čierne sukne a červené blúzky, čierne topánky, muži – smoking, bielu košeľu, červený motýlik, čierne šnurovacie topánky, čierne ponožky Tento odev bude zabalený v obale a zavesený v batožinovom priestore autobusu na tyč!
    - športovejšie oblečenie hlavne na prechádzky po Gdansku, Lodži a okolí, toto sa týka aj obuvi, skrátka obliecť sa a obuť čo najpohodlnejšie
    - plavky, aj keď len pre vyslovených otužilcov – budeme pri mori (no, čo už!)
    - NOTY (len pre skúšku, inak vystupujeme BEZ nôt – výnimky povoľuje dirigentka)
  7. / budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať
  8. / odporúčame si zobrať so sebou malé prezenty (darčeky) pre prípad nadviazania osobných priateľstiev
  9. / spať sa bude spolu v hoteli Gryf, rozdelenie do izieb bude urobené vopred
  10. / môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, gitaru a pod. – autobus to uvezie
  11. / nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik či pršiplášť, resp. rukavice, šál a čiapku
  12. / rovnako odporúčame zobrať si malý vak na turistiku po Gdansku, Lodži a okolí
  13. / treba si zobrať aj tričká CHORUS IGLOVIA, aj keď nie je celkom isté, či ich použijeme
  14. / treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po neznámych miestach, pričom pôjdeme TAM skoro 15 hodín v autobuse a rovnaký čas aj SPÄŤ.
  15. / mena v Poľsku je zlotý, v kurze 1EUR = 4,15 Zlotých
  16. / V Poľsku máme zaplatené všetko, s výnimkou:
    a/ strava v piatok 21.2.2014 doobeda
    b/ strava v pondelok 24.2.2014 celý deň
    c/ vstupy do múzeí a návšteva Lodže v pondelok 21.2.2014
    Doporučujeme vymeniť si cca 25-30 EUR, čo je cca 100-125 Zlotých. Toto množstvo Vám vystačí na kúpenie malých darčekov pre rodinu, ako aj na vstupy do múzeí v Lodži a stravu.
  17. / Návrat domov je plánovaný v pondelok 24.2.2014 v neskorých večerných až nočných hodinách.

Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
469.18.02.2014utorok16:10 - 18:407, 178, 156, 270; 98, 183, 156, 243, 196, 275, 182, 192
470.14.02.2014piatok16:00 - 19:007, 178, 156, 270; 178, 156, 7, 270
471.11.02.2014utorok16:20 - 18:30270; 178, 156, 7, 183, 196, 275
472.08.02.2014sobota09:15 - 14:157, 156; 178, 270; 156, 178, P, 7, 270
473.07.02.2014piatok16:15 - 18:307, 178; 266, 178, 8, 275, 196, 243; 270
474.04.02.2014utorok16:30 - 18:25156, 7; 98, 192, 182, 178
475.28.01.2014utorok16:25 - 18:30270, 243; 183, 196, 178
476.25.01.2014sobota09:15 - 14:20156, 178; 156, 178, P, 156, 178; 7, 270
477.24.01.2014piatok16:15 - 18:50178; 178, 156; 7
478.21.01.2014utorok16:25 - 18:10178; 178
479.14.01.2014utorok16:20 - 18:307, 270; 270, 178
480.11.01.2014sobota09:15 - 14:15270; 178, P, 178; 7
481.10.01.2014piatok16:10 - 18:40270; 270, 7
482.08.01.2014streda16:20 - 18:25270; 7
483.21.12.2013sobota16:00 - 20:30

Tichá noc 2013

  • Čujte, čujte, pastieri (úprava: Igor Grega)
  • ~
  • El grillo (Josquin Desprez)
  • Tourdion (anonymus)
  • Prší, prší ... (úprava: Miroslav Hroněk)
  • ~
  • Cantate Domino (Vitautas Miškinis)
  • Domine non sum dignus (Mikuláš Schneider - Trnavský)
  • Napadly písně (Antonín Dvořák)
  • Čačina, čačina (úprava: Oldřich Halma)
  • ~~~~
  • Dobrá novina (koleda)
  • ~
  • Nuž všetci verní kresťania (N. Hermann)
  • Narodil sa nám spasiteľ (Michael Praetorius)
  • Vitaj, náš Ježiško (Georg Friedrich Händel)
  • ~
  • Poďme, bratia, do Betléma (úprava: Štefan Eperješi)
  • Jdeš li bouří (úprava: Wiliam Stickles)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
  • Radujme še valasi (koleda)
  • ~~~~~~
  • Siam pastori e pastorelle (D. Liani)
484.19.12.2013štvrtok16:10 - 18:45142, 48, 284, 266, 178, 156; 7, 270, 206, 220, 108, 288, 195, 286, 275, 244; 287, 40
485.17.12.2013utorok16:35 - 18:30288, 287, 270, 284; 178, 206, 108, 220
486.10.12.2013utorok16:30 - 18:25206, 284, 178; 284, 7
487.07.12.2013sobota09:20 - 13:40286; 178; 206, 220, 108, 195; 286, 275, 244, 284, P, 7, 76
488.06.12.2013piatok16:20 - 18:40142, 206, 220; 108, 288, 195, 286, 244, 178
489.03.12.2013utorok16:20 - 18:30142; 178
490.26.11.2013utorok16:30 - 18:35284, 286; 288, 220
491.22.11.2013piatok18:00 - 19:30

Starosloviensky Otčenáš

Gréckokatolícky chrám Premenenia Pána Spišská Nová Ves
  • Locus iste (Anton Bruckner)
  • Domine non sum dignus (Mikuláš Schneider Trnavský)
  • Tebe poem (Dmitrij Bortňanskij)
  • Spasi nas (Štefan Ladižinský)
  • Otče náš (Mikuláš Schneider Trnavský)
492.20.11.2013streda16:00 - 17:30

Spišské zborové dni

koncertná sála Reduty Spišská Nová Ves
  • El grillo (Josquín Despréz)
  • Domine non sum dignus (Mikuláš Schneider Trnavský)
  • Sactus (Urmas Sisaks)
  • Napadly písně (Antonín Dvořák)
  • Čačina, čačina (úprava: Oldřich Halma)
493.19.11.2013utorok16:15 - 18:3048, 156, 243, 7; 270, 183, 196, 275, 182
494.17.11.2013nedeľa09:15 - 14:25156; 7; 243, 270, P, 196, 275, 182
495.15.11.2013piatok16:20 - 18:55206, 288; 244, 270, 156
496.12.11.2013utorok16:30 - 18:30196, 183, 243; 178, 7
497.05.11.2013utorok16:30 - 18:30288, 142, 48; 243, 178
498.29.10.2013utorok16:30 - 18:35288, 40; 178, 220, 108b
499.27.10.2013nedeľa09:15 - 15:15220; 178; 270, 156, P, 156, 142, 206, 195, 275; 286, 244, 287
500.25.10.2013piatok16:15 - 19:05220; 220, 108b, 244, 206, 142
501.22.10.2013utorok16:30 - 18:35142; 7
502.15.10.2013utorok16:30 - 18:30195, 142; 178
503.08.10.2013utorok16:25 - 18:35206, 108b, 287, 275; 275, 7
504.05.10.2013sobota09:00 - 16:00206, 108; 287, 156; 178, P, 275
505.04.10.2013piatok16:15 - 18:40206; 108, 287
506.01.10.2013utorok16:15 - 18:30178; 156, 7
507.24.09.2013utorok16:15 - 18:15156; 156, 178
508.17.09.2013utorok16:15 - 18:307; 7, 156
509.10.09.2013utorok16:25 - 18:30286; 178
510.07.09.2013sobota12:30 - 13:20

Nový Jičín - vystúpenie na nádvorí zámku

  • Zdravica (Eugen Suchoň)
  • ~~~
  • Prídi ty šuhajko ... (úprava: Viliam Figuš - Bystrý)
  • Prší, prší ... (úprava: Miroslav Hroněk)
  • Za našim huménkem (úprava: Zdeněk Lukáš)
  • Ó, lásko, lásko (moravská ľudová)
  • Čačina, čačina (úprava: Oldřich Halma)
  • ~~~
  • Kakva moma (bulharská ľudová)
  • Swing Low Sweet Chariot (černošský spirituál)
  • Tourdion (anonymus)
  • Diru diru dina (úprava: Paul Widyawan)
  • Les Champ Elysées (Mike Deighan)
  • ~~~
  • V dobrém sme se sešli (František Sušil)
  • ~~~
  • Bodaj by vás čerti vzali (úprava: Eugen Suchoň)
511.07.09.2013sobota11:00 - 12:00

Nový Jičín - vystúpenie v kostole na námestí

  • Aká si mi krásna (Eugen Suchoň)
  • ~~~
  • Alleluja (Giuseppe Zelioli)
  • Largo z opery Xerxes (Georg Friedrich Händel)
  • Tebe poem (D. Bortňanskij)
  • Shalom chaverim (úprava: Peter Hamburger)
  • ~~~
  • El grillo (Josquin Desprez)
  • Otče náš (Mikuláš Schneider - Trnavský)
  • Alleluja (Gordon Young)
  • A.B.C. (W. A. Mozart)
  • ~~~~
  • Locus Iste (Anton Bruckner)
6.9.2013 – piatok

12.00 odjazd CHI zo Spišskej Novej Vsi od Zimného štadióna
15.50 – 16.20 príjazd CH do Nového Jičína (Bartošovice-12 km od Nového Jičína)
16.20 – 16.50 ubytovanie na zámku v Bartošoviciach
16.50 – 17.00 odjazd autobusom do Nového Jičína – areál Skalky (3 km od NJ)
17.00 – 18.00 historická bitka
18.00 – 19.00 príjazd do centra NJ a večera v reštaurácii MÁJ
19.00 – 19.30 presun autobusom k divadlu a koncert v Beskydskom divadle –my sme poslucháči – treba sa slávnostnejšie obliecť
20.00 – 22.00 Slávnostný koncert v Beskydskom divadle – Janáčkova filharmónia-Symfónia MORAVIA
22.00 – 22.30 Krátke stretnutie členov zborov v suteréne divadla – pri pohári vína.
22.30 – 23.00 Presun do Bartošovíc a spánok


7.9.2013 – sobota

06.45 – 07.30 raňajky v Bartošoviciach
07.30 – 08.00 odjazd autobusom do Nového Jičína, príprava CHI na koncerty
(oblečenie, noty, výstroj – so sebou!!!)
08.00 – 08.30 spoločný skúška oboch zborov v divadle
08.30 – 10.20 samostatná skúška CHI (Ondráš spieva omšu o 9.00 vo Farskom kostole)
10.20 – 10.30 presun CHI z divadla do Farského kostola – už oblečení - peši cca 500 m
10.30 – 11.00 príprava na spoločný koncert v kostole
11.00 – 12.00 1. spoločný koncert CHI a ONDRÁŠ-a v kostole na námestí
12.00 – 12.30 presun na nádvorie zámku
12.30 – 13.20 2. spoločný koncert CHI a ONDRÁŠ-a na nádvorí zámku
13.20 – 13.30 presun na obed do reštaurácie NANO
13.30 – 14.30 obed v reštaurácii NANO v centre Nového Jičína
14.30 – 17.30 voľný program na námestí (atrakcie, múzeá a pod.) podľa dohody a usmernenia na spoločnom obede
17.30 – 19.45 spoločná večera oboch zborov v reštaurácii NOVÉ SLUNCE – asi 600 m od centra námestia
19.45 – 20.00 presun do centra mesta
20.00 – 21.15 koncert Lucie Bílej na námestí, alebo voľný program
21.15 – 22.15 voľný program
22.15 – 23.15 ohňová show na námestí a veľký ohňostroj, alebo voľný program
23.15 – 23.30Presun do Bartošovíc a spánok


8.9.2013 – nedeľa

08.30 – 09.00 raňajky CHI v Bartošoviciach
09.00 – 09.20 rozlúčka so zborom CHI
09.20 – 10.30 odjazd zboru CHI z Nového Jičína a príjazd do Kroměříža (76 km)
10.30 – 15.00 Kroměříž – prehliadka centra mesta, zámku a záhrad a vybraných pamätihodností (stravu v Kroměříži si zabezpečuje každý samostatne)
15.00 – 15.15 Odjazd z Kroměříža
20.00 – 20.15 Príjazd do SNV s vystupovaním podľa dohodnutého harmonogramu
512.03.09.2013utorok16:20 - 18:308, 98, 279, 196, 242, 48, 182, 192, 183; 251, 54, 266, 166, 270, 284, 213
513.31.08.2013sobota09:15 - 14:25258, 8, 98; 98, 279, 196, 242, 48, 182, 192, 183, P, 251, 254, 266, 166, 71, 270; 267, 280, 284, 268, 155, 213, 286
514.27.08.2013utorok16:30 - 18:25286; 286
515.02.07.2013utorok16:15 - 18:35213, 251, 283; 8, 30, 213
516.25.06.2013utorok16:20 - 18:30213, 285, 283; 283, 30, 251
517.22.06.2013sobota09:15 - 13:10283; 178; 213, 201, 156
518.21.06.2013piatok16:15 - 18:55251, 8; 8, 285, 30; 284, 283
519.18.06.2013utorok16:25 - 18:25285, 30
520.11.06.2013utorok16:25 - 18:25251, 8; 30
521.04.06.2013utorok16:25 - 18:35266, 285, 70; 70
522.02.06.2013nedeľa14:30 - 15:30

Jarný koncert v Bijacovciach

  • Alleluja (Giuseppe Zelioli)
  • ~~~
  • Locus Iste (Anton Bruckner)
  • Tebe poem (P. I. Čajkovskij)
  • El grillo (Josquin Desprez)
  • Largo z opery Xerxes (Georg Friedrich Händel)
  • Otče náš (Mikuláš Schneider - Trnavský)
  • ~~~
  • Prídi ty šuhajko ... (úprava: Viliam Figuš - Bystrý)
  • Prší, prší ... (úprava: Miroslav Hroněk)
  • Za našim huménkem (úprava: Zdeněk Lukáš)
  • Ó, lásko, lásko (moravská ľudová)
  • Čačina, čačina (úprava: Oldřich Halma)
  • ~~~
  • Kakva moma (bulharská ľudová)
  • Swing Low Sweet Chariot
  • Diru diru dina (úprava: Paul Widyawan)
  • ~~~
  • Les Champ Elysées (Mike Deighan)
523.28.05.2013utorok16:25 - 18:35267, 48, 155; 268, 285, 279
524.21.05.2013utorok16:25 - 18:30279; 279, 280
525.19.05.2013nedeľa14:30 - 15:30

Májový koncert Spišské Vlachy

  • Alleluja (Giuseppe Zelioli)
  • ~~~
  • Locus Iste (Anton Bruckner)
  • Tebe poem (P. I. Čajkovskij)
  • El grillo (Josquin Desprez)
  • Otče náš (Mikuláš Schneider - Trnavský)
  • ~~~
  • Prídi ty šuhajko ... (úprava: Viliam Figuš - Bystrý)
  • Prší, prší ... (úprava: Miroslav Hroněk)
  • Za našim huménkem (úprava: Zdeněk Lukáš)
  • Ó, lásko, lásko (moravská ľudová)
  • Čačina, čačina (úprava: Oldřich Halma)
  • ~~~
  • Kakva moma (bulharská ľudová)
  • Swing Low Sweet Chariot
  • Diru diru dina (úprava: Paul Widyawan)
  • ~~~
  • Les Champ Elysées (Mike Deighan)
526.14.05.2013utorok16:30 - 18:3598, 183, 196, 48, 182, 54, 266, 166, 71, 270, 267, 280, 268, 155
527.11.05.2013sobota09:20 - 14:4071, 54, 266, 166, 270; 270, 267; 268, 196, P, 196, 98, 192, 48, 280, 155; 284
528.10.05.2013piatok16:15 - 18:4554, 268; 268, 155; 155, 166
529.07.05.2013utorok16:25 - 18:30280, 71, 182; 183, 166, 270
530.30.04.2013utorok16:15 - 18:30267, 182; 48, 71
531.23.04.2013utorok16:20 - 18:30Výročná členská schôdza
  1. voľba pracovnej komisie
  2. prijatie nových členov
  3. správa o činnosti za rok 2012
  4. správa o hospodárení za rok 2012
  5. revízna správa za rok 2012
  6. plán práce na rok 2013
  7. rozpočet na rok 2013
  8. voľba 5. člena výboru
  9. voľba dvoch členov revíznej komisie
  10. diskusia
  11. prijatie uznesenia
  12. záver

258, 155, 182
532.16.04.2013utorok16:25 - 18:30192, 48; 284, 182
533.13.04.2013sobota09:15 - 15:1548; 155; 284; 270, P, 183, 270; 166
534.12.04.2013piatok16:15 - 18:55192, 258; 48; 270
535.09.04.2013utorok16:20 - 18:3098, 196; 266, 270
536.02.04.2013utorok16:15 - 18:3098, 243; 284, 279
537.26.03.2013utorok16:20 - 18:35270; 270, 266, 284
538.23.03.2013sobota09:15 - 15:35284, 282; 282, 268, P, 270; 270, 70
539.22.03.2013piatok16:15 - 18:4570; 70; 284
540.19.03.2013utorok16:00 - 18:30Výročná členská schôdza
  1. Privítanie a úvod.
  2. Kontrola členskej základne.
  3. Voľba pracovnej komisie.
  4. Správa revíznej komisie za roky 2010, 2011 a 2012.
  5. Správa o činnosti CHI za rok 2012.
  6. Diskusia.
  7. Záver.
541.12.03.2013utorok16:20 - 18:00266, 280
542.05.03.2013utorok16:15 - 18:35160; 160, 70
543.26.02.2013utorok16:15 - 18:25183; 183, 196, 268
544.16.02.2013sobota09:15 - 14:50282; 282, 183; 160, P, 196
545.15.02.2013piatok16:00 - 19:00160; 160, 183; 183
546.12.02.2013utorok16:15 - 18:25243; 243, 268
547.05.02.2013utorok16:15 - 18:30280, 266; 266, 243, 268
548.29.01.2013utorok16:30 - 18:30280; 70, 268
549.22.01.2013utorok16:15 - 18:00280; 70
550.15.01.2013utorok16:25 - 18:3570; 70, 268, 280
551.08.01.2013utorok16:30 - 18:3570; 268
552.05.01.2013sobota09:00 - 11:35Generálna skúška - novoročný koncert Vyšné Ružbachy
- aula gymnázia na Školskej ul.
258, 66, 74, 267, 133; 242, 146, 182 , 98, 245, 279, 184, 144, 37, 39, 141, 254
553.18.12.2012utorok16:30 - 18:30Nácvik na novoročný koncert
- aula gymnázia na Školskej ul.
242, 146
554.13.12.2012štvrtok16:30 - 18:30Generálna skúška - TICHÁ NOC 2012
- koncertná sála REDUTY
66, 74, 267, 133, 98, 245, 258, 279, 184, 144, 37, 39, 141, 147, 254, 239, 40
555.11.12.2012utorok16:30 - 18:3066, 74, 267, 133, 98; 245, 258, 279, 184, 144, 37, 39, 141, 147, 254, 40
556.06.12.2012štvrtok16:00 - 21:00

Spišské zborové dni


Spišské osvetové stredisko organizuje v dňoch 6. a 9. decembra regionálnu súťažnú prehliadku speváckych zborov.
V termíne 6. 12. 2012 vystúpia v rámci súťažnej prehliadky s hodnotením odbornej poroty svetské a banícke zbory, ktorých prvé tóny zaznejú v koncertnej sieni Reduty v Spišskej Novej Vsi o 16:00h.
V prebehu popoludnia zaznejú aj piesne v podaní nášho zboru Chorus Iglovia:
  1. Alleluja (Giuseppe Zelioli)
  2. Da mihi Jesu (Mikuláš Moyzes)
  3. Zahučali chladné vetry (úprava: Ivan Hrušovský)
  4. Šťastné vánoce (Miloslav Ducháč)
  5. Kakva moma (Bulharská ľudová)
Dňa 9. 12. 2012 sa potom uskutoční nesúťažná prehliadka za účasti cirkevných zborov, ktoré si môžete prísť vypočuť do Gréckokatolíckeho chrámu Premenenia Pána v Spišskej Novej Vsi o 14:00h.


Viac na WEB stránke Spišského osvetového strediska: kliknite tu.
557.04.12.2012utorok16:30 - 18:3098, 74, 201, 254, 267;;
558.01.12.2012sobota09:00 - 15:45279; 74, 258, 98, 201, 267; 184, 66, 239, prestávka, 66, 144, 37, 39, 141, 254, 245, 147; 198; 98, 74, 201, 254, 267
559.30.11.2012piatok16:00 - 04:14144, 37, 39, 141; 201, 133, 279; 279
560.27.11.2012utorok16:30 - 18:40267, 258, 98; 98, 144, 37, 39, 141
561.20.11.2012utorok16:30 - 18:3066, 184, fotografovanie na plagát
562.17.11.2012sobota09:00 - 16:0074, 254; 74, 279, 201, 239, P, 184, 144, 37, 39, 141; 47, 40, 245
563.16.11.2012piatok16:00 - 18:0574, 267, 98, 254
564.13.11.2012utorok16:30 - 18:3066, 98; 144, 37, 39, 141
565.06.11.2012utorok16:30 - 18:30258, 267, 98, 66, 147, 279
566.30.10.2012utorok16:00 - 18:30279; 141, 245, 66
567.23.10.2012utorok16:30 - 18:35258, 98; 98, 147, 254
568.16.10.2012utorok16:30 - 18:3574; 74, 279, 40
569.13.10.2012sobota09:00 - 14:15279; 279; 254, 74, 66, p., 144, 37, 39, 141; 245, 267, 279
570.12.10.2012piatok16:00 - 18:50254; 74, 133; 279
571.09.10.2012utorok16:30 - 18:3566, 144, 37, 39, 141, 184, 245; 98, 267, 254
572.05.10.2012piatok16:00 - 18:4066; 144, 37, 39, 141; 184, 245, 98
573.02.10.2012utorok16:30 - 18:3574, 144, 37, 39, 141; 37, 39
574.25.09.2012utorok16:30 - 18:25267, 278; 144, 37
575.18.09.2012utorok16:30 - 18:30258, 267; 267, 98
576.11.09.2012utorok16:30 - 18:3098; 133, 267
577.04.09.2012utorok16:30 - 18:30Privítanie, 258, 266; 267
578.03.07.2012utorok16:30 - 18:30201, 54, 71mimoriadna skúška k svadbe Vierky Murkovej
579.26.06.2012utorok16:30 - 18:30201, 54, 71; 98, 266, 258
580.19.06.2012utorok16:30 - 18:3098; 98, 267
581.12.06.2012utorok16:30 - 18:30133; 98
582.05.06.2012utorok16:30 - 18:30201; 54, 133
583.28.05.2012pondelok16:30 - 18:2054, 267, 268Nováková
584.14.05.2012pondelok16:30 - 18:30Členská schôdza
585.07.05.2012pondelok16:30 - 18:30278, 9; 268, 266Grega, Nováková
586.30.04.2012pondelok16:30 - 18:30277; 277Grega
587.23.04.2012pondelok16:30 - 18:20277; 276Grega
588.16.04.2012pondelok16:30 - 18:25267, 266; 268Nováková
589.02.04.2012pondelok16:30 - 18:25267; 183; 266Nováková
590.26.03.2012pondelok16:30 - 18:30107, 276; 107,276Grega
591.19.03.2012pondelok16:35 - 18:25276; 107Grega
592.12.03.2012pondelok16:30 - 18:35266, 268; 268Nováková
593.05.03.2012pondelok16:35 - 18:25266; 266, 267Nováková
594.20.02.2012pondelok16:40 - 17:35107Grega
595.13.02.2012pondelok16:45 - 18:25171; 9Grega
596.06.02.2012pondelok17:00 - 19:25Diskusia
597.30.01.2012pondelok16:40 - 20:45Výročná členská schôdza
598.23.01.2012pondelok16:45 - 18:4043, 7, 41, 234, 199, 249, 166, 239, 241, 155, 242, 54, 30; 275, 62a, 62b, 63, 30, 182Grega, Nováková
599.16.01.2012pondelok16:45 - 18:40242, 54, 166, 146, 155; 62a, 62b, 63, 201, 7Grega, Nováková
600.09.01.2012pondelok16:45 - 18:35273, 272, 249, 41, 199; 234Grega
601.15.12.2011štvrtok16:00 - 19:00Nácvik podľa programu vianočného koncertu
602.12.12.2011pondelok16:00 - 19:0051, 241, 127, 239, 244, 273, 275, 263, 217, 177, 164, 141, 50; 116, 40
603.05.12.2011pondelok16:00 - 19:0051, 239, 127; 127, 244, 182, 241; 182, 127, 239, 51, 241, 244
604.03.12.2011sobota09:00 - 17:00273; 177, 275; 116, 273, 177, 275; 263
605.02.12.2011piatok16:00 - 19:00239; 127; 41
606.28.11.2011pondelok16:30 - 18:30177, 116; 164, 217
607.21.11.2011pondelok16:30 - 18:30141, 144, 116; 116
608.19.11.2011sobota09:00 - 17:00273; 274; 177, 144, 141; 116
609.18.11.2011piatok16:00 - 19:00244, 127; 51, 241
610.14.11.2011pondelok16:30 - 18:30127
611.07.11.2011pondelok16:30 - 18:30274; 273
612.24.10.2011pondelok16:30 - 18:30217, 85
613.17.10.2011pondelok16:30 - 18:30272, 199, 41, 33, 263, 55
614.10.10.2011pondelok16:30 - 18:3033, 5, 272; 263
615.07.10.2011piatok16:00 - 19:00127, 241, 266, 267, 268
616.03.10.2011pondelok16:30 - 18:3041, 199, 263
617.26.09.2011pondelok16:30 - 18:30272; 234, 20
618.19.09.2011pondelok16:20 - 18:30266; 267
619.12.09.2011pondelok16:20 - 18:3020
620.05.09.2011pondelok16:20 - 18:309, 8, 266
621.25.07.2011pondelok16:00 - 19:00Organizačné pokyny k zájazdu
622.22.07.2011piatok16:00 - 18:30Generálna skúška - nácvik piesní podľa poradia na plánovaných vystúpeniach
623.18.07.2011pondelok16:00 - 19:0030, 128, 166, 178; 197b, 19, 263, 126, 201, 24
624.16.07.2011sobota09:00 - 17:00197b, 192, 234; 178; 146; 182, 128, 30; 126 , P, 126; 201, 24; 24
625.15.07.2011piatok16:00 - 19:00128;263, 126
626.11.07.2011pondelok16:00 - 19:00201, 263, 126; 126, 146, 182; 197b, 197c, 197e, 24, 178
627.04.07.2011pondelok16:00 - 19:00197c; 19, 263; 126
628.02.07.2011sobota09:00 - 17:007, 234; 126; 263, P, 197b, 197c, 197e, 19; 24, 126; 7, 234, 192, 198, 201, 264; 126
629.01.07.2011piatok16:00 - 19:00198; 197b, 7, 234, 24, 192, 201
630.27.06.2011pondelok16:00 - 19:00128; 128, 7
631.20.06.2011pondelok16:00 - 19:00201; 182, 146, 128
632.18.06.2011sobota09:00 - 17:00126, 264; 265, 178, 128
633.17.06.2011piatok16:00 - 19:00263, 126, 264
634.13.06.2011pondelok16:00 - 19:0024; 178, 264, 128
635.06.06.2011pondelok16:00 - 19:0024; 24
636.30.05.2011pondelok16:00 - 19:00146, 182; 178, 30; 166
637.23.05.2011pondelok16:00 - 19:0019; 264
638.21.05.2011sobota09:00 - 17:00201; 126; 178, 128; p, 197e, 263; 24; 197c; 197b
639.20.05.2011piatok16:00 - 19:00182; 182; 128
640.16.05.2011pondelok16:00 - 19:007, 197e
641.09.05.2011pondelok16:00 - 19:00178; 128; 30
642.02.05.2011pondelok16:00 - 19:00146, 201; 126
643.18.04.2011pondelok16:20 - 18:30128; 126, 19; 263
644.11.04.2011pondelok16:20 - 18:30263
645.04.04.2011pondelok16:20 - 18:30146, 178; 178, 128
646.28.03.2011pondelok16:20 - 18:30146; 201
647.21.03.2011pondelok16:20 - 18:30128; 24
648.19.03.2011sobota09:00 - 17:00126; 126; 128, P, 178, 262, 263; 201
649.18.03.2011piatok16:00 - 19:00263; 128; 262
650.14.03.2011pondelok16:20 - 18:30128; 263
651.07.03.2011pondelok16:20 - 18:30197e; 128
652.28.02.2011pondelok16:20 - 18:30164; 126
653.21.02.2011pondelok16:20 - 18:30126; 126
654.19.02.2011sobota09:00 - 17:00128; 178; 178, 182, p., 182, 128, 178, 182; 178
655.18.02.2011piatok16:00 - 19:00261; 126
656.14.02.2011pondelok16:20 - 18:30262; 261
657.07.02.2011pondelok16:20 - 18:30261
658.31.01.2011pondelok16:20 - 18:30Výročná členská schôdza; 126
659.24.01.2011pondelok16:20 - 18:30126; 19
660.17.01.2011pondelok16:20 - 18:30126
661.10.01.2011pondelok16:30 - 18:30126
662.16.12.2010štvrtok16:00 - 18:30258, 147, 259, 257, 184, 136, 259; 154, 243, 142, 99, 218, 234b, 234a, 154, 254
663.13.12.2010pondelok16:30 - 18:30154, 234a, 234b; 147, 259, 258, 257
664.06.12.2010pondelok16:30 - 18:30142, 154, 50, 217, 40, 260, 63, 1
665.04.12.2010sobota09:00 - 17:00136, 140; 258, 147, 257; 259, 184, 243, 166, 54, 229, P., 257, 260, 63, 217, 154, 142, 50, 254; 99
666.03.12.2010piatok16:00 - 19:00136; 184, 229, 147
667.29.11.2010pondelok16:30 - 18:3054, 166, 259; 259, 229
668.22.11.2010pondelok16:30 - 18:30254, 63, 260, 1, 217, 234a, 142; 140, 259, 258
669.20.11.2010sobota09:00 - 17:00259; 218, 142, 217, 99; 154, 50, 249, 254, P, 234a, 234b; 40, 63
670.19.11.2010piatok16:00 - 19:00258, 259; 142, 217, 154, 218
671.15.11.2010pondelok16:30 - 18:30260, 254; 234
672.08.11.2010pondelok16:30 - 18:30257, 256; 259, 258
673.02.11.2010utorok16:30 - 18:30256; 257
674.25.10.2010pondelok16:30 - 18:30254; 234
675.18.10.2010pondelok16:30 - 18:30243, 183, 229
676.16.10.2010sobota09:00 - 17:00229; 41, 249; 254;; 197b, 192, 254; 255
677.15.10.2010piatok16:00 - 19:0043, 197; 41, 183
678.11.10.2010pondelok16:30 - 18:30243; 183
679.04.10.2010pondelok16:30 - 18:30255, 249, 43; 243
680.27.09.2010pondelok16:30 - 18:30255; 126
681.20.09.2010pondelok16:30 - 18:30255; 126
682.13.09.2010pondelok16:30 - 18:3043, 126; 0
683.06.09.2010pondelok16:30 - 18:30126; 43, 192, 0
684.30.08.2010pondelok16:30 - 18:30Zhodnotenie vystúpenia, 192, 43; 0
685.26.08.2010štvrtok16:00 - 19:0030, 187, 155, 54, 1, 89, 33, 63b, 7, 41, 19, 71; 249, 213, 19, 7, 41
686.19.08.2010štvrtok16:00 - 19:00253, 41, 253; 155, 166, 242, 213
687.18.08.2010streda16:00 - 19:0054, 187; 166, 89, 249; 19
688.28.06.2010pondelok16:30 - 18:30242, 54, 121, 187, 166; 19
689.21.06.2010pondelok16:30 - 18:30121, 166; 89, 69, 71, 33
690.14.06.2010pondelok16:30 - 18:3054, 120, 166; 269, 268, 121, 155
691.07.06.2010pondelok16:30 - 18:3063b, 7; 85
692.31.05.2010pondelok16:30 - 18:30213, 91, 121; 172
693.29.05.2010sobota09:00 - 17:00234, 43, 55; 62a, 62b, 63b, 63a; 238, 41, 249, P, 120; 120, 172
694.28.05.2010piatok16:00 - 19:0054, 91; 91, 54, 121, 213, 167, 168
695.24.05.2010pondelok16:30 - 18:30188Jubileum
696.17.05.2010pondelok16:30 - 18:30234a; 251, 190, 168, 155Koncertná sieň Reduty
697.10.05.2010pondelok16:30 - 18:30107, 234a; 251, 190, 168, 167, 155
698.03.05.2010pondelok16:30 - 18:30199, 198; 168, 251
699.02.05.2010nedeľa08:15 - 10:00182, 238, 75; 59a, 59b(Dni M. R. Štefánika)
700.26.04.2010pondelok16:30 - 18:30168, 75, 59a, 59b; 182, 238
701.24.04.2010sobota09:00 - 17:0059a; 59b, 41; 75; 182, p., 182
702.23.04.2010piatok16:00 - 19:00168, 155; 168
703.19.04.2010pondelok16:30 - 18:30107, 249
704.12.04.2010pondelok16:30 - 18:30247; 246
705.29.03.2010pondelok16:30 - 18:3070; 70
706.22.03.2010pondelok16:30 - 18:30202; 250
707.20.03.2010sobota09:00 - 17:00107; 229; 247, P, 247, 250; 190, 249
708.19.03.2010piatok16:00 - 19:00190; 190, 229
709.15.03.2010pondelok16:30 - 18:30250; 246
710.08.03.2010pondelok16:30 - 18:30249; 246
711.01.03.2010pondelok16:30 - 18:30249; 190
712.22.02.2010pondelok16:30 - 18:30249; 229, 190
713.15.02.2010pondelok16:30 - 18:30107, 250; 229, 190
714.08.02.2010pondelok16:30 - 18:30249; 107
715.01.02.2010pondelok16:30 - 18:30107; Výročná členská schôdza
716.25.01.2010pondelok16:30 - 18:30248; 246
717.18.01.2010pondelok16:30 - 18:30246; 9
718.11.01.2010pondelok16:30 - 18:30246, 247; 246
719.19.12.2009sobota16:00 - 21:15245, 243, 108, 197; 242, 241, 220, 219, 239, 73, 195, 244
720.17.12.2009štvrtok16:30 - 19:00245, 243, 108, 197; 242, 241, 220, 219, 239, 73, 195, 244
721.14.12.2009pondelok16:00 - 19:00220, 219, 197a,197b, 197c; 197d, 197e, 197, 108, 197a, 242, 239, 242
722.11.12.2009piatok16:00 - 19:00241, 244, 241, 73, 195, 245, 239, 243
723.07.12.2009pondelok16:00 - 19:00244, 245, 239; 243, 108, 197e, 197d, 197c
724.05.12.2009sobota09:00 - 17:00243, 197c; 243, 239, P, 197c; 197b, 197d; 197e; 197, 241, 108
725.04.12.2009piatok16:00 - 19:0073, 108, 197e; 73, 195
726.02.12.2009streda18:00 - 19:00Banícky spolok Spiš
Združenie baníckych spolkov a cechov Slovenska
Mestské kultúrne centrum
Spišské osvetové stredisko Spišská Nová Ves
Mesto Spišská Nová Ves

Vás srdečne pozývajú na
BARBORSKÉ SLÁVNOSTI 2009
pod záštitou primátora mesta Spišská Nová Ves
PhDr. Jána Volného PhD.
2. - 3. decembra 2009
v Spišskej Novej Vsi
Podujatie je realizované s finančnou podporou
Združenia baníckych spolkov a cechov na Slovensku a Mestského úradu v Spišskej Novej Vsi

Program:
2. decembra 2009 (streda)
16:30 - Banská veža Klopp Orth - Slávnostné otvorenie podujatia
17:00 - Akčný sprievod mestom - Zimná ulica
18:00 - Koncertná sieň Reduta - Súťaž speváckych zborov o banícku karbidku
    Mužský spevácky zbor Štiavničan Banská Štiavnica
    Miešaný spevácky zbor Chorus Iglovia Spišská Nová Ves
    Spevácky zbor Chorus Cantoris pri ZUŠ Spišská Nová Ves
    Dievčenský spevácky zbor Iuventis Paedagogica Levoča
    Robotnícky spevokol Krompachy


3. decembra 2009 (štvrtok)
18:00 - Koncertná sieň Reduta - Slávnostný skok cez kožu - Šachtág 2009
727.30.11.2009pondelok16:30 - 18:30154, 238, 1, 63a; 233, 33
728.23.11.2009pondelok16:30 - 18:3063a, 197d, 197e; 197a, 197e
729.21.11.2009sobota09:00 - 17:00243, 197d; 197b;; 197c, 197d, 197e; 197, 1, 33, 63a
730.20.11.2009piatok16:00 - 19:00244, 245; 243; 241, 242
731.16.11.2009pondelok16:30 - 18:30245, 244, 197e
732.09.11.2009pondelok16:30 - 18:30197a; 197e
733.02.11.2009pondelok16:30 - 18:30243, 241; 217, 197b
734.26.10.2009pondelok16:30 - 18:30239, 241; 197a
735.22.10.2009štvrtok16:30 - 21:00238, 235, 198, 234, 43, 187, 62a, 62b, 62c, 62d, 30
736.19.10.2009pondelok16:30 - 18:3043, 238; 235, 198, 234, 43, 187, 62a, 62b, 62c
737.17.10.2009sobota09:00 - 17:0062d, 62c; 187, 30; 235, 30, 198, 234;; 238, 239
738.16.10.2009piatok16:00 - 19:00240; 62a, 62b
739.12.10.2009pondelok16:30 - 18:30235; 234
740.08.10.2009štvrtok14:30 - 15:30

Otvorenie medzinárodnej konferencie na Spišskej Kapituli dňa 8.10.2009

    Časový harmonogram akcie:
12:30 - odjazd z parkoviska pred Zimným štadiónom OPROTI pumpe SHELL
13:10 - príjazd na Spišskú Kapitulu.
13:15 - generálka na vystúpenie v aule na Spišskej Kapituli.
14:00 – prezlečenie sa do speváckych úborov.
14:30 – Vystúpenie CHI na slávnostnom otvorení Medzinárodnej konferencie.

Spievame 5 piesní:
    - KYRIE ELEISON - Fridthov Anderssen
    - KORUNOVANIE - Mikuláš Moyzes
    - BOŽE, ČOS' RÁČIL - Mikuláš Schneider Trnavský
    - DOMINE NON SUM DIGNUS - Mikuláš Schneider Trnavský
    - ALLELUIA - Gordon Young


15:30 – ukončenie otvorenia konferencie.
16:00 – odjazd autobusu zo Spišskej Kapituli.
16:20 – zastávka v Levoči pri Podkove (Biric).
16:40 – zastávka pri podjazde v Spišskej Novej Vsi.
16:50 – zastávka na sídlisku Západ I. – pri škole - smerom do Smižian.
16:55 – zastávka pri stánku Tabak v Smižanoch na Tatranskej ul.
17:00 – zastávka pri podjazde v Smižanoch (Šišková).
17:10 – zastávka na sídlisku Mier vpredu – nákupné stredisko.
17:15 – zastávka na sídlisku Mier vzadu – Wolkerova ul.
17:20 – zastávka na Tarči pri Požiarnej zbrojnici.
17:25 – zastávka na Tarči pri škôlke Lipová ul.
17:30 – zastávka v meste pri veľkom kostole.



Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
741.05.10.2009pondelok16:30 - 18:30171, 75; 115, 192, 171, 75
742.28.09.2009pondelok16:30 - 18:30156, 235, 75
743.21.09.2009pondelok16:30 - 18:30Skúška bola zrušená z dôvodu konania školského rodičovského stretnutia.
744.14.09.2009pondelok16:30 - 18:30238
745.07.09.2009pondelok16:30 - 18:30238
746.31.08.2009pondelok16:30 - 17:15192, 71, 155
747.29.06.2009pondelok16:30 - 18:30201, 71
748.22.06.2009pondelok16:30 - 18:3043, 234; 234
749.15.06.2009pondelok16:30 - 18:3071, 234; 201Zrušené vystúpenie v Levoči.
750.08.06.2009pondelok16:30 - 18:30165, 43Dohodnuté vystúpenie v Levoči.
751.01.06.2009pondelok16:30 - 18:30201; 235, 229
752.25.05.2009pondelok16:30 - 18:30Pozeranie vystúpenia v Rzeszowe a hodnotenie jeho výkonu.
753.23.05.2009sobota15:00 - 15:20237, 69, 198, 156, 19

Súťažné vystúpenie v RZESZOWE:

    Časový harmonogram cesty:
piatok 22.5.2009 – stravu začíname večerou.
14:00 - odjazd z parkoviska pred Zimným štadiónom OPROTI pumpe SHELL (väčšina)
- vstupnú kontrolu počtu a dokladov (OP, alebo PAS) účastníkov zájazdu robí Mgr. Marta Nováková (mobil: 0907438538).
14:10 - zastávka pri stánku Tabak v Smižanoch na Tatranskej ul. (Grega, Lukačovský, Mederyová, Timko).
14:15 - zastávka na sídlisku Západ I. – pri škole - smerom do Levoče (Murkovci, Lopatníková, Lučivjanská, Ivančák, Juházy, Osif, Podkrivacký).
14:35 – zastávka v Levoči pri krčme Podkova (Biric).
19:00 – predpokladaný príchod do Rzeszowa a stretnutie s prideleným sprievodcom, ubytovanie v hoteli Maraton v Lubeni (miestna časť Rzeszowa -viď stránku www.maraton.biz ).
20:00 – večera v hoteli Maraton.
21:00 – spoločná krátka skúška a organizačné pokyny.
22:00 – osobné voľno a dobrú noc.
Sobota 23.5.2009 - máme zabezpečenú celodennú stravu.
08:00 - raňajky v hoteli Maraton a po nich krátka hlasová skúška.
09:15 – prehliadka Rzeszowa a okolia so sprievodcom, ako aj s Elzbietou Przystasz (dirigentka Sanockeho choru kameralneho).
12:00 - obed v hoteli Maraton.
12:45 - skúška zboru v hoteli Maraton.
13:30 - presun do Rzeszowa, kostol św. Judy Tadeusza, ul. Wita Stwosza 31, kde bude SÚŤAŽ!!
14:00 - generálka na súťažné vystúpenie v kostole św. Judy Tadeusza, ul. Wita Stwosza 31.
14:15 - súťažné vystúpenie v kategórii D v kostole św. Judy Tadeusza, ul. Wita Stwosza 31.
17:00 – omša v kostole św. Judy Tadeusza, ul. Wita Stwosza 31, v rámci nej budú zbory (i CHORUS IGLOVIA) spievať 1 skladbu, ktorú vyberie porota festivalu – takže účasť povinná!
18:00 - vyhlásenie výsledkov súťažného festivalu v kostole św. Judy Tadeusza, ul. Wita Stwosza 31.
19:00 - večera a stretnutie s hostiteľmi a ostatnými zbormi – tento program upresním na mieste!!!
23:00 - príchod do hotela Maraton a osobné voľno.
nedeľa 24.5.2009 – máme raňajky, potom je strava riešená samostatne.
08:00 - raňajky a príprava na návrat.
09:30 - odchod z hotela a rozlúčka s hostiteľmi.
10:00 - 13:00 - prehliadka nádherného zámku v Lancute (cca 20 km východne od Rzeszowa) – vstupné je 20 Zl, alebo 5,00 EUR – kto nepôjde do zámku – má osobné voľno.
13:00 - 14:00 - osobné voľno v Lancute.
14:00 - odjazd z Lancutu.
19:00 - zastávka v Levoči pri Podkove (Biric) .
19:15 - zastávka pri podjazde v Spišskej Novej Vsi.
19:20 – zastávka na sídlisku Západ I. – pri škole - smerom do Smižian.
19:25 – zastávka zastávka pri stánku Tabak v Smižanoch na Tatranskej ul.
19:35 – zastávka na sídlisku Mier vpredu – nákupné stredisko.
19:40 – zastávka na sídlisku Mier vzadu – Wolkerova ul.
19:50 – zastávka na Tarči pri Požiarnej zbrojnici.
19:55 – zastávka na Tarči pri škôlke Lipová ul.
20:00 – zastávka v strede mesta pri Kostole Na nebovzatia Panny Márie.

Pokyny na cestu:

1/ repertoár je daný:
    - NIESCZIE CHWALE, MOCARZE - Mikolaj Gomólka
    - CANTATE DOMINO - Anatolij Gretchaninov
    - STAROSLOVIENSKY OTČENÁŠ
    - DOMINE NON SUM DIGNUS - Mikuláš Schneider Trnavský
    - SVIATOK SLOVENSKA - Ján Levoslav Bella
2/ Jedlo a pitie si treba zobrať na cestu TAM (to iba do večere, ktorou začíname)a na celú cestu SPÄŤ, pretože zájazd končíme raňajkami v nedeľu a pokračujeme až do večera vlastnou stravou.
3/ Komerčné poistenie na cestu (pre prípad úrazu a smrti) bude riešené spoločne pre všetkých.
4/ Zahraničný zdravotný preukaz si treba zobrať (ak ho máte).
5/ Poľsko je krajinou Európskej únie, ale KAŽDÝ musí mať platný cestovný doklad, ktorým je OBČIANSKY PREUKAZ, alebo PAS.
6/ Z oblečenia a ostatného si treba zobrať:
    - zborový odev: ženy sukne a blúzky (šály a všetky doplnky, ktoré máme), muži smoking, bielu košeľu a motýliky.
    - športovejšie oblečenie hlavne na prechádzky po Rzeszowe a okolí, toto sa týka aj obuvi, skrátka obliecť sa a obuť čo najpohodlnejšie.
    - NOTY (aj keď najlepšie by bolo vedieť všetko naspamäť).
7/ Budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať.
8/ Doporučujeme si zobrať so sebou malé prezenty (darčeky) pre prípad nadviazania osobných priateľstiev.
9/ spať sa bude v hoteli Maraton v Lubeni (miestna časť Rzeszowa).
10/ Nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik, či pršiplášť.
11/ Rovnako doporučujeme zobrať si malý vak na turistiku po Rzeszowe a okolí.
12/ Treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po neznámych miestach, pričom pôjdeme TAM asi 5 hodín v autobuse a rovnaký čas aj SPÄŤ.
13/ Cestujeme autobusom cestovnej kancelárie MAJA TOUR.



Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
754.18.05.2009pondelok16:30 - 18:3069, 198, 237; 156, 19
755.11.05.2009pondelok16:30 - 18:30156; 235
756.04.05.2009pondelok16:30 - 18:30198, 69, 237, 19; 237
757.27.04.2009pondelok16:30 - 18:30237; 198, 69
758.25.04.2009sobota08:30 - 16:00237, 69; 19; 198, 156; p., 156, 229; 235
759.24.04.2009piatok16:30 - 19:00237, 198; 19
760.20.04.2009pondelok16:30 - 18:3019
761.06.04.2009pondelok16:30 - 18:300, 69; 237
762.30.03.2009pondelok16:30 - 18:30237; 69, 198
763.23.03.2009pondelok16:30 - 18:3043; 236, 164, 43
764.22.03.2009nedeľa11:00 - 13:30115, 60, (59b)


"Malá vojna"

Dňa 22.3.2009 sa uskutoční PIETNA SPOMIENKOVÁ SLÁVNOSŤ, kde Chorus Iglovia v rámci programu zaspieva tieto piesne:
  • Hoj vlasť moja
  • Hojže Bože
  • Bože, čos' ráčil
  • Kto za pravdu horí
Zraz členov zboru o 11:00 hod na cintoríne v Spišskej Novej Vsi.
765.16.03.2009pondelok16:30 - 18:3060, 15; 228
766.09.03.2009pondelok16:30 - 18:3059b, 15, 115; 60, 235, 229
767.02.03.2009pondelok16:30 - 18:30165; 43
768.23.02.2009pondelok16:30 - 18:30235; 229Koncertná sieň Reduty
769.16.02.2009pondelok16:30 - 18:30235, 85Na najbližšie skúšky si treba pripraviť piesne č. 229, 235, 85, 43, 97, 115, 164, 115 a 71.
770.09.02.2009pondelok16:30 - 18:3097; 192
771.02.02.2009pondelok16:30 - 18:30229, 235

Program výročnej členskej schôdze

aula Gymnázia, Školská 7 Spišská Nová Ves, 2.2.2009 o 17:30 h

  1. Otvorenie a privítanie – Murko
  2. Voľba pracovnej komisie – Murko (návrh Zrostová a Králová)
  3. Správa o činnosti CHI za rok 2008 – Murko
  4. Správa o hospodárení CHI za rok 2008 – Lukačovský
  5. Správa Revíznej komisie – Perunová
  6. Plán práce na rok 2009 – Nováková
  7. Návrh rozpočtu na rok 2009 – Repková
  8. Rôzne
    1. návrh na členské á 2 EUR/1 mesiac a člen CHI
    2. návrh na vyškrtnutie konkrétnych členov CHI podľa stanov CHI, článku 3, bodu 4
  9. Diskusia
  10. Uznesenie
  11. Záver
772.26.01.2009pondelok16:30 - 18:30229; 97
773.19.01.2009pondelok16:30 - 18:30131
774.12.01.2009pondelok16:30 - 18:309, 231Výročná členská schôdza bude dňa 2.2.2009
775.17.12.2008streda16:30 - 18:30139, 216, 154, 146, 156, 158, 234, 22, 108, 232, 193, 139, 226, 66; 224, 40
776.15.12.2008pondelok16:30 - 18:30154, 108, 66, 220, 219, 234; 226, 193, 232, 158, 139
777.08.12.2008pondelok16:30 - 18:3066, 234, 220, 219; 139, 15
778.06.12.2008sobota09:00 - 17:00232, 193, 226; 158, 66; 108, 154, 234, P, 219, 220; 234, 15, 224
779.05.12.2008piatok16:00 - 19:00224, 222; 226, 232, 158
780.04.12.2008štvrtok15:30 - 18:00171, 48, 156, 24, 41, 201, 155

Spišské zborové dni

    Spišské osvetové stredisko ,Mestské kultúrne centrum v spolupráci s Gréckokatolíckym farským úradom a Baníckym spolkom Spiš v Spišskej Novej Vsi usporiadajú v dňoch 4.- 5.decembra 2008 Spišské zborové dni
    Spišské zborové dni nadväzujú na tradíciu prehliadok a festivalov z oblasti zborového spevu v regióne a ich základným cieľom je propagovať koncertné aktivity speváckych zborov, priblížiť jednotlivé spevácke zbory širokej verejnosti a umožniť konfrontáciu umeleckej úrovne jednotlivých speváckych zborov.
    Spišských zborových dní sa môžu zúčastniť existujúce spevácke zbory, ktoré pôsobia na území regiónu Spiš, bez rozdielu zriaďovateľa a zamerania.
    Dramaturgia svetským speváckym zborom nie je určená, doporučujeme do repertoáru zaradiť pieseň s baníckou tematikou. Časový limit 20 minút.

4. decembra 2008 /štvrtok/ - prehliadka svetských speváckych zborov
(koncertná sála Reduty Spišská Nová Ves)
  • Spevácky zbor Chorus Cantoris ZUŠ Spišská Nová Ves
  • Miešaný spevácky zbor Chorus Iglovia Spišská Nová Ves
  • Mužský spevácky zbor Štiavničan Banská Štiavnica
  • Robotnícky spevácky zbor Krompachy
  • Dievčenský spevácky zbor Iuventus Paedagogica Levoča
Program prehliadky:
15.30 Príchod a prezentácia
16.30 Súťaž baníckych spevokolov a zlatú karbidku
18.00 Slávnostný skok cez kožu - Šachttag 2008
20.00 Záver
    Naše piesne:
  1. Kyrie eleison, Fridthov Anderssen
  2. El grilo, Josquin Desprez
  3. Domine, non sum dignus, Mikuláš Schneider - Trnavský
  4. Haviari, haviari, Banícka zo Štiavnice
  5. Za horami, za dolami, Ján Cikker
  6. Vyběhla bříza běličká, Antonín Dvořák
  7. Zahučali chladné vetry, Ivan Hrušovský
  8. Les Champ-Elysées, Claude Poletti

5. decembra 2008 /piatok/ - prehliadka cirkevných speváckych zborov
(Gréckokatolícky chrám Premenenia Pána Spišská Nová Ves)
  • Spevácky zbor Megalinariom Spišská Nová Ves
  • Ženský spevácky zbor Dimitrios Poráč
  • Miešaný spevácky zbor Cantica Christiana Krompachy
  • Miešaný spevácky zbor Laudamus Svit
Program prehliadky:
16.00 Príchod , prezentácia/priestorové skúšky/
17.00 Prehliadka spišských speváckych zborov
18.30 Vyhodnotenie a odovzdanie diplomov
19.00 Večera
20.00 Záver
781.01.12.2008pondelok16:30 - 18:30158, 156, 155, 193, 48, 171, 24
782.24.11.2008pondelok16:30 - 18:30234; 233, 219, 220, 224
783.22.11.2008sobota09:00 - 17:00234; 233; 228; 146; 193; 108, 219, 220; 66
784.21.11.2008piatok16:00 - 19:00232, 226, 227; 234
785.17.11.2008pondelok16:30 - 18:30224, 222, 232
786.10.11.2008pondelok16:30 - 18:30232, 224, 222
787.03.11.2008pondelok16:30 - 18:30224, 221
788.26.10.2008nedeľa10:00 - 04:00(Ach synku synku, Štátna hymna Československej republiky)
75, 171, 48, 156, 182, 115, 59, 41, 24, 166, 201, 8, 213, 68
Koncert v Havlíčkovom Brode:
    Prijali sme pozvanie vystúpiť na slávnostnom koncerte pri príležitosti 90. výročia vzniku samostatného štátu.
Prikladám základný časový harmonogram cesty.
Nedeľa 26.10.2008
10:00 - odchod z SNV
18:00 - príchod do HB
18:30 - večera
19:30 - spoločné stretnutie z členmi Jasoňa + skúška spoločných skladieb
Pondelok 27.10.2008
8:00 - raňajky
10:00 - 11:30 - skúška (Klášterní kostel)
12:30 - obed
16:00 - spoločná akustická skúška (Klášterní kostel)
17:00 - slávnostný koncert
19:00 - spoločné posedenie + večera (radnica)
21:30 - odchod domov
789.20.10.2008pondelok16:30 - 18:30213, 156, 182, 115, 171, 8, 41, 24, 48, 59, 68
790.13.10.2008pondelok16:30 - 18:30223, 24; 201, 213
791.08.10.2008streda13:30 - 15:001, 33, 60, 8, 30
792.06.10.2008pondelok16:30 - 18:3063, 33; 60, 1, 8
793.01.10.2008streda06:00 - 02:30
    Dom kultúry:192, 48, 7, 41, 187, 166, 128, 155, 199, 164, 30
    Kostol: 198, 132, 69, 156, 182, 164, 19, 74, 75, 171, 192
Koncerty v Lotyšsku:
    Časový harmonogram cesty:
Streda 1.10.2008 (strava je v tento deň riešená samostatne).
06:00 - odjazd zo zastávky pred SINTROU - sídlisko Východ (Adamčiaková, Bandžuchová, Budajová, Fajtová, Radvancová, Znaková, Zrostová).
06:05 - zastávka na novej Tarči pri potravinách smerom na starú Tarču (Gončárová, Perovská, Skokanová, Staňová, Štefániková, Vanacká).
06:10 - zastávka na starej Tarči (Nováková, Kleinová, Tokarčíková, Polom).
06:15 - zastávka pri pošte smerom na sídlisko Mier (Králová, Sedlačko).
06:20 - zastávka pred Potravinami na Mieri vpredu (Fleischhandlová, Mindžáková, Novotná, Perunová, Pižemová, Scholzová, Surgentová, Marton, Murín).
06:25 - zastávka pri podjazde v Smižanoch (Šišková).
06:30 – zastávka pri stánku Tabak v Smižanoch na Tatranskej ul. (Grega, Repková, Lukačovský, Timko).
06:35 – zastávka na sídlisku Západ I. – pri škole - smerom do Levoče (Lučivjanská, Ivančák, Murkovci, Osif).
06:55 – zastávka v Levoči pri krčme Podkova (Biric).
07:00 – zastávka v Levoči pri Sedrii (Dravecký).
07:00 – 24:00 cestovanie autobusom s hygienickými zastávkami cez Poľsko a Litvu.
Štvrtok 2.10.2008 (strava je v tento deň – okrem večere – riešená samostatne).
00:00 – 07:00 cestovanie autobusom s hygienickými zastávkami cez Poľsko a Litvu.
07:00 – predpokladaný príchod do Rigy.
07:00 – 08:30 hygienická a občerstvovacia prestávka a stretnutie so sprievodcom.
08:30 – 14:00 prehliadka Rigy so sprievodcom – SPOLOČNE.
14:00 – 15:30 osobné voľno – časová rezerva.
15:30 – 19:00 cesta autobusom do cieľa našej cesty – mesta LJEPAJA.
19:00 – 20:00 ubytovanie –Študentský hostel Ventspils St. v kombinácii s ubytovaním po rodinách a večeru upresní hostiteľ.
20:00 – stretnutie s hostiteľmi – Promenáda a prehliadka centra mesta Ljepaja.
Piatok 3.10.2008
08:00 – 10:00 raňajky a osobné voľno.
10:00 – 11:00 oficiálne prijatie na mestskom úrade v Ljepaji.
11:00 – 14:00 exukurzia po Ljepaji s prideleným domorodcom-sprievodcom.
14:00 – 15:00 obed.
15:00 – 16:00 osobné voľno.
16:00 – 18:00 generálka na I. koncert - (civilný) v miestnom kultúrnom dome.
18:00 – 20:00 – I. koncert – (civilný) v miestnom kultúrnom dome – účinkujeme spolu s domácim speváckym zborom LAUMA.
20:00 – 24:00 – večera a spoločné slávnostné posedenie s hostiteľmi a so zborom LAUMA.
Sobota 4.10.2008
08:00 – 09:00 raňajky.
09:00 – 14:00 Zájazd k Ostsee a do Národného parku.
14:00 – 15:00 obed.
15:00 – 17:00 osobné voľno.
17:00 – 18:00 generálka na II. koncert - (cirkevný) v miestnom kostole.
18:00 – 18:30 – II. koncert – (cirkevný) v miestnom kostole – účinkujeme spolu s domácim speváckym zborom LAUMA.
18:30 – 19:00 presun na večeru.
19:00 – 24:00 h večera a spoločné posedenie oboch zborov.
Nedeľa 5.10.2008
09:00 – 10:00 raňajky.
10:00 – 11:00 osobné voľno na pobalenie vecí.
11:00 – rozlúčka s hostiteľmi a odjazd domov.
11:00 - 24:00 cestovanie autobusom s hygienickými zastávkami cez Poľsko a Litvu.
Pondelok 6.10.2008
00:00 – 10:00 cestovanie autobusom s hygienickými zastávkami cez Poľsko a Litvu.
10:00 - predpokladaný príjazd do Spišskej Novej Vsi s vystupovaním podľa dohody.

Pokyny na cestu:

1/ Repertoár a časový priestor je nasledovný:
    - I. koncert cca 30 min. čistého spevu: 192, 48, 7, 41, 187, 166, 128, 201, 24, 155, 199, 164, 30, (76)
    - II. koncert cca 30 min. čistého spevu: 132, 69, 156, 182, 198, 19, 74, 75, 171, 164, 192, (89)
2/ Jedlo a pitie si treba zobrať na cestu TAM na celú stredu a celý štvrtok, pričom spoločnú stravu začíname až vo štvrtok večerou. Na cestu SPÄŤ si tiež treba z domu zobrať nejakú konzervu, chlieb a pitie sa kúpi v Lotyšsku.
3/ Komerčné poistenie na cestu (pre prípad úrazu a smrti) bude riešené spoločne pre všetkých.
4/ Zahraničný zdravotný preukaz si treba zobrať (ak ho máte).
5/ Lotyšsko je krajinou Európskej únie, ale KAŽDÝ musí mať platný cestovný doklad, ktorým je OBČIANSKY PREUKAZ, alebo PAS.
6/ Z oblečenia a ostatného si treba zobrať:
    - zborový odev: ženy sukne a nové blúzky (šály a všetky doplnky, ktoré máme), muži smoking, bielu košeľu a motýliky (čierny aj červený).
    - športovejšie oblečenie hlavne na prechádzky po Rige a okolí Ljepaje, toto sa týka aj obuvi, skrátka obliecť sa a obuť čo najpohodlnejšie.
    - plavky, aj keď len pre vyslovených otužilcov – budeme pri mori.
    - NOTY.
7/ Budeme mať so sebou kameru aj fotoaparát určený len pre zbor a celý pobyt, takže bude nasnímané všetko, čo sa len bude dať.
8/ Doporučujeme si zobrať so sebou malé prezenty (darčeky) pre prípad nadviazania osobných priateľstiev.
9/ Spať budeme spolu v internáte (študentskom hosteli) 10/ Môžeme si zobrať aj hudobné nástroje, harmoniku, gitaru a pod. – autobus to uvezie.
11/ Nezabudnúť si zobrať lieky, ktoré užívate, ako aj dáždnik, či pršiplášť.
12/ Rovnako doporučujeme zobrať si malý vak na turistiku po Rige a po Ljepaji.
13/ Treba sa vyzbrojiť dobrou náladou, pretože budeme cestovať po neznámych miestach, pričom pôjdeme TAM skoro 20 hodín v autobuse a rovnaký čas aj SPÄŤ.
14/ Mena v Lotyšsku je 1 lotyšský lat = 100 santimov, 1 lat = 43,086 Sk. Z hľadiska výmeny peňazí je vhodné zobrať si eurá a vymeniť ich tam. (1 Lat je asi 1,42 Euro). Tu Vám lotyšské laty v banke vymenia len na ohlásenie vopred a potom zasa zoberú naspäť.
15/ Lotyšsko je rovinatá a nížinná krajinna, najvyšší vrch meria iba 311 m. V Lotyšsku žie cca 2,5 mil. obyvateľov, z ktorých až 20 % tvoria rusi, ktorých tam veľmi radi nemajú. Náboženstvo je delené zhruba na štvrtiny až pätiny. 20 % je luteránov, 20% je katolíkov, 20 % je pravoslávnych a zvyšok sú iného vierovyznania, alebo ateisti.
16/ Po zhodnotení finančnej situácie je potrebné si pripraviť príspevok na cestu v hodnote 500,- Sk



Vedúcim zájazdu je: Ing. Igor Murko, mobil: 0908476422
794.29.09.2008pondelok16:30 - 18:30156, 182, 74, 187, 166, 128; 192, 7, 41, 164, 171
795.22.09.2008pondelok16:30 - 18:307, 48, 41, 24, 199, 164
796.20.09.2008sobota09:00 - 17:00164, 171, 198, 128, 166, 74, 187, 182, 81, 24, 132, 19, 41, 58, 201, 30, 155
797.19.09.2008piatok16:00 - 19:30221, 75, 164
798.15.09.2008pondelok16:30 - 18:30187, 30, 74, 164, 199
799.08.09.2008pondelok16:30 - 18:30198, 69, 192, 156, 201
800.01.09.2008pondelok16:30 - 18:30171, 41, 192, 182, 155
801.30.06.2008pondelok16:30 - 18:3070, 181, 201
802.23.06.2008pondelok16:30 - 18:30181, 70, 156
803.16.06.2008pondelok16:30 - 18:3070, 181, 180
804.09.06.2008pondelok16:30 - 18:30105, 70
805.02.06.2008pondelok16:30 - 18:30110, 105
806.26.05.2008pondelok16:30 - 18:30103, 181
807.19.05.2008pondelok16:30 - 18:30Skúška bola zrušená z dôvodu konania maturitných skúšok.
808.12.05.2008pondelok16:30 - 18:30181, 180
809.05.05.2008pondelok16:30 - 18:30103
810.24.04.2008štvrtok16:00 - 18:3062a, 62b, 62c, 62d, 58, 30, 115, 151, 41, 171, 24Zrušenie vystúpenia v Mukačeve z dôvodu preloženia festivalu na jeseň.
811.21.04.2008pondelok16:00 - 18:308, 33, 76, 115, 1, 171, 48, 151, 198, 69, 41, 192, 89, 175, 102; 62a, 62b, 62c, 62d, 24, 60, 81, 59, 167, 155, 166, (30, 58)
812.14.04.2008pondelok16:30 - 18:30198, 24, 62a, 62b, 62c, 62d, 58
813.12.04.2008sobota09:00 - 17:0047, 81, 175, 167, 156, 102, 155, 30, 182, 166, 201
814.11.04.2008piatok16:00 - 19:0033, 76, 115, 171, 48, 151, 69, 41
815.07.04.2008pondelok16:30 - 18:3081, 175, 166, 8
816.31.03.2008pondelok16:30 - 18:30147, 81, 182, 167, 155
817.29.03.2008sobota09:00 - 17:0058, 76, 41, 171, 151, 59, 48, 89, 55, 24
818.28.03.2008piatok16:00 - 19:00167, 30, 182, 81
819.17.03.2008pondelok16:30 - 18:3024, 58Zrušenie účasti na festivale v poľskom Sanoku z dôvodu presunu termínu konania na 3.5.2008
820.10.03.2008pondelok16:30 - 18:3030, 89, 171, 69, 41
821.25.02.2008pondelok16:30 - 18:3059, 24
822.23.02.2008sobota09:00 - 17:0030, 102, 175, 155, 41, 171, 48, 151Návrh na zmenu úborov
823.22.02.2008piatok16:00 - 19:0081, 171, 41
824.18.02.2008pondelok16:30 - 18:30167, 30, 81
825.11.02.2008pondelok16:30 - 18:30167, 81, 115 Prijatie ďalšieho pozvania: 9.-11. 5.2008 Mukačevo
826.04.02.2008pondelok16:30 - 18:3062d, 62c, 62a, 60
827.28.01.2008pondelok16:30 - 18:30Členská schôdza OZCHI, 62b, 62c
828.21.01.2008pondelok16:30 - 18:3062d, 62a, 167
829.14.01.2008pondelok16:30 - 18:3048, 24
830.07.01.2008pondelok16:30 - 18:30Privítanie v novom roku, 27
831.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
832.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
833.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
834.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
835.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
836.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
837.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
838.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
839.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
840.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
841.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
842.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
843.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
844.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
845.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
846.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
847.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
848.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
849.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
850.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00
851.01.01.1970štvrtok01:00 - 01:00